Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

Brooks pokazał swoją wartość przed podpisaniem kontraktu. To spora próbka była, bo jakieś 30 meczów, gdzie robił bardzo fajne liczby, a Grizzlies byli na fali i wygrywali. Pamiętam jak Lama pisał na forum, że po podpisie zaliczy zjazd i rzeczywiście tak było :)

W bańce miał dobry mecz z OKC i kapitalny z Bucks, i może solidny play-in przeciwko Blazers. Reszta spotkań raczej słaba, a np. 1 połowa przeciwko Raptors tragiczna. 

Jednak w dobrze określonej roli warto w chłopaka inwestować, bo skillset dosyć fajny i podobno etyka pracy dobra :)

A Brooks to czasem nie ma więcej dzieci z różnymi partnerkami niż Slak ma zawodników w rosterze? To ten sam? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Braveheart22 napisał:

Brooks pokazał swoją wartość przed podpisaniem kontraktu. To spora próbka była, bo jakieś 30 meczów, gdzie robił bardzo fajne liczby, a Grizzlies byli na fali i wygrywali. Pamiętam jak Lama pisał na forum, że po podpisie zaliczy zjazd i rzeczywiście tak było :)

W bańce miał dobry mecz z OKC i kapitalny z Bucks, i może solidny play-in przeciwko Blazers. Reszta spotkań raczej słaba, a np. 1 połowa przeciwko Raptors tragiczna. 

Jednak w dobrze określonej roli warto w chłopaka inwestować, bo skillset dosyć fajny i podobno etyka pracy dobra :)

Etykę pracy może ma, ale BBIQ słabiutkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Wizards - Mavericks

WAS in: Landry Shamet, Cody Martin

WAS out: 2021 DET 2nd, lepszy z 2027 WAS/BOS 2nd, prawa do swapu 2027 WAS/BOS 2nd z 2027 DAL 2nd

DAL out: Landry Shamet, Cody Martin

DAL in: 2021 DET 2nd, lepszy z 2027 WAS/BOS 2nd, prawa do swapu 2027 WAS/BOS 2nd z 2027 DAL 2nd

To są technicznie 2 oddzielne wymiany za graczy z minimum, wrzucam razem dla wygody.

@Sylvinho.

@karpik tanio jakos!

a dla sylvinho swietna wymiana, w tej cenie nie ma szans, zeby cos lepszego znalazl. a to beda gracze rotacyjni.

shamet i do s5 sie wpasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CHWILA UWAGI

 

Wszystkie trejdy wprowadzone prócz dwóch. Jeden to trade Spurs - Portland z przed 60 dni któremu muszę się na spokojnie przyjrzeć, a drugi to mutliway Qcina z Haywardem. Tu znów nie chce mi się sprawdzać, a w zasadzie to nie mam czasu znów dzięki Wam ( podczas wprowadzania trejdów, odebrałem 7 wiadomości ), więc proszę sobie sprawdzić czy aby na pewno wszyscy zainteresowani go potwierdzili i odpowiednią informacją do mnie.

Dalej - mam wątpliwości co do trejdu Dallas - Wizzards. Kompletnie nie rozumiem o co chodzi w tych pickach, więc zrobiłem kopiuj wklej. Tak samo nawet nie wiem skąd je Wizzards mieli. Mogę się tylko domyślać, że po wymianie z Celtics. @karpik masz możliwość edycji więc w razie czego popraw sobie i Sylwkowi tak jak powinno być.

------------------------------------

Wszyscy inni którzy mieli trejdy w ostatnim czasie - sprawdzać. Uwagi jak coś nie halo, proszę dawać mi we Free Agency - komentarze poprzez oznaczanie mnie. Nie spamujcie mi skrzynki proszę podczas zbierania ofert o negocjowania jednej wymiany.

Estetyką proszę nie przejmować. Na nią przyjdzie czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad vocem Brooksa, to jestem bardzo zadowolony z tego tradu. Luka niedlugo dostanie franchise tag, a ja jestem skupiony na wygrywaniu w najbliższych latach. To będzie bardzo nietypowy sezon, gdzie szeroka rotacja będzie miała szczególne znaczenie, wystarczy jeden covidowy przypadek u niektorych z naszych druzyn, a zespol moze sie zalamac. Celem na ten RS jest top 2 seed, a poszerzenie rotacji jest tu warunkiem koniecznym, w zasadzie poza Charlotte nie widze tu nikogo z rownie szeroka rotacja stworzona z graczy, ktorzy juz maja notowania w tej lidze. Ogladanie Memphis nie bylo moim priorytetem w zeszlym sezonie, a Brooksa lepiej kojarze z Oregon. Jakkolwiek z tego co widzialem w zeszlym roku to gra po obu stronach boiska, jest troche nadaktywny w obronie, dopytalem  @Braveheart22 , ktory go czesciej ogladal o opinie i jego eye test potwierdzil moja powierzchowna opinie. Ponadto wedle bball index Brooks mial jedne z najgorszych matchupow w defensywie(9 w lidze, miedzy J.Holidayem, a D. Murrayem), wiec tym bardziej interesujace pod katem oceny gracza jest to, ze musial odgrywac jednoczesnie volume shootera i plastra w obronie. Uwazam, ze jako scorer jest przeceniany, ale Memphis pod katem talentu w ataku to jest bottom w lidze(poza tankerami), wiec za czesc zlego shot selection odpowiada tez srodowisko. W mocnym zespole jego bledy w duzej mierze mozna wyeliminowac zmniejszeniem volume(czesto pomijany aspekt w dyskusji). Ograniczony talent w Mamphis ma tez swoje zalety, bo jednak Brooks jest finisherem w wiekszosci ilosci zagrywek, co przelozy sie na boxscorowa produkcje, a 2way wing na minimalnym kontrakcie z RFA, w trakcie intensywnego sezonu i kontuzji to bardzo dobry i latwo wymienny asset, wiec jak beda potrzebne picki to tez sie znajda. Dluzej zaglebiac sie w zarzadzanie assetami nie zamierzam, a picki @człowiek...morza sa wiecej warte w trakcie sezonu jak mowimy o najblizszym drafcie .

