Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, LAF napisał:

Moim zdaniem tanio wziął @ignazz , ale może ma jakieś kolejne wymiany dogadane 

Nie było lepszych ofert choć dwa kluby dały bardzo mocne alternatywy z pickami 24 lub 25 ( i to taki better z 2). Ostatecznie przy oddaniu McCollumna poszedłem po pick TOR. 

14 minut temu, Alonzo napisał:

A Simons nie wziął QO? Nie powinno być głosowania? 

W rozmowach z GM dostałem przeważające info ze nie ten kaliber gracza aby blokował wymianę do lepszego klubu. Tym bardziej ze ma szanse na S5 przy kontuzji Lillarda. 

U mnie od zawsze był w cieniu Dejounte. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

 W rozmowach z GM dostałem przeważające info ze nie ten kaliber gracza aby blokował wymianę do lepszego klubu. Tym bardziej ze ma szanse na S5 przy kontuzji Lillarda. 

Ignaś, ja tylko napisałem, że Simons ma QO :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Alonzo napisał:

A Simons nie wziął QO? Nie powinno być głosowania? 

Czasem mam wrażenie, że niektórzy inaczej rozumieją opcje QO.

Jak Embiid straszył QO Sixers, gdy Tecu chciał go oskubać to znaczy, że chciał mu dać zniżkę?. Albo Harrell u Nas jak brał QO od Rockets?

QO oznacza tyle, że porozumienia na linii zawodnik - agent nie było i teraz zawodnik ma wszystkie karty w swoich rękach.

Simons chce odejść z Spurs, to oczywiste. Dla Longera to też ryzykowny deal, bo zawodnik będzie patrzył GŁÓWNIE na kasę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LONGER01 @Pablo81 deal nie gra. W Bostonie  nie ma samego MIN(15-30)

W dniu 3.03.2022 o 21:47, Principe napisał:

Boston - NYK

NYK out: M.Beasley, T. Thompson

NYK in: D.Bertans, 1st round best z (MIN (15-30), PHI(15-30)***, OKC/ORL/BOS - worst)

BOS out: D.Bertans, 1st round best z (MIN (15-30), PHI(15-30)***, OKC/ORL/BOS - worst)

BOS in: M.Beasley, T. Thompson

 

@człowiek...morza

 

I oczywiście masz 16 typa po wymianie ze Spurs @LONGER01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, january napisał:

Celtics wbijają jeszcze  do play-in?

Spóźnili się o jedno okienko na moje szczęście;) 

Myślałem że Knicks zrobią w tym okienku że dwa małe ruchy jeszcze i mnie wyprzedzą, ale postanowili oddać 4 graczy z rotacji za picki i pewnie jak w przypadku Simmonsa highlighty z poprzednich sezonów: bertansa ( 6ppg i 36 procent w 3T) i Holmesa ( 3ppg 43 procent w 3T, większość meczów opuszczona, potężne problemy z plecami) . Mogę tylko podziękować za prezent. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fluber napisał:

Spóźnili się o jedno okienko na moje szczęście;) 

Myślałem że Knicks zrobią w tym okienku że dwa małe ruchy jeszcze i mnie wyprzedzą, ale postanowili oddać 4 graczy z rotacji za picki i pewnie jak w przypadku Simmonsa highlighty z poprzednich sezonów: bertansa ( 6ppg i 36 procent w 3T) i Holmesa ( 3ppg 43 procent w 3T, większość meczów opuszczona, potężne problemy z plecami) . Mogę tylko podziękować za prezent. 

Tangiers chyba ma jakiesnhaki na człowieka morza że ten tak walczy o polepszenie picku dla tangiersa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.