Skocz do zawartości

beGM: Wymiany - komentarze


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Lucas napisał:

No zdziwiło mnie, że po poście Lamy zaczęto opluwac Kyle'a, którego w drużynie lepiej mieć niż nie mieć. 

Ja się dziwię, że stoję w obronie Lamy, gdy ten kutas mnie grilluje w 3/4 swoich postów :)

Dobrze, że chociaż na zlocie dał się poznać jako fajny gość :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi @MarcusCamby’sie najsłodszy. 
Walka o PO trwa i to wyglądać będzie na wydłużony finisz. 
Moje wystąpienia w stronę Jazz wynikają z opisów ich GM gdzie nastąpiła mało zrozumiała rewolucja w składzie bo tak oceniam próbę gry z ławki Love oraz teraz jakaś dziwna narracja w stosunku do grającego słaby sezon Kyle. 
On mial pół sezonu kłopoty aby w dosyć średnim składzie dostać 20 minut co wobec planów podkupienia go ze spurs za niemałe pieniądze jest słabym świadectwem jakości. Teraz s5 po oddaniu Jae nie przekłada się na wzrost produkcji a przecież on już za PF robi. Obok daleko od kosza operującego Love to słaby fit. A mając kogokolwiek z konkurencji w zespole dotychczas przegrywał walkę. Teraz korzysta z braków kadrowych ale nie przekłada się to na jakość gry. Słabe statystyki jeżeli GM chce przykryć pod płaszczykiem „robi fajne rzeczy „. Różnica w krytyce jest i tak ogromna. W odróżnieniu od @polishllama69 ja lubię Andersona co nie można powiedzieć o moich graczach i GM jazz. Zero jadu z mojej strony. 
 

szczerze piszesz co mam zrobić i czego unikać ale widzę niedomowienia. W T2 będącym atakowanym dosyć mocno sugerowano abym nie odpisywał i się nie wdawał w dyskusje czyli zrezygnować powinienem z prawa do obrony. Teraz rozumiem lepiej abym szukał win win lub poddał się bo konkurent ma 1 mecz przewagi a inny 2. Wyglada na to ze cokolwiek zrobię to złe. Forum służy do wymiany myśli wiec nie zmuszaj proszę do milczenia gdy 100.000.000 gość ma grać z ławki z Kyle który notuje słaby sezon pod bokiem. A oparcie ławki na Ishu zamiast Hilla w walce o PO bardzo ryzykowne. 
Na serio tez ogromna prośba abyś nie mieszał kwestii ocennych gry z czymś z aspektów społecznych. Co ma do oceny pracy GM obecność na złocie? ;)))))) 

a.. wracając do spurs tym razem: Oczywiste jest ze droga do PO biegnie przez formę Brogdona. Druga kwestia to sprawienie abyście zauważyli mocny postępy w grze Dejounte & Collinsa oraz Zubaca. 
Na 2/3 mogę grać mimo wszystko small ball bo za krycie SF wielokrotnie odpowiada Dejounte. Monitoruje tez postępy w D Reddisha bo marzy mi się ten gracz z obrona jaka miał w NCAA  upside jest spory  uznania na forum brak . Kyle dziwnie odwrotnie: zero upside zero postępów rzutowych wręcz cofnął się o pare lat wstecz w grze ale mlaskanie znawców ocierające się o zachwyt czasem. Długo mu kibicowałem ale się poddaje choć go lubię  

