Skocz do zawartości

beGM - Random shit.


january

Rekomendowane odpowiedzi

Współczuję. Ciekawe czy będzie miało to wpływ na Georga.

 

Imho niezbyt. Przed kontuzją DMC grał bardzo dobry sezon, a ostatnie tygodnie jeszcze poprawił trochę selekcję rzutową i attitude. Gdyby połamał się ktoś z wielkimi znakami zapytania co do zdrowia i miałoby to być przekreślenie potencjalnej kariery jak Embiid, rozwalenie biodra IT do końca, ten nieszczęsny Leonard, to pewnie byłby dużo większy znacznik. Na ten moment pozycja negocjacyjna Bostonu trochę się obniża, jasne. Z drugiej strony nie jest nawet powiedziane, że on musi podpisywać George'a z DMC. Równie dobrze może się zastawić na jakiegoś Lebrona czy kogokolwiek innego, bo w payrollu tam jest kilkanaście milionów raptem. 

 

Dużo zależy od Eryko, ale wciąż ma pole position 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najbardziej łapki zacierają Bucks. SlaKB już chyba dawno coś wspominał o ewentualnym George'u. Co mi nie pasuje do końca w jego odejściu to to, że z OKC wcale nie chce uciekać i generalnie gdzieś, gdzie mu dali warunki do fajnego grania (choć wciąż nie topowego) jest gotów po prostu zostać. Lato będzie ciekawsze na pewno teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu Eryko spakowalbym George i Thomasa za Irvinga. PG13 wcale nie musi u niego zostac a ryzyko spore. Memento tez powinien ruszyc 4 litery i cos zrobic z konfliktem LBJ-Irving. Do tego Boston zaraz sie zakapuje na maxa...tam jest az 6!!!! fa z ktorymi mozna lub wrecz trzeba przedluzyc kontrakt. Dla mnie opcja: Irving- Smart-Brown-Randle-Dmc po wszystkim nie bylaby taka zla. A George w Cavs moglby kilku ekipom rozjebac plan na FA ;-) James majac druga opcje w postaci George'a chyba zostalby w Cavs...

 

PS. Tak sobie kminie na mieliznie tanku ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu Eryko spakowalbym George i Thomasa za Irvinga. PG13 wcale nie musi u niego zostac a ryzyko spore. Memento tez powinien ruszyc 4 litery i cos zrobic z konfliktem LBJ-Irving. Do tego Boston zaraz sie zakapuje na maxa...tam jest az 6!!!! fa z ktorymi mozna lub wrecz trzeba przedluzyc kontrakt. Dla mnie opcja: Irving- Smart-Brown-Randle-Dmc po wszystkim nie bylaby taka zla. A George w Cavs moglby kilku ekipom rozjebac plan na FA ;-) James majac druga opcje w postaci George'a chyba zostalby w Cavs...

 

PS. Tak sobie kminie na mieliznie tanku ;-)

Dlaczego George miałby u niego nie zostać, a Kyrie, który miał listę klubów w których chciałby grać tak? :smile:

 

osobiście wolałbym odezwać się do nowego gm'a okc

 

Niemniej dla mnie George nie zostałby ze zdrowym DMC, a teraz to już tym bardziej, dlatego wykonanie ruchu wskazane.

 

Nie chcę mówić "a nie mówiłem" w związku z wysłaniem tak dużej paczki swego czasu, ale to czynię. Boston z drużyny z której dało się zrobić mega team, stał się teamem który ciężko zdefiniować. 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irving ma dluzszy kontrakt i przez rok masz jeszcze spokoj. George nie straci duzo jak wezmie 3+1 zamiast 5 lat a sa ekipy ktore moga mu zaproponowac lepsza perspektywe niz Boston wg mnie. Uderzaj po PG13 i zamykaj temat ;-)

 

PS. Ale co i kto za kogo w OKC?? George do OKC Oladipo w druga strone czy jak to widzisz. Kucio chyba ma goraca skrzynke odkad wrocil ;-)

 

PS2. Ten deal Boston-Indiana to na rszie najlepiej wychodzi Kings. Lista inj w Pacers: Turner, Milsap, JJ, Fultz :-D

Edytowane przez shevcu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irving ma dluzszy kontrakt i przez rok masz jeszcze spokoj. George nie straci duzo jak wezmie 3+1 zamiast 5 lat a sa ekipy ktore moga mu zaproponowac lepsza perspektywe niz Boston wg mnie. Uderzaj po PG13 i zamykaj temat ;-)

 

Ja tam czekam na kogo innego :D

 

PS. Ale co i kto za kogo w OKC?? George do OKC Oladipo w druga strone czy jak to widzisz. Kucio chyba ma goraca skrzynke odkad wrocil ;-)

 

Oladipo to teraz de facto gracz, który jest na poziomie top20. Nie jest mu daleko do Irvinga(pytanie nawet, czy nie jest lepszy), więc Eryko wyszedłby obronną ręką ściągając go.

 

Z kolei Kucio jestem przekonany, że za Oladipo nie dostanie lepszego gracza od George'a, a mając tak uwalone salary ciężko będzie manewrować. Oczywiście może pójść w bardziej bezpieczną opcje, pytanie jednak, czy nie lepiej zaryzykować. Ja bym to zrobił na jego miejscu :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu Eryko spakowalbym George i Thomasa za Irvinga. PG13 wcale nie musi u niego zostac a ryzyko spore. Memento tez powinien ruszyc 4 litery i cos zrobic z konfliktem LBJ-Irving. Do tego Boston zaraz sie zakapuje na maxa...tam jest az 6!!!! fa z ktorymi mozna lub wrecz trzeba przedluzyc kontrakt. Dla mnie opcja: Irving- Smart-Brown-Randle-Dmc po wszystkim nie bylaby taka zla. A George w Cavs moglby kilku ekipom rozjebac plan na FA ;-) James majac druga opcje w postaci George'a chyba zostalby w Cavs...

 

PS. Tak sobie kminie na mieliznie tanku ;-)

 

Nie wiem czy jest dla Cavs sens brania IT. Oczywiście z kimś takim jak PG łatwiej będzie go w obronie ukryć, a po takim trade Cavs chyba już mogą myśleć na starcie o NBA Finals, ale no nie wiem. Coś mi tu nie pasi z Thomasem. Sam zamysł PG<->Irving super, ale chyba najkorzystniej byloby tu jakiś 3 team dokoptować. Cavs maja też wysokie salary więc to może stanąć na przeszkodzie ruchów w linii prostej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat
  • Eld zablokował(a) i odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.