Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Kontrowersje kontrowersjami Karpiu, ale 22-5 dla LAC (14 absencji tercetu CP3-Blake-DAJ) i 20-7 OKC (5 Dipo i 14 Robersona, brak PFa) przy 16-11 Lakers? Damn.

 

DeAndre 5, Blake 4 (w tym jeden ze względu na transfer, sam nie wiem czy to brać uwagę), Paul 3. To nie jest 14.

 

PFem w OKC jest Sabonis, który miał bdb okres, brak Robersona jest jakoś zrekompensowany obecnością Younga. 

 

Te drużyny ogólnie mają tyle zdrowia co i Lakers (Butler opuścił chyba 4, Ingram 3 lub 4, to samo Zach, Russell nie wiem czy zagrał w połowie gier - piszę z głowy, więc mogłem się machnąć o jakiś mecz). Poza tym kwestia braku zgrania na początku, a w dodatku sam zespół mnie jakoś nie grzeje. Masz mnóstwo nieefektywnych scorerów jak Dinwiddie, bracia Gasol, Zach czy Russell, którzy nie robią zbytnio spacingu dla Butlera i Ingrama. W obronie masz stary i mało mobilny frontcourt również średnio spasowany. Oczywiście piszę to w stosunku do Twoich oczekiwań, bo jednak jakoś te 16W nastukali wg mnie, więc nie są tacy źli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat Twoje ruchy poza tym Gobertem bardzo mi sie podobaja, ale za rok pole manewru sporo ograniczone, bo jakby nie patrzec to masz 3 picki plus 11 graczy w rosterze plus 3 x 2nd roundery no i dalej masz jedno okienko, by ten zespol wrocil na odpowiedni tor w sezonie 2019/20 ;-) pamietaj ze pol ligi w 2020 bedzie mialo gruby hajs na Gordona i bedzie o niego walka jeszcze wieksza niz w te wakacje ;-))

 

o nadmiar picków się nie martwię :) trochę pracy GM-a przede mną, ale liczę, że uda mi się zbudować fajny team już niedługo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22-5 to jednak w moim odczuciu mocna przesada, tam ciągnie ławkę słaby w tym okresie Melo i grupa poniżej przeciętnych graczy. Trochę tych kontuzji jednak jest, a po za Paulem i chyba mimo wszystko DeAndre Jordanem reszta zawodzi. Griffin się nawet nie otarł o all-star impact w tym sezonie, przynajmniej podczas gry w Clippers. Ja wiem, że CP3 czyni cuda i z największego gówna wyciągnie to co najlepsze, ale ten głos wydawał mi się faktycznie mocno kontrowersyjny.

 

Przeglądam sobie obecnie stare trade z początku zabawy i stwierdzam, że te początki były mega dziwne. Karpik zgarniał 1st picki i jeszcze zrzucał minusowe kontrakty w tych samych dealach. To były dziwne czasy. On czy January kosili równo jak Kulczyk&company przy transformacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie też się zastanawiałem czy przy obecności Paula Clippers nie weszliby na tempo 50-55 W. Byłby to pewnie swego rodzaju overachieving biorąc pod uwagę inne składy, ale w mojej opinii obecność Melo tak bardzo szkodzi tej drużynie nawet w RS, a nie mówiąc co go czeka przy intensywnej grze w PO i nakładaniem się pozycjami z Blakiem i DAJ.

 

Na tej samej zasadzie dodałem 1 czy 2 W Spurs, dla których overachieving to chleb powszedni w RS. Mimo, że ten roster nie robi na mnie wielkiego wrażenia, brakuje w nim star power solidnego (bo nie ma tak długiego składu i zdrowia jak Denver) a także zakładam, że Pop i tak wyciąga wszystko co się da z Gasola, Forbesa itd. którzy gdzie indziej wcale nie musieliby się łapać na większe minuty w grze. Stąd, jak już pisałem, ciężko u Spurs o spadek w RS, ale ciężko też - w moich oczach - o jakiś znaczący upside.

Choć duży + stawiam Ignazzowi za wywalenie MKG. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blake jednak opuścił 7 gier (ktoś później edytował mój update ;> ?) : 18.12, 20.12, 22.12, 23.12, 26.12, 08.01, 10.01 - >nie liczę późniejszej 1 absencji ze względu na trade.

CP3 4 mecze : 22.12, 25.12, 28.12, 30.01

DAJ 5 spotkań : 13.01, 15.01, 17.01, 20.01. 22.01

muszę rozważyć, czy sam jednak im 1 gry nie uje*ać za to.

