Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Wiggins grając z Monte Reddish i Zubac w drugim junicie mogę przymaskowac. Postoi przy twoim Andersonie złapie 1 szarże przy jedynej akcji podkoszowej Kyle a ze jest mobilny to nadąży z podwojeniem do twojego białego parostatku Miłości który z Gracja chodzi po parkietach NBA. 

image.jpeg.f39851551055d9c601941c73c1b08ff6.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Wiggins grając z Monte Reddish i Zubac w drugim junicie mogę przymaskowac. Postoi przy twoim Andersonie złapie 1 szarże przy jedynej akcji podkoszowej Kyle a ze jest mobilny to nadąży z podwojeniem do twojego białego parostatku Miłości który z Gracja chodzi po parkietach NBA. 

Wiggins jest najbardziej produktywny kiedy siedzi na ławce albo nie ma piłki w rękach a jednak z pewnych przyczyn musi ją mieć żeby mieć pozorną produkcję, tylko za c***a nie wiem jak chcesz pogodzić Monte Reddisha i Wigginsa jedną piłką mając jeszcze w tych unitach Gaya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostanie moro militarny Jersey 

@polishllama69 temat w którym tu piszemy tyczy się oceny wymian. Widzę ze gdy brak argumentów robisz metoda na wnuczka / Wigginsa. Jesteś jak senator Katon Który zawsze się odzywał: Ceterum censeo Carthaginem esse delendam

Wiggins to nie ten temat 

Love czy oddanie PJ już tak. Zmiany w S5 Morrisem. Ewentualnie Zubac. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli gracz wpisuje się archetyp potrzebny danemu zespołowi to jego spasowanie jest naturalne. Patrz co się dzieje z Miltonem w Philly, u nas za takie coś co tam się dzieje GM dostałby mocno w czapkę a tutaj gracz pasuje i rozkwita, bo robi co umie najlepiej, tak samo Dedmon w Hawks, gra to co umie najlepiej i wygląda świetnie 

przecież nie stał się innym graczem przez te pół roku a jego skill pasuje do do Trae/Teague'a, ot dobre spasowanie graczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, polishllama69 napisał:

jeżeli gracz wpisuje się archetyp potrzebny danemu zespołowi to jego spasowanie jest naturalne. Patrz co się dzieje z Miltonem w Philly, u nas za takie coś co tam się dzieje GM dostałby mocno w czapkę a tutaj gracz pasuje i rozkwita, bo robi co umie najlepiej, tak samo Dedmon w Hawks, gra to co umie najlepiej i wygląda świetnie 

Tylko widzisz Milton jest w Philly drugi sezon - od czasu, jak został przez nich wybrany w drafcie, a u nas oczekuje się, że każdy z marszu ma pasować do naszych teamów, a po trymestrze, czy dwóch takiego idealnego gracza puszcza się u nas w kolejnym dealu :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I trudno oczekiwać aby Kevin Love na tym etapie kariery i z taka motoryka zużytych kolan wpasował się w jazz jak młody Milton. 

Zaczynasz te swoje wymiany a zrobiłeś ich moim zdaniem za duzo mitologizować. 
S5 plus dwóch kluczowych dla Ciebie zmienników gdzie w druga stronę oddałeś ważne elementy rotacji. dużo. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alonzo napisał:

Tylko widzisz Milton jest w Philly drugi sezon - od czasu, jak został przez nich wybrany w drafcie, a u nas oczekuje się, że każdy z marszu ma pasować do naszych teamów, a po trymestrze, czy dwóch takiego idealnego gracza puszcza się u nas w kolejnym dealu :) 

jakie to ma znaczenie jak tam mógłby ręcznik spełniać tę samą rolę co on, jedyny plus to że znał ludzi i tyle, Crowder w Heat też nie stał się lepszym graczem, ot jego rola podległa optymalizacji :) 

1 minutę temu, ignazz napisał:

I trudno oczekiwać aby Kevin Love na tym etapie kariery i z taka motoryka zużytych kolan wpasował się w jazz jak młody Milton. 

