Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Pablo81 napisał:

@Szulim

Nie moja sprawa, ale dlaczego dopłacać w tej wymianie jeszcze 1st rnd pickiem?

Przecież tam idą Lyles i Len - trzeci centrzy odpowiednio Pistons i Kings. Paczka IMO bez wartości. Dodatkowo Len ma dwuletnią umowę za >8mln/sezon, gdzie w styczniu w realu był waivowany i podpisał za minimum.

Nie twoja sprawa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, january napisał:

Okropny deal dla Jazz, nie wiem co tu się stało...

 

Swoją drogą czy Booker, Ayton i Harden teraz wszyscy nie rzucają trade-requestami? Całe trio musi być ultrakwurwione na swoich GMów po tym jak ten deal o mało co nie poszedł.

No i tam jeszcze poszedł cash za free - przelew z Ciechocinka do.. Ciechocinka.. Nie podoba mi sie ta wolna amerykanka i to robienie sobie z graczy jaj. Deal był wrzucony do tematu wymian - jakby to jeszcze tylko w Random Shit to looz, ale w temacie wymian to chyba powinno cos oznaczać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, january napisał:

Okropny deal dla Jazz, nie wiem co tu się stało...

 

Swoją drogą czy Booker, Ayton i Harden teraz wszyscy nie rzucają trade-requestami? Całe trio musi być ultrakwurwione na swoich GMów po tym jak ten deal o mało co nie poszedł.

Boże, ale z Ciebie jest młotek serio.

16 minut temu, Alonzo napisał:

No i tam jeszcze poszedł cash za free - przelew z Ciechocinka do.. Ciechocinka.. Nie podoba mi sie ta wolna amerykanka i to robienie sobie z graczy jaj. Deal był wrzucony do tematu wymian - jakby to jeszcze tylko w Random Shit to looz, ale w temacie wymian to chyba powinno cos oznaczać. 

taaa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, LONGER01 napisał:

Wysłucham ofert za:

Fred VanVleet - dostałem już trzy oferty ale niestety wszystkie ze wschodu.🙂 Po odejściu Lowryego powinien mieć gruby sezon.

Kłamczuszek - dostałeś 4 oferty i jedna była z Zachodu.

Tak właśnie czytasz moje posty.

Jak coś to wciąż możemy pogadać o niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Eld napisał:

Kłamczuszek - dostałeś 4 oferty i jedna była z Zachodu.

Tak właśnie czytasz moje posty.

Jak coś to wciąż możemy pogadać o niej.

Kiedys CambyGoat mu zaproponował wszystkie swoje assety za Foxa, a Longer go wymienił gdzie indziej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.08.2021 o 12:59, Wojnar Adrianowski napisał:

anthony davis i kawhi leonard bliscy odejscia z knicks

Hańba. Wiele osób pisało rok temu na FA, że AD bierze 1+1, to GM Knicks wyskoczył z narracją, że w rl Lakers wziął 4+1, a teraz chłopak jest bliski odejścia. Chore jest to offseason u nas. 

Ale w tym przypadku płakać nie zamierzam. Każdy widzi, że picki knicks, które posiadam, rosną w siłę, a na Kałaja sobie poczekam jeszcze te dwa lata. Akurat młodzież się ogra. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Braveheart22 napisał:

Hańba. Wiele osób pisało rok temu na FA, że AD bierze 1+1, to GM Knicks wyskoczył z narracją, że w rl Lakers wziął 4+1, a teraz chłopak jest bliski odejścia. Chore jest to offseason u nas. 

Ale w tym przypadku płakać nie zamierzam. Każdy widzi, że picki knicks, które posiadam, rosną w siłę, a na Kałaja sobie poczekam jeszcze te dwa lata. Akurat młodzież się ogra. 

Ściema pokroju tej, że Antek do Wolves za Tatuma lub ostatnio Harden za Bookera i Aytona. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.