Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Ja Ci pisałem, przy propozycji wymiany, że masz problem na obwodzie.

Z tym impactem Wigginsa bym nie przesadzał, bo od kiedy Butlera nie ma to Wolves są z nim -3.6, a bez niego + 19.6 :grin:

 

Ale przede wszystkim przy absencjach Lonzo i Bradleya masz obwód cienki jak nie powiem co ;D (Baze, Wiggins i brak trzeciego do gry).

Wiem, że cienki, bo plan był jasny - aby podskoczyc w drafcie. Wiggins ma taką a nie inną fame na forum, ale to nie zmienia faktu, że gra coraz lepiej i z nim mam większe szanse cokolwiek osiągnąć w przyszłości. Z CJem czy bez i z lepszym obwodem czy bez byłbym poza PO.

Ale wiem Butler goat i w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę Palnik tutaj zbiera profity z tego co się dzieje. Nie dość, że przez INJ Bradleya i Lonzo, a także niejasnością Wigginsa, będzie wyższy pick w drafcie, to jednocześnie w tych samych osobach ma potencjał na przyszłe poważne granie, a w przypadku AB pewnie także sporą zniżkę, bo nie sądzę żeby teraz ktoś mu zaproponował więcej niż 15 mln za rok gry. Chyba fajnie wyszło dla Bulls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim w przeciwienstwie do Wolves w RL NBA masz kontrolę nad umową Wigginsa.

To jest bardzo dużo!

 

U nas w drafcie ciężko podskoczyć teraz, trzeba radykalnie działać jak MJ1 czy kungfu, Ty powiedzmy zrobiłeś delikatne ruchy w tym kierunku, a u nas to hurrdurr d-league vs Bobry Bytom w niektórych rezerwowych lineupach :D

 

#Butler MVP!

Drobne ruchy, bo jednak szkoda mi było oddawać za półdarmo Hassana, a to byłoby wówczas niezbedne. Za CJa mogłem dostać pakiet picków, nawet o tym z C_Mem przez chwile gadaliśmy, ale różnie to z pickami bywa. A Andrzej to Andrzej, ja tam nadal uważam, że z niego fajny gracz. Mam już całkiem sporo rotacyjnych graczy co jest ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Wiem, że za pierwszym razem dałem ciała i zostałem usunięty, ale widzę, że zabawa się rozkręca i chciałbym spróbować ponownie, tym razem w razie znudzenia dam znać, aby nie psuć Wam zabawy. Dacie mi szansę? Chętnie przejmę OKC! 

 

P.S Przewidziałem Batuma, więc samo to jako GMa stawia mnie wysoko :grin:

Ja jestem za 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem wyskakiwać z radosną nowiną przed szereg, ale byłem po słowie z jednym stałym bywalcem gier fantasy, jednak 24 stycznia kontakt się urwał i zabrakło ostatecznej deklaracji.

 

Porozmawiam z Nim co by nie palić kontaktu, może przejmie Nets, gdyby Cris miał już nie wrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Wiem, że za pierwszym razem dałem ciała i zostałem usunięty, ale widzę, że zabawa się rozkręca i chciałbym spróbować ponownie, tym razem w razie znudzenia dam znać, aby nie psuć Wam zabawy. Dacie mi szansę? Chętnie przejmę OKC! 

 

P.S Przewidziałem Batuma, więc samo to jako GMa stawia mnie wysoko :grin:

 

To szybko poszło z tym nowym GM OKC.

 

Tylko uprzedzam, że jak znikniesz bez uprzedzenia to będę Ci spamował skrzynkę i nie wykluczam, że będą tam niecenzuralne słowa ;)

 

Na PW masz link do arkusza dla graczy. no i w razie pytań to pisz.

 

OKC zaliczyło 14,57 W w pierwszym trymestrze co daje im na razie 7 miejsce na zachodzie, a także pozyskali Nicka Younge'a na swoją bardzo króciutką ławkę. 

Drugie głosowanie jest rozpisane na 16.02.-21.02 także zapisz sobie datę już. 

 

 

 

a btw to wciąż jesteś w wątku zbiorczym na PW więc po prostu go nie opuszczaj, proszę.

Edytowane przez Tomek9248
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że rozruszałem temat :)

Dzięki za miłe słowa o mojej drużynie, też jestem zadowolony, oby zdrowie dopisało i rozwój zawodników był prawidłowy :)

 

Odniosę się do kilku drużyn:

Warriors - mi jakoś nie pasują trochę te zmiany w porównaniu do real Warriors. Drużyna, której wizytówką była obrona, trójka i switchowalność, stała się słabsza w tym elemencie, zwłaszcza na obwodzie. Evans gra mega sezon, ale jego trójka i obrona to nie jest coś co jest jego wizytówką, mimo poprawy w trójce w tym sezonie. Crowder to na razie cień samego siebie z sezonów poprzednich w Bostonie i w obronie i w rzucie. Zostaje na obwodzie ze strzelców Curry i Durant. Dalej jest moc, ale jednak gorzej niż w realu, zwłaszcza, że na ławce strzelców brak.

