Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

co do undrafted to robimy głosowanie FA ew. licytację. Decyduje moim zdaniem łaczny gwarantowany hajs, bo te kontrakty są zwykle grwarantowane tylko na rok, kto 1szy ten lepszy to bym nie robił bo będzie burdel

Rozumiem, też jestem przeciwny kto pierwszy ten lepszy, ale skoro mamy po 3 bidy w trzech turach, to część graczy zostanie. I co wtedy? Proponuję zrobić przynajmniej czwartą, dogrywkową. Jeżeli wtedy ktoś zostanie to już chyba kto pierwszy ten lepszy.

Ciekawe będzie głosowanie i jak decydować jaki klub wybierze Egemen Guven albo Chance Comanche :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jakoś sobie poradzimy, licytujemy do skutku aż wszyscy będą mieli full roster albo oświadczą, że czekają z jego uzupełnieniem do października i rezygnują na ten moment z podpisywania fa

 

trochę będzie zabawy bo jeszcze w tym roku są te two-way kontrakty, czyli każdy roster to 17 nazwisk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by zrobić etap zapraszanie na camp?

Każdy zaprasza na przykład 3 lub 5 graczy nie wybranych w drafcie a pod niego podpadajacy i na przykład graczy z NBADL. Oczywiście gracze będą sie powtarzać, ale na przykład te zespoły będą mieć prawo by zaproponować tym graczom kontrakt. Jak będzie więcej niż jeden klub zainteresowany to może po prostu licytacja by nie zwiększać liczby głosowań. Kto da więcej. Podpisywanie tych graczy dopiero w październiku po grach przedsezonowych?

Taki dodatkowy smaczek by było jeszcze bardziej realnie. Oczywiście do obgadania, ale chyba proste i ciekawe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by zrobić etap zapraszanie na camp?

Każdy zaprasza na przykład 3 lub 5 graczy nie wybranych w drafcie a pod niego podpadajacy i na przykład graczy z NBADL. Oczywiście gracze będą sie powtarzać, ale na przykład te zespoły będą mieć prawo by zaproponować tym graczom kontrakt. Jak będzie więcej niż jeden klub zainteresowany to może po prostu licytacja by nie zwiększać liczby głosowań. Kto da więcej. Podpisywanie tych graczy dopiero w październiku po grach przedsezonowych?

Taki dodatkowy smaczek by było jeszcze bardziej realnie. Oczywiście do obgadania, ale chyba proste i ciekawe?

 

jeśli mam być szczery to nie chce mi się w to bawić chyba...poza tym co jak Karnowski dostanie 5 ofert i co wtedy, bedziemy głosować gdzie pójdzie? dla mnie fajna idea ale chyba już za bardzo byśmy wchodzili w detale..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli mam być szczery to nie chce mi się w to bawić chyba...poza tym co jak Karnowski dostanie 5 ofert i co wtedy, bedziemy głosować gdzie pójdzie? dla mnie fajna idea ale chyba już za bardzo byśmy wchodzili w detale..

Napisałem, że bez głosowania a licytacja kto da więcej, ale uczestniczą tylko drużyny, które miały tego zawodnika na campie. Jeżeli tylko jedna drużyna to ma możliwość przedstawienia oferty minimalnej jaką chce. Czyli kombinowanie by nie wybierać samych popularnych :)

Dokąd pójdzie Karnowski? Ja bym go nie wybrał, ale nie zabronię pozostałym 29ciu GMom go wybrać.

Alternatywą jest kolejne głosowanie jak 10 osób będzie chciało dać minimum kontrakt przykładowo Comanchowi. I jak będziesz głosował? Na pałę, czy przeanalizujesz jego sposób myślenia? Kto to jest Comanche ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem, że bez głosowania a licytacja kto da więcej, ale uczestniczą tylko drużyny, które miały tego zawodnika na campie. Jeżeli tylko jedna drużyna to ma możliwość przedstawienia oferty minimalnej jaką chce. Czyli kombinowanie by nie wybierać samych popularnych :smile:

Dokąd pójdzie Karnowski? Ja bym go nie wybrał, ale nie zabronię pozostałym 29ciu GMom go wybrać.

Alternatywą jest kolejne głosowanie jak 10 osób będzie chciało dać minimum kontrakt przykładowo Comanchowi. I jak będziesz głosował? Na pałę, czy przeanalizujesz jego sposób myślenia? Kto to jest Comanche ? ;)

 

No ok, ja tam nie oponuję, jak będzie nawet bardziej realistycznie to fajnie, tylko obawiam się, że u większosci GM zwycięży lenistwo i to spali na panewce. Bo o ile draft każdy śledzi jakoś względnie na bieżąco, tak obczajanie talentów w d-league to już trochę chorobliwy level zainteresowania NBA ;)

 

no a w mojej sytuacji to jakoś nie robi bo i tak nie mam roster spotów raczej z tą liczbą picków w tym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdźmy może gotowość bojową przed draftem. Lada moment ruszamy, czy wszyscy są ciągle w grze i kontrolują sytuacje.

 

By uniknąć potem jakiś tragedii, bo to zawsze może wypaść coś niespodziewanego na 24H proponuje zostawić u jednej czy nawet dwóch osób swój potencjalny pick. Ja planuje tak zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.