Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Ferguson to akurat pójdzie w 1szej dwudziestce na bank

 

a ma ktoś może Sindariusa w 1szej rundzie? bo są podobno tacy co mają hehe

 

no i jest jeszcze jeden taki potencjalny steal z Europy w drugiej, ale jest już zaklepany do moich Suns i się nie podzielę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, przez to beGM nie mogę napisać o swoich kilku kandydatach na sleeperów nigdzie na tym forum :tongue:

 

Od 20 lat każdy pick Lakers to słyszę, że zajebisty steal i niesamowity prospect.

 

Potem się okazuje, że totalny szrot.

 

Nie znam się na tych grajkach z draftu, ale zdanie kibica Lakers nie jest dla mnie wyrocznią :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co z tymi gwarancjami w kontraktach?

 

mogę dać ostatni rok niegwarantowany albo częściowo czy nie mogę?

 

moim zdaniem taka opcja powinna być w grze, z tym zastrzeżeniem, że data podjęcia gwarancji jest w czerwcu przed sezonem (żeby się nie zajebać z pro-rate'owaniem salary w trakcie sezonu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UNG/TO to raczej problem (np dla mnie w ch ważne przy ocenie oferty dla gracza).

No właśnie. Czy może nie lepiej zamiast zakazywać dawania niegwarantowanych umów pozostawić to naszej ocenie? Bo ja mam podobne odczucia, że oferta z UNG to raczej słaba oferta, ale z drugiej strony zakazy do niczego nie prowadzą zwłaszcza jeśli każdy kontrakt będzie głosowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli by zakazać, to prędzej Player option niż Team option czy UNG. Jesli oferta z To czy ung bedzie jedyna lub najlepsza to nie widzę problemu by byly przyjęte

PO też bym nie zakazywał, bo to zawsze jakaś dodatkowa opcja do zachęty. Przykładowo 4-letni max z PO po 3 latach jest lepszy od 4-letniego maxa bez opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO też bym nie zakazywał, bo to zawsze jakaś dodatkowa opcja do zachęty. Przykładowo 4-letni max z PO po 3 latach jest lepszy od 4-letniego maxa bez opcji.

 

no ja jestem za TO, pO i no trade clausami - nie są to trudne mechanizmy a urozmaicą grę

 

A co do niegwarantowanych i częściowo gwarantowanych lat to imo tez powinny by ale umawiamy się, że data gwarancji jest zawsze w czerwcu. Czyli samo egzekwowanie będzie jak w przypadku opcji. Nie dajemy za to dat na styczeń, bo potem jak ktoś zwolni grajka w styczniu to się nie doliczymy hajsu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki pomysł skoro tak głosujemy i głosujemy :)

Proponuję głosować na GMa sezonu.

Każdy z Nas startuje z różnego pułapu, ciężko porównać bycie GMem Warriors i Nets. Proponuję docenić ruchy każdego z GMów i zrobić głosowanie na GMa sezonu, wydaje mi się, że możemy oceniać ruchy od początku gry do końca sezonu, czyli bez wymian, które wejdą w życie podczas draftu oraz samego draftu. Chyba, że wolicie inny zakres.

Głosowanie na pierwszą trójkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki pomysł skoro tak głosujemy i głosujemy :smile:

Proponuję głosować na GMa sezonu.

Każdy z Nas startuje z różnego pułapu, ciężko porównać bycie GMem Warriors i Nets. Proponuję docenić ruchy każdego z GMów i zrobić głosowanie na GMa sezonu, wydaje mi się, że możemy oceniać ruchy od początku gry do końca sezonu, czyli bez wymian, które wejdą w życie podczas draftu oraz samego draftu. Chyba, że wolicie inny zakres.

Głosowanie na pierwszą trójkę?

 

nie za wcześnie na to? fajny pomysł, ale ja bym poczekał do ASG 2018

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie za wcześnie na to? fajny pomysł, ale ja bym poczekał do ASG 2018

Niby za krótki okres, ale zaczęliśmy w połowie sezonu i dobrze byłoby to zrównać z sezonami, czyli, albo teraz za pół, albo po sezonie 2017/2018, czyli za okres 1,5 sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby za krótki okres, ale zaczęliśmy w połowie sezonu i dobrze byłoby to zrównać z sezonami, czyli, albo teraz za pół, albo po sezonie 2017/2018, czyli za okres 1,5 sezonu.

 

ja bym poczekał, w tej chwili ciężo ocenić te ruchy - jaja będą jak się okaże, że jacyś gracze uważani za balast nagle odzyskają wigor, a inny hypowani będą rozczarowaniem sezonu. Wtedy będzie można ocenić kto kupił tanio i sprzedał drogo, kto jak draftował etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.