Marcus! Co to za deprecjonowanie ściągnięcia Zubaca? Co ma do oceny sposób/cena /czy źródło pozyskania assetu do wymiany? Co to znaczy „Prowizja z Hawks” to coś nowego ? Zakazanego? Pogarsza ocenę samego gracza?
Nie oddałem Lena który nadal w spurs wiec mam szersza rotacje. I zabezpieczenie przed urazami których wysyp jak cholera ale to sam wiesz. Dziwnie to twoje stwierdzenie o transferze Zubacza brzmi. 
Zubac w nocy w 20 minut z Houston 17/12 6/6 zgrabnie +25. Ja bardzo cenie jego złote długie łapy bo one wprowadzają spore zamieszanie w pomalowanym a łatwość punktowania mimo pokracznej czasem motoryki jest dla mnie cenna. On świetnie ekonomicznie porusza się w pasach gdy idzie atak. W tak młodym wieku daje sporo w rl Clippers i może być języczkiem uwagi w serii z Lakers. Na to liczę. Bertans to świetny ofensywny gracz ale mocno kwestionowano jego obronę która w PO zweryfikowano w Denver ze w poważnym graniu Pop go odsunął zupełnie. Bardzo długo myślałem jak latać obronę z nim na parkiecie i mając Wigginsa z łatwymi punktami z ławki ale tez słabszym obrońca dokonałem wymiany na gracza którego oglądać będziemy w PO obu długo. I przypomne ze Wiggins z ławki to inny case niż Love bo nasza liga zweryfikowała jego wartość do 14.000.000 a nie 25.000.000 co było potężnym sygnałem dla gracza aby mocniej pracował nad dalszym rozwojem. Bolesna weryfikacja cennika umożliwia grę z ławki moim zdaniem. 

Co do innych wzmocnień i grubego oddawania assetow sam wiesz jak twardo negocjowałeś ale poza spora cena był inny aspekt braku wciśnięcia guzika ( co mogliśmy zrobić dużo wcześniej bo rozmowy trwały dni i każdy miał swój cel ;))) Głównym powodem była niechęć do kolejnej rewolucji w składzie co by się mogło spotkać z krytyka forum  

Ale to są już tajemnice handlowe bo niektóre kierunki wzmocnień może ponowię w lato ;)  Rewolucji nie zrobiłem gdzie dotrzymałem słowa Monte i nie wykorzystałem go do wymiany gdzie zapewne Knicks by rozważyli wymianę za Robinsona ;) 

6 godzin temu, Lucas napisał:

No zdziwiło mnie, że po poście Lamy zaczęto opluwac Kyle'a, którego w drużynie lepiej mieć niż nie mieć. 

Nie zgodzę się patrząc tylko na ten sezon. 

I nikt nie opluwa. 

6 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Ja się dziwię, że stoję w obronie Lamy, gdy ten kutas mnie grilluje w 3/4 swoich postów :)

Dobrze, że chociaż na zlocie dał się poznać jako fajny gość :)

 

Tego niestety nie mogę zweryfikować ;)  może za rok? 
 

ps. Całościowo to widzę ze w sumie przemeblowanie Jazz jest jeszcze głębsze bo poza Love i Andersonem ściągnięto nowego gracza do S5 Kiefa oraz MM. 
Te zmiany po oddaniu Hilla ale i kluczowego JMGreena oraz Crowdera oraz świetnego Washingtona wprowadzają dużo większe zamieszanie niż przykłady z Real nba gdzie przeważnie w ekipach PO gracza brano 1. 
Przedwczoraj @polishllama69 sugerowałeś po jednopunktowej wygranej spurs z Charlotte ze ogólnie słabemu zespołowi kibicuje. Zobacz dziś mecz z Denver ze to ogólnie dosyć trudny parkiet obecnie.  Drobna podpowiedz. Jak na parkiecie jest PJ Washington to odwróć wzrok aby nie tęsknić ;))))))))) 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MarcusCamby napisał:

I tak Jonas odejdzie od mnie za darmo, więc nie mam interesu przekonywać nikogo w tym, że jest dużo lepszy, jeśli idzie o dawanie spacingu, ale też switchowanie w obronie co wiele osób wyśmiało. Bardzo się rozwinął w obronie, to już nie ten sam zawodnik co tak mocno zawalał PO w Raptors, że Casey ściągał go na czwarte kwarty.

bądźmy chociaż trochę poważni, Jonas jest świetny w interior D, na zbiórce i jest to prawdpodobnie top 5 centrów O, ale używanie w tym samym zdaniu "switchowanie" to kryminał

8 godzin temu, MarcusCamby napisał:

@polishllama69 Kiedy sięgniesz po zestawienie Shea pod względem impactu strech4 po sprowadzaniu Kevina Love? ;) Ogólnie sam ruch mi się podoba, mniej fit z Aytonem. a sądzę że miałeś upset na drugą rundę, by postraszyć Rockets, Wolves czy Nuggets. O ile fit w RS jest przeceniany przez mnogość lineupów, o tyle na PO będzie się odbijał podwójnie. Chyba, że to mia być stempel po PO, wtedy sprowadzenie Love propsuje.

