Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Ingram na PF? Nie widzę tego :grin: Ale wrócimy do rozmowy po sezonie

 

Ingram przecież fizycznie ma spore ograniczenia w tym momencie. Nie wiem jak sobie January wyobraża go na full time PF.

 

 

Na miejscu Eryko spakowalbym George i Thomasa za Irvinga. PG13 wcale nie musi u niego zostac a ryzyko spore. Memento tez powinien ruszyc 4 litery i cos zrobic z konfliktem LBJ-Irving. Do tego Boston zaraz sie zakapuje na maxa...tam jest az 6!!!! fa z ktorymi mozna lub wrecz trzeba przedluzyc kontrakt. Dla mnie opcja: Irving- Smart-Brown-Randle-Dmc po wszystkim nie bylaby taka zla. A George w Cavs moglby kilku ekipom rozjebac plan na FA ;-) James majac druga opcje w postaci George'a chyba zostalby w Cavs...

 

PS. Tak sobie kminie na mieliznie tanku ;-)

 

Widać, że przybiliśmy Eryko do ściany i pewnie oferty na rozbicie części FA są śmieszne. To jest wszystko pokłosie fatalnej polityki Regisa. Boston, jeśli nie chce oddać za bezcen jest zmuszony przedłużać wszystko co wartościowe i potem próbować wymienić.

 

Wierzę w wielkiego Paula George w Celtics. I wierzę w Nurkica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt go nie przybil poza poprzednikiem. Kompletnie nie kumam po co tej ekipie bylo trio Nurkic/DMC/Randle, majac Thomasa branie z #1 Fultza jak za #1 spkojnie mozna bylo wyrwac Butlera no i na koniec wisienka deal w ktorym poszedl pick Netsa za k**** Hassana...a to ze Boston majac w c*** assetow stal sie sredniakiem to nie byla niczyja wina, przynajmniej nie tych gmow ktorzy nadal graja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt go nie przybil poza poprzednikiem. Kompletnie nie kumam po co tej ekipie bylo trio Nurkic/DMC/Randle, majac Thomasa branie z #1 Fultza jak za #1 spkojnie mozna bylo wyrwac Butlera no i na koniec wisienka deal w ktorym poszedl pick Netsa za k**** Hassana...a to ze Boston majac w c*** assetow stal sie sredniakiem to nie byla niczyja wina, przynajmniej nie tych gmow ktorzy nadal graja...

 

Właśnie o to mi chodzi. Regis odpowiada za tragiczną pozycje Bostonu, bo prowadził irracjonalną politykę, a Eryko jest przez Nas przybity, bo każdy widząc ciężkie położenie próbuje korzystać przy negocjacjach. Eryko nie chce oddawać za bezcen, to zrozumiałe, bo wciąż to są wartościowe assety, a z drugiej jest zmuszony działać. To jest bardzo trudna sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę tylko, że Eryko odrzucił ofertę Fultz+pick LAL za Butlera ;-) Oraz, że jak dla mnie Hay powinien wylądować w Cs, co zupełnie zmieniłoby optykę.

 

 

Butler to 80 percentile ligi w spotup. Ingram średnia ligowa w spotup (plus naturalnie liczę na progres od przyszłego sezonu kolejny, patrząc jakimi susami BI się rozwija), gl w obronie takiej trójki na obwodzie, zwłaszcza próbie jakiegokolwiek ukrycia słabszego obrońcy na nich ;) Oj nie miałbym żadnego problemu z argumentami na zmieszczenie wszystkich.

Fajnie, że piszesz o takich wiadomościach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę tylko, że Eryko odrzucił ofertę Fultz+pick LAL za Butlera ;-) Oraz, że jak dla mnie Hay powinien wylądować w Cs, co zupełnie zmieniłoby optykę.

 

No właśnie nie powinien wylądować, bo Hayward widząc ten jebnik wybrał Jazz. Oczywiście jakby wiedział, że MJ1 zaciągnie hamulec ręczny po trzech miesiącach mimo dobrej sytuacji kontraktowej, to pewnie prędzej sobie w łeb strzelił niż podpisał, ale kto mógł się spodziewać takich ruchów MJ1, które w rozmowie z jednym GMem nie nazwałem najgorszym dealem wszechczasów, ale już na pewno najbardziej irracjonalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie powinien wylądować, bo Hayward widząc ten jebnik wybrał Jazz. Oczywiście jakby wiedział, że MJ1 zaciągnie hamulec ręczny po trzech miesiącach mimo dobrej sytuacji kontraktowej, to pewnie prędzej sobie w łeb strzelił niż podpisał, ale kto mógł się spodziewać takich ruchów MJ1, które w rozmowie z jednym GMem nie nazwałem najgorszym dealem wszechczasów, ale już na pewno najbardziej irracjonalnym.