@MarcusCamby

Pamietam, ze bronilem Brooksa, jak Lama na niego najezdzal, chyba chodzilo o obrone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, tangiers napisał:

Ad vocem Brooksa, to jestem bardzo zadowolony z tego tradu. Luka niedlugo dostanie franchise tag, a ja jestem skupiony na wygrywaniu w najbliższych latach. To będzie bardzo nietypowy sezon, gdzie szeroka rotacja będzie miała szczególne znaczenie, wystarczy jeden covidowy przypadek u niektorych z naszych druzyn, a zespol moze sie zalamac. Celem na ten RS jest top 2 seed, a poszerzenie rotacji jest tu warunkiem koniecznym, w zasadzie poza Charlotte nie widze tu nikogo z rownie szeroka rotacja stworzona z graczy, ktorzy juz maja notowania w tej lidze. Ogladanie Memphis nie bylo moim priorytetem w zeszlym sezonie, a Brooksa lepiej kojarze z Oregon. Jakkolwiek z tego co widzialem w zeszlym roku to gra po obu stronach boiska, jest troche nadaktywny w obronie, dopytalem  @Braveheart22 , ktory go czesciej ogladal o opinie i jego eye test potwierdzil moja powierzchowna opinie. Ponadto wedle bball index Brooks mial jedne z najgorszych matchupow w defensywie(9 w lidze, miedzy J.Holidayem, a D. Murrayem), wiec tym bardziej interesujace pod katem oceny gracza jest to, ze musial odgrywac jednoczesnie volume shootera i plastra w obronie. Uwazam, ze jako scorer jest przeceniany, ale Memphis pod katem talentu w ataku to jest bottom w lidze(poza tankerami), wiec za czesc zlego shot selection odpowiada tez srodowisko. W mocnym zespole jego bledy w duzej mierze mozna wyeliminowac zmniejszeniem volume(czesto pomijany aspekt w dyskusji). Ograniczony talent w Mamphis ma tez swoje zalety, bo jednak Brooks jest finisherem w wiekszosci ilosci zagrywek, co przelozy sie na boxscorowa produkcje, a 2way wing na minimalnym kontrakcie z RFA, w trakcie intensywnego sezonu i kontuzji to bardzo dobry i latwo wymienny asset, wiec jak beda potrzebne picki to tez sie znajda. Dluzej zaglebiac sie w zarzadzanie assetami nie zamierzam, a picki @człowiek...morza sa wiecej warte w trakcie sezonu jak mowimy o najblizszym drafcie .

@MarcusCamby

 

Widzę problem w tym, że dwoma pickami jesteś w stanie się istotnie wzmocnić, tz. wejść na kolejny lvl.

Ściągnięciem Portisa i Brooksa na kolejny lvl nie wszedłeś. Owszem zabezpieczyłeś sobie rotację, ale pytanie czy nie lepiej było je zachować i dorzucić do kogoś z trojki dipo/middelton/vucevic za jakąś gwiazdę, ewentualnie ściągnąć elite rolesa (bojan, smart itd)

Obu trzeba płacić za rok, do tego Brunson. nie wspominając o dipo.

wszystkich swoich rolesow nie zatrzymasz.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Widzę problem w tym, że dwoma pickami jesteś w stanie się istotnie wzmocnić, tz. wejść na kolejny lvl.

Ściągnięciem Portisa i Brooksa na kolejny lvl nie wszedłeś. Owszem zabezpieczyłeś sobie rotację, ale pytanie czy nie lepiej było je zachować i dorzucić do kogoś z trojki dipo/middelton/vucevic za jakąś gwiazdę, ewentualnie ściągnąć elite rolesa (bojan, smart itd)

Obu trzeba płacić za rok, do tego Brunson. nie wspominając o dipo.

wszystkich swoich rolesow nie zatrzymasz.

Co do Bojana to sam wiesz jak to wygladalo, w pewnym momencie musialem powiedziec stop, a nie podbijac dalej, ty poszedles va banque i skonczylo sie kiepsko. Zreszta Bojanowi i tak trzeba byloby zaplacic. Wzgledem zarobkow czesc z tych rolsow ma zajebista produkcje co przeklada sie wlasnie na zwyciestwa na tu  i teraz, a picki jak beda potrzebne nadal jestem w stanie za nich pozyskac. Nie wiem jak dobierasz cele na ten sezon, ale celem strategicznym na ten rok sa finaly, a do tego jest potrzebny wysoki seed, opcja nr 1, kreator i szeroki support. Spelniam te warunki. Narracja, a przeciez ,,bedziesz musial im zaplacic'' to jest najmniejszy problem w tej grze, patrzac jak rynek jest chlonny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.