Fajna rozpiska, ale 2. trymestr trwał od 25.12 do 15.02.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Knicks 19-8

 

Kolejni pechowcy, ale tu akurat nie zaskoczenia, bo to przecież Nix i tu musi się zawsze coś spi*****ić. KP wypadł pod koniec trymestru, stąd dobry bilans. Końcówka sezonu jednak będzie ciężka.

 

Why? Gobert wrócił do siebie. To dalej myślę silny skład mający atuty po obu stronach parkietu. Saric dobry sezon, fitowo w s5 bardzo pasuje. 

 

mccollum/johnson

lee/ginobli .

anderson/ellington

saric/winslow

gobert/pachulia 

 

jedziemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 1 trymestrze,

 

a w 2 można, bo Twój bezpośredni rywal do wdrapania się do 8 dostaje wysokie notowania? Nie spodziewałbym się  :rugby: Nie żartujmy. Jak bez zmian, to bez zmian.

Jak ktoś nie jest pewny to może dopytywać albo poczekać, co zresztą spora część robi mam nadzieję, a nie że im się nie chce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 1 trymestrze,

 

A to przepraszam zasady drugiego trymestru różnią się czymś od pierwszego?

 

Czy Heat rok temu nie mieli swojego picku, a mimo to oddawali takich graczy jak James Johnson czy Josh Richardson za jednego 2nd roundera i nic nie warte nazwiska jak Luwawu czy Sullinger? Nie bardzo rozumiem co się stało z ich pickiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Clippers swój 29 mecz zagrali 18.12. Było mówione, że liczymy spotkaniami

Według Twojej metodologii to wiele zespołów zagra w tym okresie +- 22 gry, a wiele innych +-32 - bez sensu przy właśnie choćby liczeniu absencji.

Nie da się liczyć spotkaniami. Przykładowo mecz Mavs-Lakers rozegrany 18.12 będzie 28. dla Mavs, dla Lakers 30. Według Twojej logiki, mecz ten dla Mavs liczy się za 1. trymestr, dla Lakers na drugi. W dodatku w realu w Lakers może grać kilku graczy, którzy u nas grają w Mavs, więc de facto dla części graczy Lakers, chociaż już grają mecz drugiego trymestru, to tak jakby grali jednak jeszcze wpierwszym. Lubisz sobie komplikować życie january.

 

W Important Dates masz czarno na białym napisane kiedy zaczyna się i kończy każdy z trymestrów i warto się tego trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meh, od razu pisałem że ktoś może mnie przekonać, ale mi to lotto ;-) Możemy nie zmieniać. Zawsze mogłem jak Camby srać w majtki ze strachu przed wrzuceniem swoich głosów ;d

 

Nie tnij w c***a, znałeś moje głosy przed wrzuceniem. W pierwszej turze wrzuciłem jako drugi, teraz chciałem obserwować z boku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajdurszysz, nawet w PM się mnie upewniałeś kiedy wrzucę głosy byleby wrzucić po mnie ;d Mam z tego bekę dalej^, ale nie nie zmieniłbym swojej oceny Pels widzać te żałosne 13-14 dla Lakers^

 

Jak bajdurzę skoro jeszcze przed czasem na głosowanie o tym głośno rozprawiali i to na forum rady. Boli Cię to 13-14, ale przecież liczy się głównie różnica winów. Wolves mają +1 w stosunku do Ciebie, sobie dałem +2 co i tak nie ma znaczenia, podobnie Clippers. Thunder dałem +3. To są minimalne różnice. Wy po prostu zaniżaliście kilka zespołów z czołówki jak Blazers, Rockets, Cavs by pompować bilanse klubom Zachodu z drugiego szeregu. Ja uważam, że dysproporcja jest większa.

 

Mój głos w żaden sposób Cię nie krzywdzi, bo nawet gdybym dał Tobie 15-12 to reszcie musiałbym odpowiednio podnieść.

 

Przykładowo Karpik dał Ci co prawda 16-11, tylko ta wartość jest gorsza, gdy twoim rywalom daje +4 czy +6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden i drugi chu*owo pogłosowaliście i tyle.

Oj, boli dupeczka, że ludzie nie kupują Twojej prymitywnej propagandy ;]

 

Why? Gobert wrócił do siebie. To dalej myślę silny skład mający atuty po obu stronach parkietu. Saric dobry sezon, fitowo w s5 bardzo pasuje. 

 

mccollum/johnson

lee/ginobli .

anderson/ellington

saric/winslow

gobert/pachulia 

 

jedziemy

Brakuje Ci playmakera, drugiej opcji, pierwszej w zasadzie też, bo McCollum to trochę stat padder i dobrze się sprawdza jako sidekick, nie jako alfa i omega w ataku. W dużym skrócie Twój lider właśnie zerwał ACL, to jest naprawdę ciężka sytuacja.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.