Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

 

ja tam jestem zadowolony z core, uzupełniano będą już tylko rookasami i vetami, teraz mogę spokojnie napisać, ze przez najbliższe kilka lat core będzie niezmienione :) Misja ukończona.

widze znow k**** mnie nasladujesz.

zawsze bedziesz dublerem

no ale faqktem jest ze knicks i sota dominuja te lige przez najblizsza dekade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

W sumie Lamelo za pakiet PG + Ayton. 

Nie jest źle :)

W dodatku pewne przedłużenia PG i KL.

LaMelo+Twój 1st 28 ;) Ale faktycznie zwrot spoko, może bym nawet za tą parkę rozważył oddanie Haliburtona gdyby jeszcze Sota dorzuciła jakiś 1st :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

ja w roto mam mniej wymian graczy rotacji niż nasza Sota Gwiazd w BeGM😂😂😂😂

 

A najlepsze jest to, że rzucacie tymi graczami na prawo i lewo, a oni cały czas mają ta samą formę co w rl gdzie z reguły grają w zupełnie innych rolach (przeważnie ważniejszych niż tutaj) i nie zmieniają co chwilę ról i klubów.. 

🤣🤣🤣🤣

Myślałem, że po tych głosach na z d.. bilanse Denver czy Indiany już niż głupszego tu nie zobaczę aż do kolejnego maratonu bajeczek po 3T, ale nie doceniłem Was :P 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szokująca wymiana ale ze to zabawa to odbieram to w pozytywny sposób choć moim zdaniem ze dwa sezony MTW powinna jechać na tym co miała z jedna korekta podyktowana naszymi kosztami. Ten drugi ruch jak oddało się Aytona na którego nie było stać przedwczesny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

moj wczesny bet. za 2 lata Pablo znudza sie Bulls i bedzie potrzeba szukac nowego gm'a.

a sytuacje klubu nietrudno przewidziec

Pablo będzie jednym z faworytów w przyszłym roku :) 

George-Leonard-Ayton i top pick z trgo roku to przezajebisty start 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

A najlepsze jest to, że rzucacie tymi graczami na prawo i lewo, a oni cały czas mają ta samą formę co w rl gdzie z reguły grają w zupełnie innych rolach (przeważnie ważniejszych niż tutaj) i nie zmieniają co chwilę ról i klubów.. 

Ty od 4 lat grasz tym samym core na tych samych pozycjach a i tak wyżej dupy nie podskoczysz

i to się nie zmieni, bo Magic mają bardzo małe szanse na wzmocnienie się (poważne a nie Martinami i Tuckerami) ze względu na taką politykę właśnie

co za ironia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

ekonimcznie dostales wiecej. przyznaje. niemniej fakt jest taki, ze jak bylem, tak ejstem twoja muzą

xd Byku xd Ty k**** drżysz o playiny nie mając swojego picku, Sota do składu który robił drugi bilans na Zachodzie dołożyła Lamelo Balla, gdzie cały czas były zarzuty o brak rozgrywajacego xd 

porownujesz gowno do czekolady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Qcin_69 napisał:

no widzisz ile można wyciągnąć za Blake Griffina, a Ty dopłacałes do zrzutki

@karpik się srogo skompromitował, ale miał w tamtym czasie wielu klakierów.

Spółdzielnia nie miała odwagi napisać tego na forum jak mnie grillowano. Tylko na PW wsparcie dostawałem + january. Reszta kolokwialnie ujmując się skurviła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.