Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Pablo81 napisał:

Bulls - PTB

Bulls in: #2

Bulls out: #3, 2nd Chi 22, 2nd Was 23

PTB in: #3, 2nd Chi 22, 2nd Was 23

PTB out: #2

@Ashigaru

Bardzo solidna wymiana dla obu stron. 
doplata symboliczna ale tak to już jest gdy jest to draft 4/6 osobowy i wymiana tyczy się identycznego tieru graczy. 
 

ptb ładnie zyskali zarówno picki jak i finanse patrząc na rookie scale jezeli z #3 i tak wybiorą swojego ale taniej branego gracza (Suggs?)

bulls dopłacili do pewności ze on clock będzie ich gracz na 100% plus dołożyli za nutkę emocji jakby gm #1 jednak nie wziął Cade bo widziałem już mocki bez niego na szczycie. 
celuje ze Pablo jako miłośnik Spurs lubuje się w graczach wysokich i tu mysle o Mobleyu. 
sam raczej tez bym szedł w Mobleya wiec jakieś tam ryzyko było ze Ashi sprżeda komuś #2 

czas pokaże czy miałem racje ale mysle ze lekko win win

co dobre Mobley ma mocne papiery aby być najlepszym w tej klasie draftu wiec historia osadzi. 

Ogolnie stawka topu jest na tyle wyrównana ze to może być kosmetyczna wymiana i raczej rozwój gracza będzie warunkowany gdzie oni trafia w rl. Jezeli Mobley skończy w Cavs to może nie być tak kolorowo. 

Ashi pewnie i to skalkulował. Ale kogo weźmie to nie wiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

No ja też nie, ale BMF ewidentnie coś kombinuje, a ta kombinacja wskazuje na to, że koniec tankowania i te picki zostaną w Memphis.

Inaczej tego tłumaczyć się nie da.

Grizz maja plan, ale nie mogę powiedzieć więcej. Zakup #5 to tylko część planu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ashigaru napisał:

Grizz maja plan, ale nie mogę powiedzieć więcej. Zakup #5 to tylko część planu. 

W to, że mają plan wiem przynajmniej od 3 tygodni i wiem, że nie jest to plan polegający na kolejnym sezonie poświęconemu tankowaniu.

Sam czuję nieukrywaną satysfakcję bo miałem z @BMF dżentelmeńską umowę zawartą jak Kungfubestii skończyły się zapasy alkoholu w barku, aby objął Memphis do końca roku 2020 na jakieś 3 miesiące bo mamy pożar w Grizzlies, a ja do tego czasu znajdę kogoś. Później sam napisał, że zostaje do końca sezonu. A teraz okazuje się, że ktoś bardzo polubił logo Misiów i zaraz na Zachodzie będziemy się okładać o każde 0,01W jak Wschód w tym sezonie.

Ta #5 nie zostanie w Grizzlies. Jestem tego pewien. A @Ashigaru to pick dostanie dopiero w 2024 kiedy będzie unprotected. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#5 raczej zostanie, a ja wzmocniłem zespół na tyle, że jeżeli nie rozczaruje rozwój młodych graczy, play-in to będzie plan minimum na Zachodzie.  Z tego tytułu, mając w składzie mnóstwo młodzieży, uznałem, że jeden mid-first mogę poświęcić na wzięcie tego gracza w drafcie, którego chcę wziąć, kończąc tym samym etap przebudowy przez draft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Eld napisał:

Ta #5 nie zostanie w Grizzlies. Jestem tego pewien. A @Ashigaru to pick dostanie dopiero w 2024 kiedy będzie unprotected.

To jednak słabo wierzysz w tych Grizzlies chyba :)

Rozumiem powody oddania #2 przez Blazers, ale wypadanie z własnej woli z top6 już nie. Chyba, że ktoś złożył jakąś propozycję nie do odrzucenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, january napisał:

Nie wiem co z Spurs, ale poza nimi tylko 3 ekipy na zachodzie nie walczą o wynik, więc powinno być ciekawiej niż w tym sezonie, gdzie ignazz cisnął epopeje o tym jak chuowi są jego gracze byle by się do play-in nie dostać :P 

Spurs, Pelicans, Blazers, Clippers, Jazz IMHO (tak, wiem, wszyscy gracie o wynik), a na miejscach 7-10 będzie bardzo wyrównanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.