Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Szulim napisał:

Pod warunkiem ze rozsądnie podejdziecie do całości i klepnięcie wypuszczenie Bouchera 

@człowiek...morza

@january 

Widzicie całość multiway nad którym pracowałem dość mocno od kilkunastu dni - realizuje on prawie w 100% to co sobie założyłem przychodząc tu do tej wspólnej zabawy ;) 

mnie bądźcie gruboskórni i dajcie szanse temu Boucherowi zaistnieć w zespole @Alonzo - bardzo walczył o niego i na pewno atmosfera będzie wokół niego lepsza niż w Minnesocie ;) 

ja tu widze deal bez pomyslu na przyszlosc 

ale nie cenie aytona, wiec do klepniecia

a im dluzej patrze jest to po prostu slaby deal dla utah. odlegle picki z ktorych nie wiadomo co bedzie. 

czyli kot w worku za goscia, ktory jednak wartosc rynkowa jakas przedstawia 

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Regis napisał:

Ależ jest bardzo wysoka. Na pewno warta przejęcia fatalnej umowy Blake'a i oddania picku np Orl'21, który równie dobrze może być ok. 20, jak i pod koniec loterii w bardzo mocnym drafcie. Nawet tych dwóch 2nd rounderów. 

Draft w tym roku jest bardzo mocny u gory, tj. 3-4 prospectow z superstar potential, ale pozniej to jest praktycznie loteria do 30 picku. Draft jest dosyc plytki i w zasadzie to nie zazdroszcze wyboru z takim 20 pickiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

ja tu widze deal bez pomyslu na przyszlosc 

ale nie cenie aytona, wiec do klepniecia

a im dluzej patrze jest to po prostu slaby deal dla utah. odlegle picki z ktorych nie wiadomo co bedzie. 

czyli kot w worku za goscia, ktory jednak wartosc rynkowa jakas przedstawia 

 
  •  

to ze spusciles love'a? jakie to ma znaczenia? na co wydasz ta gotowke? z ta gotowka jestes w gordzej sytuacji niz shevcu, ktory mial przynajmniej w skladize goberta. 

zejscie z love'a nie winno byc dla utah priorytetem

zejsice z kasy ma sens, gdy faktycznie mozesz byc graczem na FA. Ty nie bedziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@człowiek...morza okey - rozumiem twój punkt widzenia - ale jest on Twój, nie mój 😁

mam totalnie inna wizje poprowadzenia Utah i chce z niej skorzystać 

juz gdzieś wcześniej pisałem ze pójdę droga Hinkiego - jak widać philka po paru latach jest aktualnie na czele konferencji 😅

Co do FA - nie zamierzam być graczem na tym rynku w tym roku, ba nie wiem czy w kolejnym również - plan jest bardziej długoterminowy ;) 

a picki na przyszłość? To loteria ale jestem  świetny w wyszukiwaniu talentów z draftu - kiedyś wygrałem jedna z lig roto w oparciu o rookich XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Szulim napisał:

@człowiek...morza okey - rozumiem twój punkt widzenia - ale jest on Twój, nie mój 😁

mam totalnie inna wizje poprowadzenia Utah i chce z niej skorzystać 

juz gdzieś wcześniej pisałem ze pójdę droga Hinkiego - jak widać philka po paru latach jest aktualnie na czele konferencji 😅

Co do FA - nie zamierzam być graczem na tym rynku w tym roku, ba nie wiem czy w kolejnym również - plan jest bardziej długoterminowy ;) 

a picki na przyszłość? To loteria ale jestem  świetny w wyszukiwaniu talentów z draftu - kiedyś wygrałem jedna z lig roto w oparciu o rookich XD

ale moj punkt widzenai nie wyklucza twojego.

wziales kota w worku te picki moga byc w ogonie draftu. 

a to ze spoko wyszukujes talety. no gratulacje. ale wieksze szanse masz korzystnie wybrac z 10 pickiem niz z 27

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Ale spadająca umowa zamiast 7 baniek Josepha, które były dla Magic okropne. I za 3x2nd złą umowęJosepha i dead money Leafa wyrwali najlepszego gracza w tej wymianie Magic, monster kradzież, propsy.

no zgadzam sie.

swoja droga minnesota sie oslabila.

a po drugie ciekawe czy kolejna spora wymiana kadry odbije sie na bilansie soty. pewnie nie, bo ludzie przywykli do ruchow qcina

1 minutę temu, Szulim napisał:

@człowiek...morza również te picki mogą być w loterii - tego nie wiemy ;) 

dywagacje na ten temat są trochę malostkowe 😁

poza tym - kto wie - może z takim 27 nr znajdę kolejnego Leonarda albo Thomasa ;) 

czyli patrzysz przez rozowe okulary, a nie rentownosc.

przy tego typu trejdzie zakladassz czarny scenariusz w pierwszej kolejnosci. czyli c***owe picki i wybor andiego routinsa

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@człowiek...morza nieprawda - ty tak myslisz

dla mnie to deal w którym idę w tank (tak, wiem to niepopularne stwierdzenie ale taka prawda) 

dla mnie te picki to assety na przyszłość / może z nich skorzystam, a może wymienię za jakaś gwiazdę 

poza tym akurat o swój matematyczny i analityczny umysł się nie martwię ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Szulim napisał:

@człowiek...morza nieprawda - ty tak myslisz

dla mnie to deal w którym idę w tank (tak, wiem to niepopularne stwierdzenie ale taka prawda) 

fakt, ze idziesz w tank, nie usprawiedliwa tego, ze powinienes szukac pewnych deali

ayton w tanku nie przeszkadzal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@człowiek...morza a i owszem - w mojej opinii ;) 

jezeli aktualnie poprzedni skład z aytonem i rolesami zrobił według ligi bilans 10-14 to raczej nie pogorszy by się trend w przyszłości ;) 

takze mamy tu tylko i wyłącznie dwie odmienne wizje prowadzenia zespołu - moja jest taka, i za kilka sezonów zobaczymy kto miał racje 😎

@człowiek...morza a i skoro deal jest do przepuszczenia - czy moge Cię prosić o zmianę głosu w NTC bouchera? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Czemu? Przecież Camby napisał ze nie ma z tym problemu i chce oczyścić swoje dobre imię 

Nie ma sensu prać brudów, bo to by rozwaliło radę i całą grę. Raczej rezygnacje byłyby pewne. Mojej było blisko, bo czułem się oszukany i jeszcze zaszczuty.

Deal trafił do oceny Januarego. Rada przegłosowała, że Pablo i Bravenheart nie są pod ochroną. Pablo sam zainicjował deal. Ja nie chciałem oddawać w ogóle tego picku, bo wiedziałem, że Pablo musiałby grubo położyć, by go odzyskać. Ma na ten moment przeciętne core, hardcap finansowy i brak środków na FA. Jego zespół jest najgorszy na Wschodzie i bardzo niewielkie szanse, by to zmienić na przyszły sezon. Szykowałem się na topowy pick. Pablo się uparł, wiedziałem że ma mocno ograniczone pole manewru, więc wolał wziąć na siebie Griffina i dorzucić picka. Ja nie miałem potrzeby handlować Griffinem? W czym on mi przeszkadza? Gram o mistrzostwo? Mam franchise playera? No nie. Jestem na pograniczu czekając na rozwój swoich graczy i rok Blake w niczym mi nie przeszkadzał.

Tak czy siak słabe zachowanie wielu osób. Szacunek tylko dla Pablo, który do końca był gotowy dograć taki deal jak umówiliśmy. Ale niechaj będzie. Pick Wizards 2022 przeboleje, a Bulls w 2025 będą mam nadzieję już w innym położeniu i ta protekcja będzie już bez znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Nie chcesz wiedzieć jak nazywamy Ciebie

Jacy my? Ja na Elda mowie Eld - bardzo sensowny i latwy do wymowienia nick jak sie pisze. Podobnie brzmi w wielu jezykach. (Np mac inacze w pl czy ang).

Co do okreslenia clown* to u mnie ma szeroki wachlarz oznaczen i ogolnie oznacza cos niepowaznego.

Stosuje to wiec to prawie wssystkie gdzyz prawie wszystko uwazam za niepowazne (clown world).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mac napisał:

Jacy my? Ja na Elda mowie Eld - bardzo sensowny i latwy do wymowienia nick jak sie pisze. Podobnie brzmi w wielu jezykach. (Np mac inacze w pl czy ang).

Co do okreslenia clown* to u mnie ma szeroki wachlarz oznaczen i ogolnie oznacza cos niepowaznego.

Stosuje to wiec to prawie wssystkie gdzyz prawie wszystko uwazam za niepowazne (clown world).

 

No ja Elda nazywam Przyjacielem forumowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj @Qcin_69 Qcin

Ty byle było gadania ,że za Inglesa powinien pójść Dort a tu nagle za młodych zdolnych wciskasz do Jazz najgorszy sort. To się nazywa kradzież. 

Z punktu widzenia Jazz kompletnie tego nie rozumiem. Oddanie młodzieży nawet niezłej jak Melton i dobrej jak Ayton i nie branie wyborów na najbliższe 2 lata? Poza tym oddawanie mlodzieży na dwuletnch umowach a zostawianie sobie takich którzy są RFA to już w ogóle niezrozumiałe. 

Szulim tu został orżnięty przez Qcina. 

Alonzo też sie wzmocnił .Nie wiem po co w tej wymianie jest CLippers Blazers czy Wizards bo w ich przypadku to wygląda tylko na mieszanie łyżeczką. Sportowo i finansowo są chyba w tym samym miejscu co byli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ely3 napisał:

Oj @Qcin_69 Qcin

Ty byle było gadania ,że za Inglesa powinien pójść Dort a tu nagle za młodych zdolnych wciskasz do Jazz najgorszy sort. To się nazywa kradzież. 

Z punktu widzenia Jazz kompletnie tego nie rozumiem. Oddanie młodzieży nawet niezłej jak Melton i dobrej jak Ayton i nie branie wyborów na najbliższe 2 lata? Poza tym oddawanie mlodzieży na dwuletnch umowach a zostawianie sobie takich którzy są RFA to już w ogóle niezrozumiałe. 

Szulim tu został orżnięty przez Qcina. 

Alonzo też sie wzmocnił .Nie wiem po co w tej wymianie jest CLippers Blazers czy Wizards bo w ich przypadku to wygląda tylko na mieszanie łyżeczką. Sportowo i finansowo są chyba w tym samym miejscu co byli

White Boucher i Bridges to najgorszy sort? Spoko.

Poza tym Boucher i White są UFA a nie RFA 

//

z mojej perspektywy dałem bardzo dużo, a na pewno więcej (i to znacznie) niż konkurenci, to czy za 2 lata Ayton będzie Allstarem czy kasztanem zobaczymy, standardowo inwestuje w potencjał, z Tatumem i Bookerem się opłaciło, z Aytonem się przekonamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.