jako że siedzę na "bezrobociu" przed obroną inż to pewnie się za to zabiorę, bo kiedyś pisałem do niego na research gate :D sam ruch miał być zabezpieczeniem na wypadek wylotu Aytona LUB Haywarda (nie k****, że obaj wylatują...). Ogólnie Love nie gra b2b (dobra decyzja), więc u mnie dostanie 30mpg a Anderson też coś koło 20, więc te 10 będzie dzielił z Aytonem, który się sprawdza jako switch machine (jakiś pismaczek z polski narzekał, że on tylko stoi i wyciąga rękę, ale z jego zasięgiem to wystarczy i co więcej - daje efekt) i wpisuje się w archetyp gracza, który daje radę z Love.

8 godzin temu, ignazz napisał:

Lama napisał ze przyspawał Kyle do Love. Ja stwierdziłem ze taka para to samobójstwo. Potem poszło ze spece jest świetny gdzie Val to niżej niż gowno. Ja się nie zgodziłem biorąc łącznie graczy których lama używa w ustawieniu. Plus dochodzą kłopoty w obronie dodatkowe. Ale tu rzeczywiście jest już dużo zamieszania.  

przecież ich skille się pięknie dodają i byłbym gotów powiedzieć, że dają więcej niż jedność :) użyłem porównania do Nance, bo to ten sam wzrost i bardzo zbliżony zasięg jeśli chodzi o fizyczność, dodatkowo skillset jest względnie podobny a ta para bardzo dobrze działa. U mnie mocnych defensywnie (i 2way też) line-upów mogących go otoczyć jest co nie miara. Warto też pamiętać, że Love operujący na topie to fajne zabezpieczenie przed transition O rywala jak wyślę Aytona do walki na dechę rywala

8 godzin temu, człowiek...morza napisał:

bardzo spoko grajek, w ataku nadrabia HIIIIIIIIIIIIIIIGH IQ

chcesz kogos takiego miec w druzynie

andre miiller wsrod skrzydlowych. powinien miec wiecej pilki w lapie

i wrzucenie tej parki do rezerwowych line-upów daje im obu taki komfort gry swojego A-game i więcej piłki dla Andersona

8 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Ja się dziwię, że stoję w obronie Lamy, gdy ten kutas mnie grilluje w 3/4 swoich postów :)

jak było trzeba to stanąłem po twojej stronie, nawet wbrew przekonaniom :) mam dziwny system wartości i często niezrozumiały, ale staram się stać w jego obronie jak to jest możliwe

2 godziny temu, ignazz napisał:

On mial pół sezonu kłopoty aby w dosyć średnim składzie dostać 20 minut co wobec planów podkupienia go ze spurs za niemałe pieniądze jest słabym świadectwem jakości. Teraz s5 po oddaniu Jae nie przekłada się na wzrost produkcji a przecież on już za PF robi. Obok daleko od kosza operującego Love to słaby fit. A mając kogokolwiek z konkurencji w zespole dotychczas przegrywał walkę. Teraz korzysta z braków kadrowych ale nie przekłada się to na jakość gry. Słabe statystyki jeżeli GM chce przykryć pod płaszczykiem „robi fajne rzeczy „.

celem optymalizacji gry jest sprawienie żeby w dobrym środowisku jest to żeby gracz grał swojej A-game a nie dopasowywał się do c***owej roli. U mnie on ma grać jako ~secondary/tertiary playmaker z opcją stania w rogu i czekania na piłkę. Tutaj dostaje bardzo mocny fit do gry w ataku, gdzie jego IQ powiązane z operowaniem bez piłki bardzo się przyda a w obronie będzie mógł zapewnić potężną jakość jaką daje ZAWSZE. Przykład Alfred Horford w rl Philly dostosowuje się do niewygodnej roli i wygląda to źle, ale kiedy gra jako C to w ataku wygląda to o wiele lepiej i takie coś ma miejsce u @Lucas który z tego skrzętnie korzysta. 