Zaczynasz te swoje wymiany a zrobiłeś ich moim zdaniem za duzo mitologizować. 

co mają narzędzia jakimi dysponuje do efektów jakie daje, Love dysponuje świetnym rzutem i bardzo dużo widzi na boisku i dalej jest bardzo silny, nie rób z niego kogoś kim ma nie być u mnie, zresztą sam jeszcze niedawno pierdoliłeś, że Sota była zakładnikiem kontraktu Wigginsa i dlatego musieli nim tak grać, ja mam to w dupie i u mnie ma grać w dobrej dla siebie roli w przygotowanym pod niego otoczeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, polishllama69 napisał:

jakie to ma znaczenie jak tam mógłby ręcznik spełniać tę samą rolę co on, jedyny plus to że znał ludzi i tyle, Crowder w Heat też nie stał się lepszym graczem, ot jego rola podległa optymalizacji :) 

Crowder od zawsze pasował mi idealnie do Heat. Nawet został wybrany w drafcie przez Mavs z pickiem od Heat. :P 

Jestem jak najbardziej ZA, jeżeli u nas ma dojść do ustabilizowanej rotacji - jeden, dwóch ważnych graczy, ale przy ciągłych zmianach takie roszady muszą się odbić na grze drużyny. ja tam sobie swoich młodych wprowadzam do drużyny stopniowo - tak jak 76ers tego Miltona - podczas gdy u nas ten gracz zmienił już kilka razy kluby. stąd ja nie przekładam gry gracza który w realu gra w jednym teamie 1 do 1 jak u nas zmienia teamy. Oczywiście kryteria co do samego awansu do playoffs to jedno, a walka już w playoffs to tu wymagania zdecydowanie zwiększam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko tak przereklamowane zgranie ma być podstawowym kryterium a nie tylko dodatkiem ? celem budowy mocnych line-upów i jak największej ilości poprzez dodawanie umiejętności graczy i żonglowania nimi w trakcie meczu w zależności od potrzeb

@Alonzo jakbyś się zastanawiał po co mi Morris do Aytona (powodzenia w kryciu tego combo) przez co będę mógł osiągnąć switch heavy startowy line-up mogący dojechać każdego i w razie co kombinować w meczu jakby to nie działało. Widziałem, że Ayton jest też w top 10 jeśli chodzi o rim gravity i jestem pewien, że Bryant też mógłby się kręcić w konkretnych zasięgach i jestem pewien, że z Wallem na PG obaj będą mocno korzystać na tym, że on tak dobrze kończy pod obręczą. 

 

image.thumb.png.5763e5bf6cbda62eeb85098ddf013a5a.png

image.png.ffce603551df42a039e659de3194ad67.png

Zdjęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
W dniu 26.07.2019 o 10:35, człowiek...morza napisał:

tatuma drugi sezon zweryfikowal.

w pierwszym wydawalo sie, ze idzie w innym kierunku niz melo, bardziej all-around playaer.

tera nie wiadom czy wgl bedzie z niego chociaz melo

takze no zaden z niego top prospect

@MarcusCamby już szukam xd ale po drodze takie kwiatki ze nie mogłem sobie odpuścić cytowania :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MMM2121 napisał:

@MarcusCamby chchialbys może zrobić listę 10 najgorszych wymian w historii BeGm? Chętnie bym poczytał 😁 Z uwzględnieniem perspektywy czasu jak np. Love do Bulls czy Booker do Min. 

Najlepszy byl pierwszy sezon gry. Przypominal Polske w latach 90tych, kto najwiecej nakradł, teraz chodzi dumnie z wypietym brzuchem po BeGMowych bankietach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Eld napisał:

Napisał człowiek który właśnie gra w ECF.

Ja tankowalem przez pierwsze 1.5 sezonu(zaczelismy chyba w polowie ktoregos sezonu) i nie robilem tradow, w ktorych cos szczegolnego wygrywalem, bo chcialem zrzucic kontrakty. Przez Alonzo bylem wrecz obsmarowywany za brak wiary w Whitesidow czy Waitersow :D Moja kartoteka jest czysta, a obecne ECF to efekt uczciwych i etycznych dzialan. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.