Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, january napisał:

Co Ty w ogóle za łgarstwa opowiadasz :D ? Żaden system finansowy Was do niczego nie zmuszał, kwartet Tatum-Booker-PG13-Williams się łącznie nawet do luxury by nie zbliżał.

Po prostu sobie superstara sprzedaliście, bo się połamał i jest coraz starszy, najgorsze sku*wysyństwo dla odbioru wśród własnych graczy;)

zmuszał, bo za rok chcemy CP3, a nie było nas na niego stać, teraz już tak. 

Wiec byliśmy zmuszeni do oddania jednego maksa, akurat za Georga dostaliśmy najlepsza ofertę 

Teraz, Braveheart22 napisał:

Ale pełne top3 na każdej z tych pozycji :P

no łapią Ci się Garland i Cade nie bądź atencujszem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Traktujecie gwiazdy jak szmaty, to i gwiazdy nawet na Was na FA nie spojrzą, aż ciekawy jestem kogo za Bookera i Tatuma finalnie pozyskacie :) 

nikogo, oni zostają do końca kariery :) 

 nie wierzysz? spytaj się MM21 czemu masz Curryego :) bo Booker i Tatum nigdy nie zostaną wymienieni, choćby k**** Michael Jordan się nowy objawił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Braveheart22 napisał:

Zupełnie nie o to chodziło. Chciałem po prostu zobaczyć kogo ten wielki scouting Soty ceni, bo top3 to jednak wąskie grono :)

dlatego jest wielki bo jest cichy i precyzyjny

Teraz, january napisał:
 

 

Jak Ty się zapętlasz w swych łgarstwach to jest wręcz epickie :D 

to jak nie wyłapujesz groteski, o wiele bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, karpik napisał:

Jeszcze pół roku temu Bulls byli moim głównym faworytem do zdominowania wschodu na lata z core LaMelo + Mobley, wysokim pickiem 22 i cap space. 

W międzyczasie jednak Pablo postanowił zmienić chłopaków na połamane gwiazdy po 30-ce plus Aytona, którego i tak mogli mieć z FA i iść all-in, co zostało również podkreślone świetną wymianą Camerona Johnsona za Jacka Laymana. I tak z najlepiej zapowiadającego się zespołu, Bulls zostali takimi nowymi beGMowymi Wizards, oby chociaż do PO weszli.

Dość ostro :)

1. Skąd masz pewność, czy Lamelo/Mobley osiągną poziom PG/KL.

2. Lamelo gra lepiej jako sofomor niż jako rookas?  Hornets grają z nim lepiej niż bez niego? 

3. W jakim momencie oddawalem Cama? Po fakcie łatwo być mądrym. To nie od Ciebie kupiłem Allena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Traktujecie gwiazdy jak szmaty, to i gwiazdy nawet na Was na FA nie spojrzą, aż ciekawy jestem kogo za Bookera i Tatuma finalnie pozyskacie :) 

Przypomnij mi kto po oddaniu Lillarda zdobył w BeGM mistrzostwo.. 🙃

Tą dyskusję przeczyta może z 15 GMów, a jakieś konstruktywne wnioski wyciągnie może z 7..

Po bilansach w 2T ja już tu żadnej logiki w tej grze nie oczekuję :) 

Demokracja Jasiu :) - im większa większość - tym słuszniejsza racja - je#$ć logikę :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Przyfarcili problemami innych, ale teraz na FA w pizdę mocno dostaną - w sensie Booker i Tatum już tam na 100% nic nie podpiszą :) 

A i jeszcze Reggie Jackson ze złamaną obietnicą, więc FA'22 to też będą musieli grubo przepłacać kogokolwiek by podpisał :) 

Piękne samozaoranie przyszłości teamu ❤️ 

Sota ma w pompie FA - tam wzmocnienia są jak GMowie płaca haracz jak Qcin łączy te deale, a do FA 2024 czy tam 2025 albo Bookera i Tatuma już w Socie nie będzie, albo nikt poza mną, Toba i może jeszcze ze dwoma GMami nie będzie tego pamiętał 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Przyfarcili problemami innych, ale teraz na FA w pizdę mocno dostaną - w sensie Booker i Tatum już tam na 100% nic nie podpiszą :) 