2 godziny temu, ignazz napisał:

W odróżnieniu od @polishllama69 ja lubię Andersona co nie można powiedzieć o moich graczach i GM jazz. Zero jadu z mojej strony. 

skąd sugestia, że nie lubię Andersona ?

2 godziny temu, ignazz napisał:

Druga kwestia to sprawienie abyście zauważyli mocny postępy w grze Dejounte & Collinsa oraz Zubaca. 

fit mobilnego i kutafońsko mobilnego Capeli z Collinsem jest na kilku polach wątpliwy a Ty chcesz łączyć Zubaca i Collinsa. Żeby nie było - cenię sobie Zu, bo daje fajne rim protection, poprawia zbiórkę i dobrze gra PnR, ale w niektórych match-upach jest niegrywalny a jak chcesz go łączyć też z historycznie słabym LMA to ja tego nie czuję

2 godziny temu, ignazz napisał:

Na 2/3 mogę grać mimo wszystko small ball bo za krycie SF wielokrotnie odpowiada Dejounte.

na 2/3 mogę grać mimo wszystko smallball bo za krycie SF wielokotnie odpowiada Bledsoe :) btw wg bball-index Bledsoe to top 2 w perimeter D :) 

2 godziny temu, ignazz napisał:

W tak młodym wieku daje sporo w rl Clippers i może być języczkiem uwagi w serii z Lakers.

myślę, że vs Rockets to potencjalnie gorszy match-up :)

2 godziny temu, ignazz napisał:

I przypomne ze Wiggins z ławki to inny case niż Love bo nasza liga zweryfikowała jego wartość do 14.000.000 a nie 25.000.000 co było potężnym sygnałem dla gracza aby mocniej pracował nad dalszym rozwojem.

jakie to ma k**** znaczenie ile ktoś zarabia. Wiggins ma problem z produkcją jak ma piłkę w słabych, ALE dobrze sfitowanych Warriors a Ty próbujesz insynuować, że tutaj by cokolwiek dał, jednocześnie krytykując innego gracza, który w pewnych rolach się sprawdza a w Jazz dostaje i otoczenie i role, meh :) 

2 godziny temu, ignazz napisał:

Nie zgodzę się patrząc tylko na ten sezon. 

I nikt nie opluwa. 

h3h3

2 godziny temu, ignazz napisał:

ps. Całościowo to widzę ze w sumie przemeblowanie Jazz jest jeszcze głębsze bo poza Love i Andersonem ściągnięto nowego gracza do S5 Kiefa oraz MM. 
Te zmiany po oddaniu Hilla ale i kluczowego JMGreena oraz Crowdera oraz świetnego Washingtona wprowadzają dużo większe zamieszanie niż przykłady z Real nba gdzie przeważnie w ekipach PO gracza brano 1. 

u mnie Hill grał jako 2ndary/tertiary handler i jego zadaniem był ruch bez piłki i spot-up shooting, czymże różni się w kwestii rzutu i ruchu bez piłki Kieff Morris ? skoro do Aytona pasuje taki pet jak Oubre to dlaczego większy i lepiej broniący a przy okazji dający spacing Morris ma tutaj nie pasować ? Greena nikt tutaj za bardzo nie cenił a poza tym on pełnił małą rolę a w razie biedy mam jako strażaka Muscalę, bo Bryant też ma kaganiec i nie może grać b2b z powodu urazów nogi

2 godziny temu, ignazz napisał:

. Zobacz dziś mecz z Denver ze to ogólnie dosyć trudny parkiet obecnie.  Drobna podpowiedz. Jak na parkiecie jest PJ Washington to odwróć wzrok aby nie tęsknić ;))))))))) 

nie oglądam Denver, więc mi to nie grozi :) 

10 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

bo to ignoranci

to ja i dawno mówiłem, że Minny moge oglądać jak Russell będzie siedział :) btw Naz Reid jest piękny i szkoda, że ni było mnie na drafcie, bo poszedłby w drugiej rundzie do Jazz :( 

