Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Klay Thompson + 30 sekund zastanawiania.

Co prawda to dopiero 4. najważniejszy gracz, ale jednak podwójny mistrz.

Także przypomniałeś nam Fluber, że wartość DMC jest wysoka :)

Gdyby nie zerwal achillesa to robilby roznice. Juz o tym wspominalem.

 

Klay ma chyba zlamany kciuk jednak i ma opuscic kilka tygodni. Ciekawie sie robi w warriors w rl nba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie zerwal achillesa to robilby roznice. Juz o tym wspominalem.

 

Klay ma chyba zlamany kciuk jednak i ma opuscic kilka tygodni. Ciekawie sie robi w warriors w rl nba.

 

 Na razie wszystko co oddaję to się poważnie kontuzjuje :D

 

Thompson, Cousins, Bradley.

A właściwie to wszystkie moje wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę, że wymianę Cousins - Klay wszyscy krytykowali jako błąd Tomka.

 

Dość powiedzieć, że zaraz potem on tego Cousinsa oddał za Bradleya i Crowdera. Co ma swoją wymowę

 

1. Nie przypominam sobie żeby to było tak jednostronnie jak próbujesz przedstawić.

 

2. Tak, a spowodowane to było pomysłem, że może warto podejść do zabawy ciut poważniej i spojrzeć choćby na finanse.

Tak jak mówiłem wyżej. Gdyby nie kończąca się umowa to by nie odszedł, a i tak zgłosiło się po niego jakieś 13-14 drużyn ;)

 

oo, jak tak patrzę to do listy kontuzjowanych-oddanych dołącza McCaw. Mieli go wysłać do Dleague, a teraz przeczytałem, że ta jego nieobecność to jednak uraz i od połowy lutego do końca marca go nie będzie. 

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Panowie zacznę od promocji niczym w Lidlu albo innej Biedronce.

 

Dla chcących zejść z payrollem mam świeże truchło DeMarcusa Cousinsa i jego 18M$ na wylocie.

Poza dozgonną wdzięcznością przyjmę w miarę sensowny balast finansowy okraszony pierwszorundową "truskawką na torcie".

 

Aha - im balast będzie mniej sensowny, tym truskawka powinna być większa ;-)

 

#NowaMiotła

Jeszcze przedstawiam ofertę Leszczura, by przypomnieć obraz sytuacji negocjacyjnej i obecnej wartości Cousinsa, zresztą January potwierdzi, że w prywatnej rozmowie oceniałem Boogie jako expirings, a nie gracza na potencjalnego maksa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak January da mu 5-letniego maxa to uwierzę w jego zamiary :smile:

akurat zamiary Januarego są tu zupełnie nieistotne. Liczy się tylko to, co wyląduje na stole dla DMC od Pelicans. Jeśli pójdzie gruba oferta to będzie oznaczało, że jednak Davis go lubi :)

 

a teraz EOT, bo shevcu ma rację i zaraz sam będę tym rzygał i ustawię automatyczne usuwanie postów na frazy davis + dmc + extension :onthego:*

 

*to oczywiście żart żeby ktoś tego na poważnie nie wziął. Jednak z tym EOT to prawda. Nic nowego się tu nie stanie do września. Wtedy będziemy mądrzejsi.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie gadamy teraz o Davisie, tylko o Cousinsie :P

 

Środowisko jest ogólnie podzielone w tej sprawie, nawet w samym obozie Pels, więc ciekaw jestem bardzo tego powrotu. Jak January da mu 5-letniego maxa to uwierzę w jego zamiary :)

Jedno łączy się z drugim. Ten to, ten tamto. Od 10 stron te same argumenty z obu stron i w kółko to samo. Dajcie na luz. Wchodzę do tematu, by poczytać coś ciekawego a tu ciągle to samo. Panowie boję się otworzyć lodówkę, bo wyskoczy DMC, Davis lub support Davisa z beGM ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że masz pożyczyć 1000 złotych... :smile:

 

Ta drużyna będzie cholernie  dobra, ale i cholernie droga. Jak zmieścisz to wszystko pod hard cap w 19/20 to czapki z głów.

