Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Szepta się, że nie mieli okazji :smile:

 

Druga sprawa, że na tym etapie Bradley mi pasi.

 

Znaczy ja słyszałem kiedyś, że zainteresowanie jakieś było :P

 

Ja sam robiłem podchody pod Evansa od dłuższego czasu, a teraz jakoś tak się złozyło, że po 2 dniach intensywnego przeczesywania ligi się udało i chyba każdy jest zadowolony z tej wymiany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy ja słyszałem kiedyś, że zainteresowanie jakieś było :P

 

Ja sam robiłem podchody pod Evansa od dłuższego czasu, a teraz jakoś tak się złozyło, że po 2 dniach intensywnego przeczesywania ligi się udało i chyba każdy jest zadowolony z tej wymiany.

No to te źródła koloryzują :)

 

Tak serio, to majac CJa nie myślalem o Tyreke, a po jego oddaniu raczej graczy probowałem sprzedać niż kupić, ale mi sie na szczęście nie udało i jest dobrze pasujacy miedzy Wigginsem i Lonzo Bradley.

Nawet myślałemo Bradleyu w kontekście lata, teraz łatwiej będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny ruch Suns. Oddali tak dobrze wyglądający pick, by się pozbyć Delladovy?

 

Czyżby jednak koniec z tankowaniem i dźwignia jest przestawiana?

 

Bo kompletnie nic nie zyskali, a kapuchy i tak mają jak lodu.

 

Lubię Valentine'a i McCaw a bandzior z Australii zajmował mi miejsce w rosterze, które chcę na młodzież przeznaczyć

 

a picka Grizzlies trochę szkoda, ale mam ich od cholery, z takich wypasionych jeszcze swoje i Miami tak więc spokojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po. Ogólnie sądzę, że Bucks mogą się przeliczyć ze swoją polityką. Chociaż sam długo ją chwaliłem.

 

Też tak myślę. Bucks osuwają się w dół tabeli wschodu z każdym dniem, mówiąc oczywiście z przymrużeniem oka.  Konkurencja się wzmacnia, a w Milwaukee tylko Dion się pojawił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czego panowie oczekujecie? Ze po tym jak wyczyściłem salary teraz wezmę przykładowego Evansa, któremu w przyszłym sezonie trzeba zapłacić 8 mln? Skoro wyczyściłem salary to teraz nie mam zamiaru brać na siebie jakis dłuższych kontraktów.

 

Dla FA i tak Bucks z Giannisem i Middletonem powinni być atrakcyjnym miejscem, ale jeśli zagłosujecie inaczej to trudno, płakał nie będę.

 

Prawda jest taka, że to był ostatni moment gdzie mogłem wyczyścić salary i powalczyć na FA, bo za chwilę trzeba będzie przedłużać młodych, kontrakt Giannisa będzie rósł, aż w końcu Giannis weźmie super maxa i tyle by było z moich szans na FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.