9 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Jonas w pierwszym trymestrze rzucał prawie 50% (0,469 jak dobrze pamiętam z mojego opisu ) za trzy przy sensownym volume tak, więc ta chatka gówna to brzydki żart polishlamy.

w sumie Lucas już wyjaśnił, że chodzi o respekt do gracza, czyt Jonas nie sobie rzuca, ale Love'a nikt wolnego nie zostawi jak c***owo by nie rzucał :) bo nawet bez zdrowia 40% jest w stanie luźno walić :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anderson bez rzutu czeka w rogu? Poczekam wraz z nim co zrobi  przecież twój opis jest jego przeciwieństwem  Przypomnę jego przydomek Slow Mo . Gdzie ta dynamika i atletyzm o którym wspominasz nie wiem. Swietnie odpisujesz wprowadzając swój wydumany super fit  wplątując w wypowiedz równoczesna negację fitu wysokich spurs.

Zubac. Dodałem tak mi potrzebna obronę pomalowanego z klasycznym młodym blokerem. Potrzeba była spora stad wysoka cenę zapłaciłem. W sumie 4 picki. @kungfubestia wręcz zapytał jak otrzymał ofertę czy dobrze zrozumiał ja i w sekundę potwierdził wymianę co potwierdza ze warto ze spurs rozmawiać. ;) 


Z tym nielubieniem chodziło mi o to ze ja krytykuje twojego gracza którego ogólnie lubię podczas gdy twoja krytyka moich graczy związana jest z tym co wielokrotnie pisałeś ze ich nie cierpisz. Uważam ze krytyka hejterow jest zawsze mniej obiektywna i wymieszane są tam emocje które czasem wygrywają z merytoryka. 
 

na koniec dodam ze jeżeli tak podsumować całościowo te ruchy twoje to w kontekście poprzednich ruchów i zejścia z sałary co mocno uwierało jazz całkowicie ich nie rozumiem. 
 

w imię bardzo ryzykownego 100.000.000 kontraktu jakim jest Love oddałeś nie tylko Hilla dobrego gracza na PO ale i świetny prospekt w osobie PJ Washingtona. 
Ani sportowo się o tier nie poprawiłeś ani żadnego solidnego assetu o finansach nie wspominając. A marnujesz te 100M na ławce jeszcze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

Anderson bez rzutu czeka w rogu? Poczekam wraz z nim co zrobi  przecież twój opis jest jego przeciwieństwem  Przypomnę jego przydomek Slow Mo . Gdzie ta dynamika i atletyzm o którym wspominasz nie wiem. Swietnie odpisujesz wprowadzając swój wydumany super fit  wplątując w wypowiedz równoczesna negację fitu wysokich spurs.

to SloMo to niezły bek jest i tyle, gość jest jednak kurewsko zwinny i przy okazji silny a to się z przypadku nie bierze tylko z jakiś tam form ogólnie pojętego atletyzmu

5 minut temu, ignazz napisał:

Anderson bez rzutu czeka w rogu? Poczekam wraz z nim co zrobi

zasadniczo 2ndary playmaker sugeruje, że nie jest on pierwszym odpowiedzialnym za prowadzenie akcji i coś musi robić jak tej piłki nie ma a taką rolę wymyślił mu Pop :D gość bazuje na IQ i świetnie porusza się jak tej piłki w łapskach nie ma i nie można go od tak zostawić, a jak już w ręce piłkę dostanie to też wie co należy robić

8 minut temu, ignazz napisał:

w imię bardzo ryzykownego 100.000.000 kontraktu jakim jest Love oddałeś nie tylko Hilla dobrego gracza na PO ale i świetny prospekt w osobie PJ Washingtona. 
Ani sportowo się o tier nie poprawiłeś ani żadnego solidnego assetu o finansach nie wspominając. A marnujesz te 100M na ławce jeszcze. 