Wiadomo, że trzeba będzie kombinować. T.Johnson i T.Thompson za pewne pożegnają się z drużyną. 

 

Z T.Johnsonem, którego cenie chodzi mi po głowie, że zrezygnuje z player-option by podpisać nową, długoterminową umowę ze mną, ale za mniejsze w skali roku pieniądze. 

 

Mam też nadzieję, że Wilson i Dotson w przyszłym sezonie otrzymają stałe minuty i będą elementem rotacji (zastąpią Jacka i Bjelice). 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra krótka errata z mojej strony :

 

Cisza i spokój w moim obozie i spokojnie żaglowiec dopływa na 6 miejsce w swojej konferencji chociaż przy absencji Leoanrda i formy Spurs i Denver w real NBA jest możliwość HCA

 

 

To akurat są drużyny, które u nas są dużo mocniejsze niż w rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Griffin 22/7/5

Paul ileśtam/IŚ/IŚ

no i Denadre IŚ/IŚ/Iś 

 

/off

 

Czy Spurs są naprawdę DUŻO mocniejsi? Już kilka razy o tym wspominałem, że przy ocenie San Antonio zawsze są takie dwa wymiary. Z jednej strony niskie ich ocenianie jest złe, bo tam zawsze każdy coś od siebie dołoży, ale właśnie ze względu na to upgrade np. Dragicia nad Forbesem nie jest wcale taki 100%, bo ten przykładowy Forbes w koszulce SAS wcale nie wnosi tyle co FORBES, ale po prostu gra lepiej niż jego nazwisko na to wskazuje. To tylko przykład.

Podobnie Pau Gasol wcale nie jest słaby. Słaby to on był w pierwszych kilku meczach. Teraz może być co najwyżej przepłacony ze względu na wiek, ale gra dość skuteczne te swoje minuty - zaskakująco dobrze wypada w obronie, a w ataku po prostu świetnie tam pasuje. Nie deprecjonowałbym go w kontekście zastępowania Howardem i tej zmiany jako wielkiej rewolucji, bo Gasol nie tak słaby jak przed sezonem wydawało się że będzie. 

 

PS LAF, ja bym wyjaśnił tego rookie z Cleveland, panoszy się w LA jakiś gość z prowincji? Tak być nie może. Pokaż mu rookie wall :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy Spurs są naprawdę DUŻO mocniejsi? Już kilka razy o tym wspominałem, że przy ocenie San Antonio zawsze są takie dwa wymiary. Z jednej strony niskie ich ocenianie jest złe, bo tam zawsze każdy coś od siebie dołoży, ale właśnie ze względu na to upgrade np. Dragicia nad Forbesem nie jest wcale taki 100%, bo ten przykładowy Forbes w koszulce SAS wcale nie wnosi tyle co FORBES, ale po prostu gra lepiej niż jego nazwisko na to wskazuje. To tylko przykład.

Podobnie Pau Gasol wcale nie jest słaby. Słaby to on był w pierwszych kilku meczach. Teraz może być co najwyżej przepłacony ze względu na wiek, ale gra dość skuteczne te swoje minuty - zaskakująco dobrze wypada w obronie, a w ataku po prostu świetnie tam pasuje. Nie deprecjonowałbym go w kontekście zastępowania Howardem i tej zmiany jako wielkiej rewolucji, bo Gasol nie tak słaby jak przed sezonem wydawało się że będzie. 

 

 

Forbes w koszulce Spurs nie wnosi tyle co Forbes.

 

Howard w koszulce Spurs nie wnosi tyle co Howard

Dragić w koszulce Spurs nie wnosi tyle co Dragić

 

I tak się może ignazz bawić z Tobą na nazwiska do oporu:) To żaden argument:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.