A i jeszcze Reggie Jackson ze złamaną obietnicą, więc FA'22 to też będą musieli grubo przepłacać kogokolwiek by podpisał :) 

Piękne samozaoranie przyszłości teamu ❤️ 

Bardzo musisz mnie nienawidzić, chyba jedyne co robisz bardziej w życiu to chciałbyś być tak dobrym GMem na forum jak ja xd 

I gratuluje lapu capu, widzę mocna inspiracje Eldem! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2017 roku Isaiah Thomas był 5 w MVP voting (min przed Currym). Niedługo później Boston wymienił go, co jest uważane raczej nadal za nie fair w stosunku do niego.

Jak to wpłynęło na Tatuma w przypadku chęci gry w Celtic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Sota ma w pompie FA - tam wzmocnienia są jak GMowie płaca haracz jak Qcin łączy te deale, a do FA 2024 czy tam 2025 albo Bookera i Tatuma już w Socie nie będzie, albo nikt poza mną, Toba i może jeszcze ze dwoma GMami nie będzie tego pamiętał 🙃

aha, czyli Booker i Tatum nie podpiszą z Minnesota extension bo ta wymieniła Paula Georga na Lamelo Balla xd 

i to wy płaczecie o realizm? xd

spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

aha, czyli Booker i Tatum nie podpiszą z Minnesota extension bo ta wymieniła Paula Georga na Lamelo Balla xd 

i to wy płaczecie o realizm? xd

spoko

Jakiego extension?

Przecież pewnie ich sprzedasz do tej pory 🙃

I nie pisz wyrazów Sota z BeGM i realizm w jednym zdaniu bo to oksymoron 🤣🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Jakiego extension?

Przecież pewnie ich sprzedasz do tej pory 🙃

Booker i Tatum nie są i nigdy nie będą brani pod uwagę przy wymianach Alonzo, to nie są obietnice, to jest kultura organizacji :) 
George spełnił swoją role i było ciężko się z nim żegnać, ale Lamelo przez kolejne 2 lata będzie zarabiał 10 mln, a duet George i Ayton koło 70.

ten core jesteśmy w stanie utrzymać przez wiele wiele lat, z 45mln Georga byłoby to o wiele trudniejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deal mi się średnio podoba.

Zupełnie szczerze wierzę, że trio RJ - PGeorge - Kawhi w real będą faworytem do tytułu w przyszłym roku do tytułu (w tym nie z uwagi na kontuzje, chociaż jako fan tego zespoł gdzies tam po cichu wierzę, że może PG i Kawhi na PO wrócą).

Ale, że w tej grze są finanse jakie są, to ofc trzeba takie coś robić.

powodzonka Ayton, Reggie i PGeorge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jak ja oddałem PG All-Stara to prawie zerowy odzew a tutaj burza... No ale szczerze to dla mnie lepiej bo core LaMelo-Kawhi-Ayton + ktoś z FA byłby ciężki do ogrania, a tak to ktoś z pary PG/Kawhi i tak będzie kontuzjowany więc Cavs pozostaną w tabeli nad Bulls :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Ty sobie żartujesz? Oddany został gracz co nie był ani all-starem, ani w all-nba. I porównujesz go do PG13. A Tatum był na rookie contract (jak u nas po oddaniu Lillarda), więc jak widać u nas tu Wam się uwaliło. Ale teraz już się nie uwali.

A oddanie Thomasa akurat dla Celtics miało później konsekwencje przy całkiem sporej liczbie graczy (Irving, Hayward, A. Davis). Mimo, że to nawet nie ćwierć półki renomy Lillarda czy George'a.

Także powodzenia w wymianach, za Bookera i Tatuma całkiem sporo da się chyba wyrwać, ale raczej doradzam branie graczy zablokowanych na rookie contracts ;)

xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.