raz kolejny, co ma do sportowej wartości zaglądanie graczowi w kieszeń ? Love grający z ławki to instant offense w razie problemów ze zdobywaniem punktów i jego rola jest tutaj zoptymalizowana w dużo lepszy a jeżeli czujesz, że ta rola jest nieodpowiednia to jako 1/29 gracza możesz złożyć TR. Przypomnę, że Ty petowi Wigginsowi dajesz 30 minut i marnujesz go na ławce ;) 

a co dziwnych graczy to jakim c***em Pelle zrobił -12 nie grając 3 minut z c***owymi Kings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, polishllama69 napisał:

to SloMo to niezły bek jest i tyle, gość jest jednak kurewsko zwinny i przy okazji silny a to się z przypadku nie bierze tylko z jakiś tam form ogólnie pojętego atletyzmu

Yyy, no gosciu jest skrzydlowym ktory ma, ile, 2.05 wzrostu? W lidze id 2014 roku i mniej dunkow w nba niz zion ma po miesiacu gry. 

Barea tez jest/byl kuresko zwinny ale nie nazwalbym tego atletyzmem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TR dla Love? Przecież to raczej stosowane jest dla najlepszych graczy i największych gwiazd. Gracz pośredniego kalibru nie ma takiej siły. 
Roznice pomiędzy Love a Wiggins chyba wyjaśniłem. 
 

My rozmawiamy o Kyle Andersonie byłym graczu spurs który jest w rl Memphis czy o innym bo z twojego opisu wnioskuje ze jeden z nas pomylił graczy. 

Chce tylko ustalić kto pomylił tych graczy. 

Aby skorzystać z dobrodziejstwa TR dla Kevina to musiałby się znaleźć jakiś chętny na te 100M. Zapewne musiałbyś dopłacić jakim talentem pokroju Pidzej Waszyngtona którym za niego to akurat dopłaciłes. 
serio myślisz ze jest rynek dziś na Kevina przeddzień rozliczeń 3 łatki? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Yyy, no gosciu jest skrzydlowym ktory ma, ile, 2.05 wzrostu? W lidze id 2014 roku i mniej dunkow w nba niz zion ma po miesiacu gry. 

i w karierze 64% at rim i mniej niż 60% tych rzutów po asyście :) a tylko jako rookie miał <60% z tej strefy

3 minuty temu, ignazz napisał:

TR dla Love? Przecież to raczej stosowane jest dla najlepszych graczy i największych gwiazd. Gracz pośredniego kalibru nie ma takiej siły. 

Dedmon ma inne zdanie na ten temat :D a Love to ciągle jest mocne nazwisko w lidze i ma siłę przebicia ;) Wiggins to po prostu opłacany odpad atomowy, którego nie warto wyrzucić do Chin, bo jest za drogi

5 minut temu, ignazz napisał:

My rozmawiamy o Kyle Andersonie byłym graczu spurs który jest w rl Memphis czy o innym bo z twojego opisu wnioskuje ze jeden z nas pomylił graczy. 

tak i dalej jest to elitarny obrońca, który w ataku wymaga fitu w ataku i go dostaje a w rl Memphis go nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, polishllama69 napisał:

i w karierze 64% at rim i mniej niż 60% tych rzutów po asyście :) a tylko jako rookie miał <60% z tej strefy

Ale na jakim volume? Przeciez on nawet srednio na mecz jednego rzutu at rim nie trafia:) czekam az @Qcin_69 napisze ile at rim trafia niang i jaki jest atletyczny:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Ale na jakim volume? Przeciez on nawet srednio na mecz jednego rzutu at rim nie trafia:) czekam az @Qcin_69 napisze ile at rim trafia niang i jaki jest atletyczny:)

 

Niang dobry dziczek :D porównanie do Lova w kwestii atletyzmu choć na pierwszy rzut oka wydaje się januarowe, to po dłuższym zastanowieniu xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Ale na jakim volume? Przeciez on nawet srednio na mecz jednego rzutu at rim nie trafia:)

z sezonu na sezon coraz większym i trafia ponad 1 mecz w Memphis :) rok temu nawet ponad 2 trafione rzuty w grał przecież z mocno respektowanym Gasolem :) 

przypominam, że on rzuca 8 czy ile tam punktów na mecz, więc to spory %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli gracz bez rzutu żyje z wejść na kosz i kwadratowych najwolniejszych w lidze floterow to coś musi robić na poziomie 1 rzut na mecz. Wychodzi na to ze ten słaby wskaźnik liczby trafień to i tak jego najmocniejsza strona. Przecież on cała karierę nie miał rzutu i te wejścia Slow Mo to była jego jedyna broń. 

