Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

 

ACHTUNG!

 

Terminarz na nadchodzący czas:
 
11.02 - 18.02 (23:59) czas na wrzucanie opisów 
19.02 - 25.02 (23:59) czas na głosowanie 
26.02 - 28.02 Wymiany + oferty FA (na pw)
1.03 - 3.03 (23:59) Wymiany "po FA"
+ waivers
 
 

 

 

 

 

 

gdzieś widziałem terminarz a teraz nie moge znaleźc 

kiedy zamyka się okienka na deale?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#RandomShit

 

Odkurzyłem NBA 2k14 i MyCareer save od hoopsvila, w którym gra się Kobim. Nie grałem w to rok albo i więcej. A tam co w Lakers? Zarząd sprezentował mi parę Gasol-Gasol.  :nevreness:

Niestety po 3/4 sezonu drużyna desperacko walczy o PO, a mi się po 4 minutach odechciało. 

 

/RandomShit

 

na chwile obecną dwóch najlepszych centrów tej ligi ma średnio +/- 22 lata

 

i w sumie to elo

No Towns dopiero 22 skończył, ale Joel zaraz będzie miał 24 już

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam za wyrażenie ale co Ty pieprzysz january ?

 

 

Tutaj CP3 na limitowanych , w pierwszym na limitowanym , kurczę jako GM Lakers zamykasz go w szatni czy co ?

 

Fakt to pierwszy mecz CP3 po lekkiej przerwie ale spojrzyj sobie na mecz z Gortatami ile grał Harden , 29 minut i co też był na limitowanych ?

 

Nie tutaj CP3 gra spokojne te 30-35 minut.

 

january rozbija wszystko na czynniki pierwsze i robi to tak, aby pokazać, że jego LAL są potęgą :P

 

rozwaliło mnie to, że myśli, że pokona GSW, bo wtedy, patrząc na real NBA, nie zagrał Curry... może niech najlepiej napisze, że w tym meczu sezonu Butler rzucił 40, Dinwiddie 20, itd. łącznie więcej niż Warriors i na tej podstawie ocenić każdy mecz beGM...

 

dla mnie to bez sensu - sam trochę spoglądam na kalendarze (sam hobbistycznie dodam to do opisu), ale to nie ma sporego wpływu na ocenę bilansu (tylko, gdy się waham między np. 13 czy 14 W, kalendarz podpowie) :P poza tym w naszej lidze terminarz wyglądałby zupełnie inaczej, bo były inne wyniki w zeszłym sezonie i trzeba by było zrobić własny terminarz ;)

 

LAF, daj opis ;) czekam na to, jaką widzisz rolę dla Moore'a i w ogóle, czy coś się zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ten sam Marc Gasol, który wciąż jest na minusie względem ławki rezerwowych we freakin Memphis, które mimo wszystko pozwala Tyrekowi grać jeden z najlepszych sezonów wśród SG i mieć on/off +10 przy -8 Marca? Ba, on nawet jest ujemny bardzo mocno gdy jest na parkiecie. Niezły fundament do wojowania ligi.

 

Cieszę się jak i Camby, że ludzie widzą, co się im wciska, ale w przeciwieństwie do MC nie mam zamiaru brać w tym udziału, bo mnie do po prostu odpycha od tej zabawy. 

 

PS Fajnie, że są osoby, które wrzucają nawet nieobwiązkowe opisy i też czekam LAF na kilka słów od Ciebie dlaczego uważasz, że to LAC wiodą prym w LA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja wszelakie oceny bezpośrednio wiążę z terminarzem, nie widzę nic dziwnego w tym, że znacznie mocniejsi i mający full skład Lakers, którzy w tym sezonie szli na noże z wcale nie tak dobrze grającymi w rl NBA GSW pod nieobecność nie tylko Kury, ale i Dedmona (brak centra i jakiejkolwiek odpowiedzi na Gasolów) oraz Livingstona dostają w pysk.

Nowy zespół potrzebuje czasu na zgranie, a w twoim teamie zaszły wielkie zmiany. + to jest jakiś ewenement, żeby gość prosto z Chin dostał od razu 35 min w liczącej się drużynie

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cody zarabia tak Ok 14 mln rocznie, a jak jest na parkiecie to Hornets wyglada o wiele wiele lepiej. Cody mimo mojej początkowej nienawiści do niego to super gracz i jeden z jawnych punktów Hornets.

 

MKG nazywam zerem specjalnie hiperbolizujac, ale jego kontrakt nie byłby zły, bo to tylko 13 za rok, ale pod warunkiem gry w obronie na jakimś sensownym poziomie, a jak sobie przypominam to chyba pół ligi już zdarzyło na nim rzucić swoje career high.

Przypominam, że na Twój opis OKC czekamy :smile:

 

btw, jak cos to te statystyki moje w opisie są z tego okresu 27 spotkan 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to 30 minutto są jak na 1 opcję zdecydowanie limitowane minuty. Zwlaszcza, gdy poza CP3 ma się taki obwód.

 

Mam lepszego lidera, lepszą s5 i lepsza ławkę - to o czym tu dyskutować?

Ja szczerze mówiąc wolę Clippers od Lakers i CP3 od Butlera  :smile:

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to 30 minutto są jak na 1 opcję zdecydowanie limitowane minuty. Zwlaszcza, gdy poza CP3 ma się taki obwód.

 

Mam lepszego lidera, lepszą s5 i lepsza ławkę - to o czym tu dyskutować?

January nie brnij w to dalej. Naprawde. Lawka sie zgadza ale reszta srednio. Gdyby cp3 musial ciagnac za pyski swoj zespol to nie wiem czy Butler bylby w statach az tak daleko od niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekko odchodząc od tematu, bo to okienko wymian będzie już ostatnim w tym sezonie.

Jeśli w tym momencie zakończyłby się sezon, a Ty skończysz PO na 1szej rundzie to będziesz 16 mln na minusie.

W przypadku braku awansu masz - 36 mln.

Tak tylko, informacyjnie.

A to nie mieliscie go rozliczac po 3 latach? Wiem ze placi grube miliony a sklad slaby mimo wszystko ale to chcecie jyz teraz wyciafac w stosunku do niego jakies radykalne kroki?

Ale to właśnie jest ważne jak jeden lider gra od drugiego 6mpg więcej, to jest w ciu* różnica przy Butlerze, czego wielu nie dostrzega.

 

Nie wiem jak osoba znając Carmelo tak bardzo może takie rzeczy pisać ;-)

Druga część zdania to w ogóle już jakiś czysty hejt ;p

Ale pamietaj ze Thibs katuje s5 a Rakiety s5 oszczedzaja wiec to 6 minut to bym nie przesadzal w ogolnym rozrachunku bo w LAC gralby Pawelek wiecej. Mnie tam srednio grzeje rywalizacja o Los Angeles ale poki nie uda Ci sie podpisac PG13 to nie zaryzykowalbym stwierdzenia ze jestes lepsza ekipa na juz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie mieliscie go rozliczac po 3 latach? Wiem ze placi grube miliony a sklad slaby mimo wszystko ale to chcecie jyz teraz wyciafac w stosunku do niego jakies radykalne kroki?

 

Ja tylko informuję :) W takim tempie już po następnym sezonie nie będzie żadnych szans na wyjście na 0. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.