Dedmon jest niezłym obrońcą, ale raczej 1on1 a wg mnie nie jest tytanem obrony zespołowej no i raczej krycie pomalowanego. Na obwodzie także brak świetnych obrońców.

To nie jest tak, że stwierdzam, że Tomka Warriors są gorsi od realnych, ale tylko zaznaczam, że to już inna drużyna, inny styl i inne wady i zalety. Mnie to nie do końca odpowiada, ale doceniam chęć zmian.

 

Boston - to już było napisane - brak głębi, albo wręcz słaby backcourt. Zasadniczo to tylko, albo aż Thomas, Brown i Smart. Dla mnie mało, zwłaszcza przy kontuzji Thomasa na początku trymestru i dochodzenia do siebie po kontuzji aktualnie. Talent jest, ale słabe zbilansowanie i nie zazdroszczę problemów z przedłużeniami zawodników w off season :)

 

By nie było tak ponuro - propsy dla Portland, choć wciąż brakuje strzelca oprócz Crabbe, który zawodzi i Lillarda.

człowiek morza to wie co myślę o jego drużynie - ogólnie podoba się, ale brak jednak trochę obrony i rozegrania. Zdrowie też ma tu kluczowe znaczenie - Gobert, Porzignis i jego zmęczenie i absencje.

Denver - dobrze, że nic nie zmienili, brak gwałtownych ruchów tylko na plus

Minesota - nie skreślałbym ich z walki o play offy mimo straty Ibaki

Lakers - jest Butler, którego w końcu ktoś odciągnie od rozgrywania, ale młodzież nie robi za bardzo postępów a Gasolowie - to już zostawię Januaremu by ich chwalił :) Z pewnością nie 2nd seed.

Phoenix - trochę dla mnie niezrozumiałe ruchy, chyba bardziej na zasadzie coś musi się dziać, wg mnie stracił asety a niewiele zyskał. Valentine, Nance, Jones, McCaw?

Houston - może być ciężko bez Hardena przez te parę meczów, bo nie ma Paula. Jest świetny Capela, którego trzeba będzie przedłużyć.

SAS - ryzykowny deal z Knicks, ale wyszło jeszcze lepsze zbilansowanie drużyny - mi się podoba.

 

Wschód - raczej 7mka zespołów play offowych znana o 8me miejsce walka Detroit, Charlotte, Chicago i gdyby nie kontuzja Vucevica to Charlotte miałbym na 8mym a tak to raczej Detroit, choć Teague też na trochę wypadł a Chicago mi się całkiem podoba, ale ma stratę.

 

Zachód - walka między Pelicans, którzy postawili na stabilizację i świetny Biyombo w tym okresie, Minesotą, która ma zaliczkę po 1 trymestrze, LAC ze zdrowymi graczami i niezłymi ruchami transferowymi, OKC kucia o  dwa miejsca wolne. Ciężka sprawa.

 

Tankerzy jak to tankerzy, trzymają kciuki za jak najgorszą grę swojej drużyny a ja jaram się przyszłością Orlando, bo masa młodego talentu jest, choć na razie za mocni na walkę o top5 pick a za słabi na play offy, ale może za rok, zwłaszcza po kolejnym takim drafcie. Tylko szkoda przepłacenia tego Foxa :)

 

Miało być krótko, a obsmarowałem całą ligę za co przepraszam od razu :)

Jakby co to ja swojej drużyny jeszcze nie widzę na 1 seedzie w całej lidze i skromnie działam dalej, ale stawiam na stabilizację, choć dziękuję za takie uwagi :) 

Zapomniałem w poprzednim wpisie o moim 2wayu Tyrone Wallace - tygrys w obronie i nie tylko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tak, że stwierdzam, że Tomka Warriors są gorsi od realnych, 

Przecież oczywistym jest, że są dużo gorsi. 

 

człowiek morza to wie co myślę o jego drużynie - ogólnie podoba się, ale brak jednak trochę obrony i rozegrania. Zdrowie też ma tu kluczowe znaczenie - Gobert, Porzignis i jego zmęczenie i absencje.

 

:panda:

 

Można zarzucać ewentualny brak rozegrania, ale obrony? Na to bym nie wpadł.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boston sobie akurat poradzi bez problemu, bo mają Nurkica i Randle.

 

Moi Pels to na dwoje babka, że tak powiem. Z jednej strony klub może zacząć pickować w dół i wartość graczy spadnie, a z drugiej rośnie rola Holidaya, Davisa czy Cunninghama.

 

Ale ogólnie przejebane...Pels stali się moją drugą miłością, bardzo im kibicowałem w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.