Obecnie on ma 23% za trzy wiec ma absolutny zakaz trójek. 

Oddaje ich najwiecej w karierze przy mniejszych minutach. Coś jest nie teges 

Zobacz na per36 tych rzutów. Rekordowa niska skuteczność kariery o 8% niżej niż jako rookie i 2x tyle odpalonych trójek niż średnie kariery. On jest obecnie bezproduktywny w ataku. Instynkt do przechwytów ma ale grając na PF ani nie blokuje ( wcale ) ani nie zbiera (ponad przeciętnie ).

kyle ma uznane nazwisko ale nie gra sezonu nawet przeciętnego. 

A wzrost ma taki przez wysokie czoło ;))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

No jeżeli gracz bez rzutu żyje z wejść na kosz i kwadratowych najwolniejszych w lidze floterow to coś musi robić na poziomie 1 rzut na mecz. Wychodzi na to ze ten słaby wskaźnik liczby trafień to i tak jego najmocniejsza strona. Przecież on cała karierę nie miał rzutu i te wejścia Slow Mo to była jego jedyna broń. 

nom, jego rzut z gry przynosi 1.03 punktu co jest wynikiem bardzo dobrym jak na typa bez dobrego rzutu dystansowego, jego zadania są inne

zresztą jak tak atakujesz rolesa grającego 20mpg to nie miej pretensji, że ja się czepiam najgorszego w karierze Aldridge'a i już czekam na jego powrót :) i uprzedzając powiedziałem jakiej deklaracji oczekuję odnośnie Collinsa (zresztą niezły bek, że tyle mówisz o tym jak Trae ejst samolubny a teraz chcesz żyć z kreowanych przez niego skuteczności i miejsca na boisku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trae to przede wszystkim marny obrońca. W ofensywie to elitarny gracz w tym sezonie wręcz top a egoizm charakteryzuje praktycznie cały top strzelców. 
malo jest klasycznych rozgrywających którzy w pierwszej kolejności dokarmiają partnerów lub posiadają tzw kanadyjskie asysty. Sam pisałem ze Hawks i Collins tracą gdy nie ma Trae. 

4 minuty temu, polishllama69 napisał:

nom, jego rzut z gry przynosi 1.03 punktu co jest wynikiem bardzo dobrym jak na typa bez dobrego rzutu dystansowego, jego zadania są inne

zresztą jak tak atakujesz rolesa grającego 20mpg to nie miej pretensji, że ja się czepiam najgorszego w karierze Aldridge'a i już czekam na jego powrót :) i uprzedzając powiedziałem jakiej deklaracji oczekuję odnośnie Collinsa (zresztą niezły bek, że tyle mówisz o tym jak Trae ejst samolubny a teraz chcesz żyć z kreowanych przez niego skuteczności i miejsca na boisku)

2009/2010 oraz 2016/17 były na pewno gorsze. 
a dziś LMA dodał trójkę której zespołowi ogólnie brakowało. 
u mnie ma więcej strzelców. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Trae to przede wszystkim marny obrońca. W ofensywie to elitarny gracz w tym sezonie wręcz top a egoizm charakteryzuje praktycznie cały top strzelców. 
malo jest klasycznych rozgrywających którzy w pierwszej kolejności dokarmiają partnerów lub posiadają tzw kanadyjskie asysty. Sam pisałem ze Hawks i Collins tracą gdy nie ma Trae. 

dlatego Trae znajduje się w top 10 secondary assists :) top 2 assists i top 25 wykonanych podań w lidze. zresztą o kim mówić jako klasycznym rozgrywającym jak nie właśnie Trae, just a scoring first Nash ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wracajac ogólnie do dyskusji o spurs zobacz: Forbes:

 

According to NBA.com's hustle stats ....

In his entire NBA career, going back to 16-17, INCLUDING PLAYOFFS ....

275 Games Played
159 Starts
5,944 Minutes Played 

Bryn Forbes has totaled:

0 charges drawn

For comparison, 40 year old Manu Ginobili totaled 17 charges drawn in his final season (2 of those 17 in the playoffs).

