Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

 

Spokojniej panowie. - january

O czym chcesz pogadac ze zbierasz sweepa od gsw? Tu nie ma nawet o czym gadac. Chlopie zluzuj i bierz sie za dealowanie, bo po kolejnym sezonie szykuje sie na rozwiazanie kontraktow Krzyska Pawla i Griffina. Masz kolosa na glinianych nogach i ten deal po Melo mistdzowsko wyglada dla c_m ;-)

 

Powodzenia w schodzeniu z kontraktow bo ewidentnie sie przyda!!!

 

Obawiam sie ze Miski i Utah wskocza przede mnie lub Nets. Od Harta raczki precz, dzieki niemu na sf wykrecam bilans tylko dwie wygrane gorszy od Soty i cztery wygrane gorszy od OKC, jak docisne pedal gazu to i LAC jeszcze przeskocze ;-)

Nie masz szans spaść,znaczy wznieść się (xd) powyżej Nets. Wrócił im Gallo teraz, Monroe też ominął prawie połowę spotkań, Reggie też prawie wszystkie. W tej ostatniej części sezonu na pewno będą wygrywać mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje Ci playmakera, drugiej opcji, pierwszej w zasadzie też, bo McCollum to trochę stat padder i dobrze się sprawdza jako sidekick, nie jako alfa i omega w ataku. W dużym skrócie Twój lider właśnie zerwał ACL, to jest naprawdę ciężka sytuacja.

Nie zaprzeczam oczywiście, że strata KP to poważny problem. Niemniej większość rywali na wschodzie boryka się z jakimiś demonami, np raptors źle spisują się w PO, wizards nie mają Walla, pytanie w jakiej formie wróci (jest Lou, ale zero-jedynkowe przeniesienie jego formy z clippers nie byłoby rzetelne), Boston ma genialnego w ostatnim czasie George'a, ale drużyna niespecjalnie tworzy kolektyw, Bucks masakra pod koszem itd.

 

Na okres PO pewnie parę kwestii jeszcze ulegnie zmianie, ale myślę, że zbyt surowo oceniasz mój team  i ja nie jestem przekonany który z tych teamów w PO przejdzie :tongue:

 

Tylko Cavs i 76ers mam bezapelacyjnie wyżej, natomiast na marginesie u tych pierwszych mnie bardzo mocno razi, że Irving jest dalej w drużynie. Nikomu nie chce mówić, jak ma grać, ale ja by odzwierciedlić rzeczywistą sytuacje, Irvingiem bym handlował.

 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tym Mccollumem to tak jeszcze dopowiem, że to jest podobna sytuacja, jak z Wallem i Bealem i teraz (choć zaczęło to się dużo wcześniej) poniekąd wychodzi szydło z worka.

Analogicznie, różnica między Lillardem, a Mccollumem wbrew pozorom jest bardzo niewielka, zarówno pod względem umiejętności, jak i stylu gry. Gorszy od Irvinga, czy Lillarda, ale CJ dla mnie osobiście to ten sam kaliber zawodnika, co np. Kemba i w kreowaniu nikomu z tej trójki nie ustępuje, tylko po prostu nie jest odpowiednio eksponowany. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Równie niedobrze mogłoby się skończyć jak z chęcią odejścia LMA. 

Nawet JMG grając o mistrzostwo nie bawiłby się w takie dziecinady.

Masz prawo do takiej oceny, ja mam inną. Sytuacja Cavs względem realnego świata i teamu sprzed roku nie różni się na tyle by stosować jakieś inne standardy w ocenie ich sytuacji, dlatego jeśli Irving odszedł to dla mnie i tu powinien i będę miał to na uwadze oceniając ten zespół :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz prawo do takiej oceny, ja mam inną. Sytuacja Cavs względem realnego świata i teamu sprzed roku nie różni się na tyle by stosować jakieś inne standardy w ocenie ich sytuacji, dlatego jeśli Irving odszedł to dla mnie i tu powinien i będę miał to na uwadze oceniając ten zespół :smile:

 

Różni się znacząco. Przede wszystkim brakuje Ci niezbędnej wiedzy do tego, by ją ocenić. Nie wiesz jaki byłby wynik gdyby się Cavs nie ugięli i nie przyszłaby oferta z Bostonu, która wtedy wyglądała naprawdę bardzo dobrze. Więc mówiąc krótko we know nothing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różni się znacząco. Przede wszystkim brakuje Ci niezbędnej wiedzy do tego, by ją ocenić. Nie wiesz jaki byłby wynik gdyby się Cavs nie ugięli i nie przyszłaby oferta z Bostonu, która wtedy wyglądała naprawdę bardzo dobrze. Więc mówiąc krótko we know nothing

mam wiedzę i znam wszystkie odpowiedzi. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam wierze w Januarego i czekam na kampanie Nwamba mvp z tego co pisza nie jest wcale powiedziane, ze to ACL wiec moze nie bedzie tak zle

 

Przy różnicy 1W to nawet jeśli wypadłby na 3-4 tygodnie "tylko" to przy braku poważnych urazów u OKC i LAC będzie już po ptokach prawdopodobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różni się znacząco. Przede wszystkim brakuje Ci niezbędnej wiedzy do tego, by ją ocenić. Nie wiesz jaki byłby wynik gdyby się Cavs nie ugięli i nie przyszłaby oferta z Bostonu, która wtedy wyglądała naprawdę bardzo dobrze. Więc mówiąc krótko we know nothing

Równie dobrze ten twój wątpliwej jakości tok myślenia możemy obrócić w drugą stronę i na koncepcję, że nic się nie zmieni odpowiedzieć "we know nothing".

 

"Mówiąc krotko" bez sensu. 

 

I żeby nie było, uważam że powyższy proces myślowy jest pozbawiony sensu, a nie twoją ocena jak sytuacja Cavs by się potoczyła.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontuzje k**** niszczą życie. Gordon w Utha, Wall w Wizz, Bev w Phili, Roberson w OKC, mój DMC i teraz doszedł Butler, jebany szpital.

 

Aha, no i Love w Cavs

@LAF, @C_M

 

Jakieś wytłumaczenia dla 17-10 dla mojej drużyny? Nie żebym się spinał, ino chce wiedzieć dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.