 

Zaciągnął, bo się mu przecież ten Hay po kilku minutach sezonu wyoutował, jego druga opcja w osobie Goberta raz, że też ciągle ma urazy (20 spotkań zagrał do tej pory chyba tylko), dwa że nie nadaje się absolutnie na pierwszą (a może i nawet drugą w dzisejszych realiach) opcję, a trzy że i tak nie gra tego, co rok temu i chyba nawet ma minusowy on/off. 

 

Także rozumiem, że rozkładanie takiej drużyny z +/- HCA do poziomu tanku może byc niechętnie przyjęte, ale mam wrażenie i nadzieję, że MJ po prostu nie chciał marnować roku, Hay + Gobert raczej tej ligi by mu nie wygrali nigdy sami, a wyłapać jakiś talent/picki i wrócić szybko do gry. Chcę w to wierzyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie powinien wylądować, bo Hayward widząc ten jebnik wybrał Jazz. Oczywiście jakby wiedział, że MJ1 zaciągnie hamulec ręczny po trzech miesiącach mimo dobrej sytuacji kontraktowej, to pewnie prędzej sobie w łeb strzelił niż podpisał, ale kto mógł się spodziewać takich ruchów MJ1, które w rozmowie z jednym GMem nie nazwałem najgorszym dealem wszechczasów, ale już na pewno najbardziej irracjonalnym.

Co w tym takiego irracjonalnego? Każdy jako GM ma swoją politykę działania, ja też :) krytykujcie mnie jak chcecie, mnie to nie rusza :P

 

Mam swój plan, który nie opiera się na walce o play-offy w tym sezonie ;p moze nadejdzie chwila, w której Wam opowiem, co to za plan ;) na razie nie będę nic zdradzał ;p

 

A odnośnie Haywarda w FA, to zrobiłem dla niego miejsce w salary, zostawiłem Hilla - to nie jest nic ;p nadal byłby liderem drużyny na 2.rundę play-off - chyba o tym zapominacie, bo patrzycie na ostatnie ruchy Jazz :P a w Celtics panował chaos - poza tym ja bym się nie obraził jakby poszedł do C's - zrozumiałbym ta decyzję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w RL NBA Jazz wzięli Rubio, bo chciał tego Hay.

A i tak poszedł do Cs ;-)

Ale beGM Celtics < real Celtics w tamtym czasie :P a beGM Jazz porównywalni z real Jazz :P

 

Poza tym ja nie głosowalem ws. Haywarda ;) i nie miałbym pretensji gdyby do Celtics poszedł - miałbym innego połamanego, Gallo ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciągnął, bo się mu przecież ten Hay po kilku minutach sezonu wyoutował, jego druga opcja w osobie Goberta raz, że też ciągle ma urazy (20 spotkań zagrał do tej pory chyba tylko), dwa że nie nadaje się absolutnie na pierwszą (a może i nawet drugą w dzisejszych realiach) opcję, a trzy że i tak nie gra tego, co rok temu i chyba nawet ma minusowy on/off. 

 

Także rozumiem, że rozkładanie takiej drużyny z +/- HCA do poziomu tanku może byc niechętnie przyjęte, ale mam wrażenie i nadzieję, że MJ po prostu nie chciał marnować roku, Hay + Gobert raczej tej ligi by mu nie wygrali nigdy sami, a wyłapać jakiś talent/picki i wrócić szybko do gry. Chcę w to wierzyć. 

 

Ale Hayward ma jeszcze 4 lata kontraktu, a Gobert trzy, więc nie było powodu do pośpiechu. To nie był przypadek Grizzlies, że dobili do ściany. Mieli jeszcze komfortową sytuacje, byli zespołem na II rundę i mogli szukać dalszych rozwiązań, by się wzmocnić. To tak jakby Spurs po tym co się teraz dzieje z Leonardem wystawili go na sprzedaż i zaczęli tankować...

 

Powrót do tego co było Jazz zajmie sporo czasu.

 

January chętnie Ci przypomnę te słowa o mocnym Bostonie jak będzie FA na George.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Hayward ma jeszcze 4 lata kontraktu, a Gobert trzy, więc nie było powodu do pośpiechu. To nie był przypadek Grizzlies, że dobili do ściany. Mieli jeszcze komfortową sytuacje, byli zespołem na II rundę i mogli szukać dalszych rozwiązań, by się wzmocnić. To tak jakby Spurs po tym co się teraz dzieje z Leonardem wystawili go na sprzedaż i zaczęli tankować...

 

Powrót do tego co było Jazz zajmie sporo czasu.

 

January chętnie Ci przypomnę te słowa o mocnym Bostonie jak będzie FA na George.

