Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Qcin_69 napisał:

Cóż, Camby mnie zawiódł, od Elda i Ozzyego to za dużo w kwestii wymian nie oczekuje, ale Camby dał dupy- czy zrobił to po to by przykryć swój wałek z Griffiem, nie wiem, ale jestem rozczarowany

Moje podejście do Otto Portera jest znane, więc nie wiem o co Ci chodzi. 

Inna sprawa, że ty tego samego Portera wymieniłeś na Bookera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Braveheart22 napisał:

To właśnie Winslow był pozyskanym assetem w tej wymianie. Miami, z tego co czytałem niechętnie go oddawało (tu pewnie @Alonzo będzie coś więcej wiedział o kulisach wymiany), ale chcieli iść mocno na wynik w zeszłym roku, a Winslow był kontuzjowany i by im nie pomógł. Z kolei FO Grizzlies słusznie szukało przede wszystkim korzyści długoterminowych (na FA 2020 im nie zależało), a nie jest łatwo znaleźć dobrego skrzydłowego i Winslow to dobry hazard, bo nic przy tym nie tracą, a mogą zyskać. 

Daj spokój Elyemu, on patrzy na wymiany sprzed roku z perspektywy dzisiejszej.

Doskonale pamietam te wymianę (jako „posiadacz” Winslowa) i deal był bardzo pozytywnie odbierany ze strony Memphis.

I pewnie za rok jak znowu by się pojawił temat tego dealu to Ely napisze o wielkim stealu MG. 
No ale to taki urok tego usera, jest POPULISTA.

1 minutę temu, ely3 napisał:

Najpierw to ja poprosiłem ciebie o przykład więc czekam.

Po drugie od kiedy Green jest elitarny? Od 4 lat jest średni . Ba Lakers musiała dopłacić pierwsza runda

Green ma 3 tytuły, więcej niż jakikolwiek gracz Jazz koedykolwiek. Obaj wiemy ze masz manierę do przechwalania graczy Jazz i pomniejszania zasług innych, ale jakby taki Green grał w Jazz to słowem byś nigdy nie wspomniał o Roycu ONealu, a Lakers nie dopłacali 1 runda do zrzutki Greena tylko do pozyskania Schroedera (poza tym zabawnie brzmi 1st pick gdy mówimy o wyborze #29-30)

Ely, kocham Cię jak brata, ale za bardzo chcesz się udzielać w temacie w którym c***a masz pojęcie, nie znasz uniwersum beGM, nie znasz tutejszego value i nie jesteś w Spółdzielni (wstyd), jak chcesz zabłysnąć to spoko, wiesz gdzie kończyła Drużyna R w Pokemonach.
 

Daj te 3 swoje przykłady gdzie ktoś oddawał 2 elite rolsow za spadający kontrakt którego nawet przedłużyć nie może mimo praw Birda, a dostaniesz ode mnie odpowiedz na Twoje pytania.

Kocham, całuje, 

Nie pisz więcej.

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Moje podejście do Otto Portera jest znane, więc nie wiem o co Ci chodzi. 

Inna sprawa, że ty tego samego Portera wymieniłeś na Bookera. 

Tego samego, 2 lata młodszego, nie oddałem za Bookera tylko za Tobiasa Harrisa dorzucając picki i Meltona, Wiec skończ siać propagandę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Braveheart22 napisał:

To właśnie Winslow był pozyskanym assetem w tej wymiani

WInslow to nie jest poziom Dorta czy 1st loteryjnego wyboru. Winslow nie dość ,że to człowiek kontuzja to jeszcze tym razem była to na tyle cięzka kontuzja że ponad rok się leczył. Na dodatek Memphis musiało przyjąc na siebie 2 letnią fatalną umowę Dienga więc tak czy siak nie da się porównać do tego co pisał Qcin

@Qcin_69

Za długo siedzisz w Ciechocinku i już spauperyzowało ci się określenie elitarności. Danny w ciągu ostatnich 6 lat tylko jeden RS miał wybitny . Ten w Toronto. Ale już w PO był słaby. Danny Green od 6 lat stacza sie w przeciętność. Fani Lakers już wyżej sobie cenili pozyskanego Wesa niż Dannego Green. Wręcz wybuchł tam szał radości ,że za Dannego pozyskali w ogóle coś sensownego. Danny Green to jest przeciwieńśtwo elitarności.Dort jest elitarny i jest młody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ely3 napisał:

WInslow to nie jest poziom Dorta czy 1st loteryjnego wyboru. Winslow nie dość ,że to człowiek kontuzja to jeszcze tym razem była to na tyle cięzka kontuzja że ponad rok się leczył. Na dodatek Memphis musiało przyjąc na siebie 2 letnią fatalną umowę Dienga więc tak czy siak nie da się porównać do tego co pisał Qcin

@Qcin_69

Za długo siedzisz w Ciechocinku i już spauperyzowało ci się określenie elitarności. Danny w ciągu ostatnich 6 lat tylko jeden RS miał wybitny . Ten w Toronto. Ale już w PO był słaby. Danny Green od 6 lat stacza sie w przeciętność. Fani Lakers już wyżej sobie cenili pozyskanego Wesa niż Dannego Green. Wręcz wybuchł tam szał radości ,że za Dannego pozyskali w ogóle coś sensownego. Danny Green to jest przeciwieńśtwo elitarności.Dort jest elitarny i jest młody

Ely znowu odlatujesz, robisz z Dorta niewiadomo kogo jak jego maks to pewnie Jea Crowder ^^ 

Nic dziwnego skoro miałeś G.Hilla ponad Kemba Walkerem np.

Nie wiem czemu ludzie się wciąż na to nabierają, ale tak jest :) 

Green ma 3 pierścienie i za każdym razem był starterem, nie wiem co chcesz więcej by napisać o kimś ze był elitarnym rolsem, może w Twoim świecie Juwan Morgan takim jest, No ale cóż, rzeczywistość bywa brutalna, obudź się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uważasz, że rok temu zdoycie pierścienia robi z niego elitarnego gracza a nie jego obecne umiejętności to nie dziwota ,że tak zle wyceniasz graczy

A Morgan jest fajny ale to gracz coś 10 w rotacji mający marginalne znaczenie... I choć chiałbym go zobaczyć zamiast Nianga , która ma ostatnio troche problem z trafianiem to jednak nie ma to większego znaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś napisał ,że z punktu widzenia Jazz ta wymiana nic nie wnosi to bym sie zgodził. Oni wymienili dwie spadające umowy i 2 x 3 mln Exuma za większą spadającą umowę. Więc o ile dla Golden coś ona wnosi o tyle dla Jazz prawie nic....

Ale jak piszesz ,że powinni dostać Dorta czy pierwszą rundę loteryjną to odlatujesz / Dort jest lepszym obrońcą od Greena i Dort ma szansę być naprawde elitarnym obrońcą o ile już nie jest. Trójka czasem czasem nie ...

Ale tak naprawdę jedyne co mogliby liczyć to pierwsza runda TOP 20 chroniona albo 2 x druga runda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod warunkiem ze rozsądnie podejdziecie do całości i klepnięcie wypuszczenie Bouchera 

@człowiek...morza

@january 

Widzicie całość multiway nad którym pracowałem dość mocno od kilkunastu dni - realizuje on prawie w 100% to co sobie założyłem przychodząc tu do tej wspólnej zabawy ;) 

mnie bądźcie gruboskórni i dajcie szanse temu Boucherowi zaistnieć w zespole @Alonzo - bardzo walczył o niego i na pewno atmosfera będzie wokół niego lepsza niż w Minnesocie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.