To be fair, Dejounte has drawn 0 charges in 19/20  But he did have 55 blocks combined regular season and playoffs so far.

The total number of Blocks for Bryn Forbes in his Regular Season + Playoffs career.

8

Patty Mills total blocks in the 19/20 regular season alone: 5.

And steals of course is no contest, Dejounte gets steals and Bryn doesn't.

Lonnie Walker has 0 career charges drawn, though not many minutes.

WHO WILL DRAW A CHARGE FIRST?

BONUS TIME

Deflections per 36 minutes in the seasons that Bryn played real minutes: 

19/20 - 1.4
18/19 - 1.2
17/18 - 0.9

Bryn has almost zero impact on disrupting the offense of the opposing team. 

For comparison, the per 36 deflections of 40 year old Manu: 3.5

In 19/20, Dejounte is averaging 4.7, Lonnie 2.2, Derrick 2.1, and now Keldon Johnson at 2.7. Mills and DeRozan both at 1.9.

Marco is averaging 1.0 deflections in 19/20, and 1.3 in 18/19. Marco has likewise totaled 0 charges in the combined 18/19 and 19/20 seasons.

LMA ma u mnie znacznie lepsze towarzystwo. 
Brogdon plus Monte to zasieki w porównaniu do Forbesa Millsa i Belli. A jest jeszcze chwalony DDR który świetny w ofensywie dalej słaby w D. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to jebłem srogo, wypominanie Forbesowi brak hustle stats i posiadanie Wigginsa to brzmi jak wyższy poziom wtajemniczenia

btw PF/C Washington kontestował o 7 trójek mniej od Wigginsa, też srogi bek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, polishllama69 napisał:

teraz to jebłem srogo, wypominanie Forbesowi brak hustle stats i posiadanie Wigginsa to brzmi jak wyższy poziom wtajemniczenia

btw PF/C Washington kontestował o 7 trójek mniej od Wigginsa, też srogi bek

Srogo to ma lma obecnie broniąc wszystko co przechodzi. Chyba czujesz różnice gdy czekasz pod koszem gdy przed Tobą widzisz Forbes i spółkę. Tym bardziej ze Pop opierał zespół zawsze o obronę. Słaby twoim zdaniem Lma ma najgorsze w karierze ....... warunki do bronienia strefy a nie ze jest zdecydowanie słabszy. 
to są te przekłamania statystyczne jak się spotkań nie ogląda. To jest mój główny zarzut do twoich ataków. 

2 minuty temu, Lucas napisał:

Śmiem twierdzić że na tej dyskusji najwięcej zyskuje @karpik

Na zdrowie. Ma dobry zespół. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lucas napisał:

Śmiem twierdzić że na tej dyskusji najwięcej zyskuje @karpik

niestety, ale fit Zion - tamci centrzy jest mocno wątpliwy po obu stronach i ogólna obrona też nie należy do mocnych

2 minuty temu, ignazz napisał:

Srogo to ma lma obecnie broniąc wszystko co przechodzi. Chyba czujesz różnice gdy czekasz pod koszem gdy przed Tobą widzisz Forbes i spółkę. Tym bardziej ze Pop opierał zespół zawsze o obronę. Słaby twoim zdaniem Lma ma najgorsze w karierze ....... warunki do bronienia strefy a nie ze jest zdecydowanie słabszy. 
to są te przekłamania statystyczne jak się spotkań nie ogląda. To jest mój główny zarzut do twoich ataków. 

rok temu ten sam Forbes i LMA wyglądali dobrze i zrobili PO a w tym roku z historycznie dobrym Dejounte i rzucającym LMA tych PO nie robią a dodatkowo mają ~bottom4 obronę w lidze z nim na placu. Jeżeli nie byłoby tego zjazdu to ta obrona byłaby lepsza a Ty wybielasz tego LaMArcusa tłumacząc to słabością graczy, których przypadkiem nie posiadasz w beclown. Poza tym nie wspominałbym o statystykach defensywnych graczy X posiadając Wigginsa, który w tym sezonie złapał pierwszą szarżę w karierze i jest jednym z najgorszych obrońców w lidze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.