 

Bez Haywarda ta drużyna nie miałaby pewnych PO nawet. Nie byłoby żadnej pierwszej opcji w ataku, dodaj zjazd i urazy Goberta, skończyliby na 9/10/11 miejscu. W dzisiejszych realiach płacić 25+ milionów komuś z takimi ograniczeniami jak Gobert, a w tym sezonie wyszło, że to jest wręcz jakieś upośledzenie w ataku, bo zwykłe p&r sprawiają mu problemy, to nie jest wesoła perspektywa. Jeśli coś miał z tym robić MJ to właśnie teraz, szkoda tylko że Hill mu się ostał jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Hayward ma jeszcze 4 lata kontraktu, a Gobert trzy, więc nie było powodu do pośpiechu. To nie był przypadek Grizzlies, że dobili do ściany. Mieli jeszcze komfortową sytuacje, byli zespołem na II rundę i mogli szukać dalszych rozwiązań, by się wzmocnić. To tak jakby Spurs po tym co się teraz dzieje z Leonardem wystawili go na sprzedaż i zaczęli tankować...

 

Powrót do tego co było Jazz zajmie sporo czasu.

 

January chętnie Ci przypomnę te słowa o mocnym Bostonie jak będzie FA na George.

Ja nie wystawialem Haya na sprzedaż ;p raczej jakby Spurs sprzedali Aldridge'a i innych za assety, a Kawhi'a zostawili - różnica jest i tak taka, że Kawhi za 1,5 roku moze odejść, Hayward dopiero za 3,5 :P

 

Mogłem, tak jak mówisz, czekać i szukać wzmocnień, ale nie wiem, czy bym miał play-offy w tym sezonie, a za rok raczej i tak max 2.runda... zrobiłem inaczej i zobaczymy, co z tego będzie - dzięki za motywację, żeby pokazać Ci, że mój plan ma sens ;)

Edytowane przez MJ1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez Haywarda ta drużyna nie miałaby pewnych PO nawet. Nie byłoby żadnej pierwszej opcji w ataku, dodaj zjazd i urazy Goberta, skończyliby na 9/10/11 miejscu. W dzisiejszych realiach płacić 25+ milionów komuś z takimi ograniczeniami jak Gobert, a w tym sezonie wyszło, że to jest wręcz jakieś upośledzenie w ataku, bo zwykłe p&r sprawiają mu problemy, to nie jest wesoła perspektywa. Jeśli coś miał z tym robić MJ to właśnie teraz, szkoda tylko że Hill mu się ostał jeszcze.

 

Jeszcze rok temu Gobert był w TOP5 jakości gry do kontraktu, a teraz facet z niesamowitym impactem na defensywę, nie będący wcale, aż takim kołkiem w ataku nie jest wart 25mln na sezon...

 

Nie dogadamy się, bo ja mam zupełnie odmienne zdanie na temat wartości Goberta. Ten kontrakt to dla mnie duży steal.

 

I z powodu jednego położonego sezonu nie kładzie się takiego projektu.`

 

Natomiast January nasza ocena tamtego Bostonu też jest kompletnie inna. To co mają teraz jest skutkiem polityki Regisa i właśnie ona doprowadziła do tego, że Hayward wybrał zbilansowanych, mądrze obudowanych Jazz. Boston od półtora roku szuka tożsamości i planu rozwoju, ciągle tkwiąc w impasie, który się pogłębia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim Gobert nie zarabia 25 mln

 

a po drugie Tomka boli to, ze jestem dla niego niebezpiecznym line-upem :smile:

 

Mój błąd, zarabia 21->25. Jakaś fatalna strona mnie oszukała. 

Nie zmienia to faktu, że jeśli chciałby MJ1 komuś płacić tylko za defensywę i urazy te 2x milionów, to w składzie nie wiem kogo musiałby złapać żeby to się kręciło na poziomie CF/F.  Ktoś z impactem Lebrona w lidze pojawia się raz na kilanaście/dziesiąt lat, a taki szwindel i niedopatrzenie jak z GSW raczej nie przejdzie w najbliższym czasie. 

 

Tą drugą część chciałbym skomentować, ale musiałbym najpierw prześledzić dokładnie lineupy jakiś 4-5 silniejszych ekip ze wschodu, a jest jeszcze zachód :smile:

 

Nie pochwalam, ale doceniam inwencję próby przekonania kogoś do tego ;)

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tą drugą część chciałbym skomentować, ale musiałbym najpierw prześledzić dokładnie lineupy jakiś 4-5 silniejszych ekip ze wschodu, a jest jeszcze zachód :smile:

 

Nie pochwalam, ale doceniam inwencję próby przekonania kogoś do tego ;)

Oczywiście to była mała prowokacja z mojej strony, która docelowo zwrócić miała uwagę na serie z okc sprzed 2 lat. Co prawda wiele się zmieniło, bo Durant doszedł do Warriors, ale straciłeś bardzo dużo na swojej sile rażenia z dystansu, więc siłą rzeczy gra będzie bardziej wewnętrzna. Evans to jest moim zdaniem obniżka do tej s5 względem Bradley'a. 

 

A sam Gobert po powrocie wygląda nieźle. Paradoksalnie w ataku dobrze, natomiast w obronie do swojego normalnego poziomu na pewno jeszcze nie dobił. Ściągnąłem go ze względu na Emblida.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.