Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, człowiek...morza napisał:

przy okazji, moglbym zrobic to, na czym zbudowani zostali aktualni potentaci czyli  wolves, miami i mavs. rozsprzedac team, zwolnic salary, pozdobywać picki. ogolnie idealna okazja w najblizszym sezonie.

czyli miec dwoch SS, miejsce na kolejnego ss i tabor pickow.

ale nie znize sie do tego poziomu. 

aha, czyli to nie Ty zacząłeś prowadzenie Knicks od oddania Carmelo za picki? 

No i tabor pickow za Irvinga, już to widzę 

9 minut temu, człowiek...morza napisał:

przy okazji, moglbym zrobic to, na czym zbudowani zostali aktualni potentaci czyli  wolves, miami i mavs. rozsprzedac team, zwolnic salary, pozdobywać picki. ogolnie idealna okazja w najblizszym sezonie.

czyli miec dwoch SS, miejsce na kolejnego ss i tabor pickow.

ale nie znize sie do tego poziomu. 

aha, czyli to nie Ty zacząłeś prowadzenie Knicks od oddania Carmelo za picki? 

No i tabor pickow za Irvinga, już to widzę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał:

zrobilem to co knicks w realu, gdziemelo teog chcial, a knicks byli tankerem.

wasza sytuacja byla zgoła inna

xD 

Aha

Teraz, tangiers napisał:

Btw. Wychodzi na to, ze Davis najlepsze warunki to mial Pelicanach

W NYK tytul mistrza Play in, 2nd exit, 1st rd exit

będzie TR prawdopodobnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie dziwi sprzedaż Simmonsa już teraz

po pierwsze tak na gorąco to jego wartość znacząco spadła a po drugie uważnie nasłuc***ę czy Ben nie wyląduje w San Antonio

Pop dziadzieje ale jeżeli gdzieś ma poprawić rzut to właśnie tu.... a wtedy pewnie ruszyłbym assety oraz uruchomił spory zapas capu aby poprawić sytuację 76ers

taka szybka wymiana sprawiła, że nawet mimo że się zbierałem do napisania PM do @Tecu nie nastąpiło złożenie oferty

abstrahując od tego, że mógłbym być niezłym lewarem w rozmowach

a rozmawialiśmy już rok temu ale cena była zaporowa 

teraz myślę że oferta mimo że podobna trafiłaby w punkt 

ale z drugiej strony jest to przewietrzenie sytuacji i rozumiem obie strony

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, tangiers napisał:

Btw. Wychodzi na to, ze Davis najlepsze warunki to mial Pelicanach

W NYK tytul mistrza Play in, 2nd exit, 1st rd exit

no ty poki co luce przez 3 lata nie zapewniles zadnego all-stara, a przechodzisz tylko dzieki kontuzjom rywali  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją droga, to tez niezła pokazuje, jak wyobrażenie na temat wartości, rozmywa się z tym, co Gm-owie rzeczywiście są w stanie wyłożyć za danego gracza. 

Dla Tecu dodatki w postaci pickow i jakiegos jednego młodego gracza do Simmonsa, to była zaporowa cena za Currego. 

Dla Houston, to nawet Brown był nie do ruszenia, wiec to trochę zamykało rozmowę. 

Dla Minesoty, już sam Booker to było za dużo. 

A ile się nasłuchałem, ze c***owa oferta to ten Ingram i dodatki. A prawda jest taka, ze nikt nie chce oddawać swoich młodych gwiazd, za nawet top 5 gości ligi po 30. 
 

A to ze ujebaliscie ten deal Beal plus Adebayo za Currego, to pokazuje jak w sumie zadziałaliście na szkodę, innej drużyny, przy okazji wyrzucając z gdy solidnego Gm-a. 
 

No cóż wizjonerów się nie lubi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, człowiek...morza napisał:

no ty poki co luce przez 3 lata nie zapewniles zadnego all-stara, a przechodzisz tylko dzieki kontuzjom rywali  

Ja w tamtym tez musialem grac naprzeciwko Klaya i Simmonsa, ktory podczas PO przeszedl operacje, ale wrocil na serie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, fluber napisał:

No ale tutaj 76ers z para simmons-embiid mają w ostatnich 4 sezonach 2 razy finał konfy i 2 razy 2 rundę i za każdym razem przegrywali z późniejszym finalista/mistrzem. Na przestrzeni ostatnich 4 lat to najlepsza drużyna w begm

W zeszłym roku osiągnęli ECF bez Simmonsa, a w tym roku przegrali między innymi z powodu Simmonsa. I była to porażka z niefinalistą/niemiszczem :)

Także ostatnie 2 lata pokazały raczej u nas to samo, co w real.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tangiers napisał:

Ja w tamtym tez musialem grac naprzeciwko Klaya i Simmonsa, ktory podczas PO przeszedl operacje, ale wrocil na serie :)

brawo, lecz z knicks zdrowymi bys dostal po pizdzie. jak kazdy w tej grze.

takze za bramy chamy, nie uczcie ojca dzieci robic

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MMM2121 napisał:

Dla Tecu dodatki w postaci pickow i jakiegos jednego młodego gracza do Simmonsa, to była zaporowa cena za Currego. 

Dla Houston, to nawet Brown był nie do ruszenia, wiec to trochę zamykało rozmowę. 

Dla Minesoty, już sam Booker to było za dużo. 

A ile się nasłuchałem, ze c***owa oferta to ten Ingram i dodatki. A prawda jest taka, ze nikt nie chce oddawać swoich młodych gwiazd, za nawet top 5 gości ligi po 30. 

To tylko pokazuje, że bardzo rzadko opłaca się oddawać superstarów po 30-tce. W real superstarzy są oddawani zazwyczaj tylko wtedy, gdy złożą TR, a u nas są właśnie wizjonerzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, karpik napisał:

To tylko pokazuje, że bardzo rzadko opłaca się oddawać superstarów po 30-tce. W real superstarzy są oddawani zazwyczaj tylko wtedy, gdy złożą TR, a u nas są właśnie wizjonerzy. 

Ja jestem raczej pewny, ze mniej niż w tym roku, nie osiągnę, jeśli chodzi o playoff, a przy odrobinie dobrych okoliczności nawet zajdę dalej, nie mówiąc już o tym, ze w perspektywie kilku lat, tez ten zespół będzie lepszy. Bo będę miał w końcu te killer matchupy :) 

Wiec w sumie ten ruch będzie opłacalny, ale po czasie mało kto się przyzna, ze miał c***owa opinie i był w błędzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, karpik napisał:

Rada dużo lepiej prowadziła Nyx, możecie teraz przepraszać @Elda.

No i gdzie te przeprosiny? Ja już cały plan miałem na Knicks ułożony z solidnymi graczami i mocnym zejściem z salary.

8 godzin temu, człowiek...morza napisał:

prose mnie nie obrazac i prose o stanowcza reakcje adminow!!!!!!!!!!!

Fakt. Wiedziałem, że o czymś zapomniałem. Przecież nowi GM mają dwa okienka ochronki. Wrzucam trade na radę.

----------------------

A na serio to jeden z najaktywniejszych dni w beGM, a ja dopiero teraz mogłem usiąść przed kompem. Trzeba co nie co ponadrabiać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś tam pisał ze za dużo dałem za pójście o trzy picki w górę, to to nie jest cała wymiana, tylko część wymiany która pójdzie w trakcie FA. Nie chcielismy z Ashigaru komplikować sobie draftu i chcemy po prostu wybrać już swoich zawodnikow zamiast się wymieniać podczas którejś tam tury...

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.