Skocz do zawartości

ZDJECIA FORUMOWICZOW :)


travcka

Ta sonda jest potrzebna, by temat sam nie zniknal po jakims czasie.  

73 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ta sonda jest potrzebna, by temat sam nie zniknal po jakims czasie.



Rekomendowane odpowiedzi

No nie, ja nie moge! :D

Daje slowo, ze ja tez jak pierwszy raz zobaczylem to zdjecie to sobie pomyslalem "Elton John na skuterze wodnym". Powaga! Widac cos jest tutaj na rzeczy, skoro nie tylko ja "to" widze. :o

 

No i troche mi ulzylo... bo czego to avatar nie robi z wyobrazeniem o ludziach. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba jednak prawda ze to Elton..

Panowie poazatym ja pierw spojrzałem na skuter...

Myśle sobie no no no ładny.. poźniej na tą panią :wink:

A dopiero na końcu na Eltona.. Ja nie zauważyłem tej podobizny, lecz gdy przeczytałem wasze posty i spojrzałem na nie 2gi raz.. myśle soebie qr.. " dyć to jednak Elton" (no tak to właśnie Elton..) No łądnie Dudus.. ładnie ladnie :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe jak mi Duduś pokazał to zdjecie to jesli chodzi o włosy to też pomyślałem o Rodmanie, ale w życiu bym nie powiedział, ze to Elton. Ale jak o tym napsialiście to tak patrzę i rzeczywiście podobieństwo jest. Chociaż bardziej wyglada mi to na takiego aktora z "Czerwonego karła". Anyway, Duduś móiwł, ze już ma inne włosy. Mam nadzieję, ze nie ma mi za złe, ze zdradziłem jego nowy kamuflarz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleś sobie Gumbas lewą rękę opalił :lol: Widzę, że już umiesz obsługiwać fotoszopa :)

Gumbas? Właśnie zasłużyłeś na bana! Nie drażnij moda :twisted:

 

Photoshopa? Nie wiem o co Ci w ogóle chodzi w kontekscie tego zdjecia :roll: A co do ręki, to tam było cienkie oświetlenie i po prostu cień tak padał. Przy Allenie każdy czuje się "czarniejszy" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Mam ok. 189-191 wzrostu. Rzeczywiście jak stał obok mnie, to aż się zdziwiłem jaka to róznica :roll:

 

Właśnie zasłużyłeś na bana! Nie drażnij moda

Uważaj, bo możesz się do PO w typowaniu VS nie zakwalifikować :twisted:

W finale bedziesz miał karę :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ok. 189-191 wzrostu. Rzeczywiście jak stał obok mnie, to aż się zdziwiłem jaka to róznica

Uuu, to ty taki duzy jestes? A ja myslalem, ze ty to tak jak Iverson, czyli 180 w kapeluszu, a tylko na zdjeciu rzeczywistej skali nie zachowales, zeby wyjsc na mena. :D

 

brightness lekko zwiekszyc

Znaczy po ludzku rozjasnic, he? :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.