Skocz do zawartości

ZDJECIA FORUMOWICZOW :)


travcka

Ta sonda jest potrzebna, by temat sam nie zniknal po jakims czasie.  

73 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ta sonda jest potrzebna, by temat sam nie zniknal po jakims czasie.



Rekomendowane odpowiedzi

chociaz jest jeden bezsens bo chodz wygladam na 12 lat to mam pare siwych wlosow wiec jak bede siwy wiekku 30 lat i bede wygladal nadal na 18 to bedzie nieciekawie lol

Dobrze Cie rozumiem :? Cala prawa strone glowy mam siwa w ok 40% :? Ja mysle ze kompletnie siwy bede juz jak bede konczyl studia :wink: Dobrze ze nie lysieje :roll: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dosc dlugim czasie postanowilem swoje zdjecie dac. Robione bylo chyba w ostatni wtorek.

 

http://img244.echo.cx/img244/7520/imgp25428km.jpg

 

P.S. Moze pies wyszedl troche nie wyraznie ale uwiezcie mi , ze to czystej rasy Pitbull :wink:

Nie ma to jak dres i jego wierny Pitbull przy nodze :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musiałes pisać - odrazu widać

Po prostu chcialem upewnic wszystkich forumowiczow ktorzy maja problemy ze wzrokiem lub cos w tym stylu :wink:

 

Nie ma to jak dres i jego wierny Pitbull przy nodze

No tak wiedzialem, ze zapomnialem jeszcze mojego bejsbola sfotografowac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zamiast wrzucac na FTP, to wrzuc na imageshack.

Co do zdjecia to moze byc. Masz plusa, bo myslalem, ze zobacze jakiegos zaplutego szczeniaka z butelka po piwie w rece i z glupim usmieszkiem na twarzy, ale widze, ze jest powaga i spokoj 8) Choc troche mi to burzy wyobrazenia, bo nie wygladasz mi na fana Sixers. Bardziej na fana SAS :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img271.echo.cx/img271/6558/1434308img2ae.jpg

 

myslałem ze zobacze jakiegos zaplutego szczeniaka z butelka po piwie w rece i z glupim usmieszkiem na twarzy

No wiesz ?? :o wiec to tak z reguły wyglądają fani Philly ??

 

ale widze, ze jest powaga i spokoj

tak po częsci sie zgadza, bo w porównaniu do moich rówieśników jestem "spokojnieszy", ale jestem tez niespokojny swój sposób 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie spodziewalem jakiegos dziecka :) wygladasz calkiem powaznie, moze nawet bym Ci piwo sprzedal w sklepie :)

 

wiec to tak z reguły wyglądają fani Philly ??

oczywiscie :) a nie widziales zdjecia Gumbiego :twisted:

Sam chcialeś, to wrzucę http://img239.echo.cx/my.php?image=guuuumbi1iw.jpg

 

Zrobilem sobie fajne, smieszne zdjecie ale niestety m isie skaosowalo przez pomylke, moze to i lepiej bo potem bys znowu do jakiegos avka wrzucil ;)

 

PS. Kabe nareszcie sie ujawniłeś :lol: A przy okazji - fajny avek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaa.. zapomnialem juz, mam ciemny monitor i nie widac prawie :)

 

tez zrobilem sobie z nudów... wlasciwie kolezanki 2 jakies pasemka sobie robily, została im farba wiec i mnie namowily..... lubie eksperymentowac na włosach... w ostatnie wakacje najpierw bylem zarośnięty jak małpa (:P) potem zgoliłem sie wlasnie na taką długosc jak na obrazku i milem wyciętą szachownice na głowie, a po prawej stronie 3 paski a'la cornrows... jak zaczely odrastac to zrobilo sie nierówno wiec na łyso i potem te plamki :mrgreen: pewnie to uznacie za głupie, ale gdybyscie widziali miny tych wszystkich ludzi na wsi to zrozumielibyscie why :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.