Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

i tak nie mam nic lepszego do roboty poza trollowaniem w FA bo najbliższe dwa lata u mnie to cały czas development i tankowanie

 

jeszcze może Iguodali zdążę rzucić maksa żeby ownera GSW trochę powkurzać :)

Ten Iguodala co mi miejsce w rosterse zajmuje tylko? Nieciekawy typ. Chodzą plotki że ma wideo jak Curry przegrywa w horse z McGee i szantażuje organizacje. Inaczej już bym go wymienił za jakiś spadający kontrakt albo któregoś z top rolesow w lidze z Lac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli rozumiem, że jak mu dam 60 na 2 lata to nie wyrównasz i zastąpisz jakimś ochłapem za miniMLE?

 

to dobrze bo moja młodzież potrzebuje takiego mentora jak Iggy :)

Gdybym nie był taki sympatyczny to bym przytaknął. Ale ze uczynny ze mnie człowiek to nie mogę nie wskazać Matta Barnesa. Dłużej w lidze, grał z Kobe, Shaqiem, zna miasto, oprowadzi jak będzie trzeba. Życiowe doświadczenia są, może przed śliskimi typami przestrzec. Nawet auto rookasom pożyczy :) Anioł nie człowiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w międzyczasie korzystając na tym że posiadam prawa do dwóch graczy którzy mają PO

 

tzn. Wade za  $ 23,800,000.000

 

oraz

 

Pau Gasol za $ 16,197,500.000

 

opisuję sytuację w klubie San Antonio Spurs aby mogli spokojnie ale szybko podjąć decyzję

 

obaj gracze posiadają bardzo wysokie kwoty PO które powinny na tym etapie kariery być dosyć dobrym wyznacznikiem ich wartości i na powyższym spotkaniu otwarcie opisuję sytuację w klubie.

 

priorytetem jest walka o tytuł z GSW stąd potrzeba dalszych wzmocnień ale utwierdzam obu graczy że core drużyny czyli Leonard i Dragic a może i LMA (?) nie będą wymieniani w to lato aby utrzymać kontynuację konceptu Popa oraz intensywność gry

potwierdzam im na spotkaniu, ze obecnie inwestuję bardziej w weteranów a nie młodzież stąd zapewne picki z tego draftu zostaną oddane aby jeszcze bardziej wzmocnić zespół w tym szczególnie deskę i głębię zespołu

nie mogę oczywiście zdradzić wszystkich szczegółów rozmowy ale podchodzę do nich z należytym szacunkiem i otwarcie mówię obu że bardzo zależy mi aby na ten jeden rok skorzystali  PO.

 

nie staram się ich omamić i rozpościerać wizji zamiany tego kontraktu na kolejne lata stąd nie rozmawiam z nimi o żadnym out and 4 years new deal.

oczywiście bardzo uważnie ich słucham i także szczerze i otwarcie mówię, ze w lato 2018 będę chciał jeszcze bardziej poprawić sytuację z FA i chętnie ich oczywiście za niższą kwotę widziałbym w klubie !

 

tak więc proszę nasze forum o głosowanie nad kwestią:

 

 

skorzystania przez nich z PO bo o to proszę powyższych zawodników

 

dopiero od ich decyzji postanowię co zrobić z innymi FA czyli Ilyasova i Rodriguez 


szybka akceptacja obu opcji pozwoli mi kontynuować serię wzmocnień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Gasola i Wade'a pytanie, jak bardzo obu zależy na kolejnym pierścieniu. Myślę, że bez telefonu do tych panów się tego nie dowiemy ;)

 

Przecież w ich przypadku musieliby pójść do Warriors, żeby zwiększyć swe szanse na pierścień. Jednak realnie nie mają żadnych szans na przejście do Dubs, ponieważ wg naszego systemu głosowania dostaliby jakąś ofertę, którą by przyjęli zanim Warriors mogliby wykonać jakikolwiek ruch w ich stronę. To samo z Cavs, choć Cavs i Spurs to mimo wszystko ta sama półka. Także sorry, ale rezygnować z 20 baniek w Spurs, żeby podpisać za 10 z przykładowymi Pistons, to nie jest raczej dobry interes.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.