Skocz do zawartości

ZDJECIA FORUMOWICZOW :)


travcka

Ta sonda jest potrzebna, by temat sam nie zniknal po jakims czasie.  

73 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ta sonda jest potrzebna, by temat sam nie zniknal po jakims czasie.



Rekomendowane odpowiedzi

Marcool - to zdanie z gwiazdką tyczyło się kore i Lublina :) (tam jest gwiazdka obok winka).

 

kore - chodziło konkretnie o ten link: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbc ... -1/Magazyn

jakie studia? :)

nie kojarzę jak sie nazywał dziekan politologii, ale xywka nie pochodzi od niego :) temat z historiami xywek jest TU Też się tam wpisałem, więc jak Cię ciekawi to możesz poczytać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeszcze nie wstawiałem żadnych zdjęć a już jakiś czas forumowiczem jestem 8) . Fotki z 1 klasy, bo w tym roku szkolnym na większości jestem w stanie nie szczególnie nadającym się do pokazywania :twisted: ...

 

http://img229.exs.cx/img229/5210/ja013fo.jpg - w szkole :)

http://img229.exs.cx/img229/1945/ja025cy.jpg - u koleżanki (jeszcze trzeźwy :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

qrde, chyba za mocne oswietlenie miales, albo lampa za duza, bo jakos strasznie blado wyszedles :lol: tzn taki malo czarny :wink: ale to na pewno wina oswietleniowca!

BOOOO ja w poprzednim wcieleniu byłem czarny ale za to ze zerwałem kiedyś na meczu obręcz no i za to przegraliśmy bo tylko przeciwnicy mieli gdzie rzucać kosze zostałem w tym wcieleniu biały :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przy kazdym wygladam na dzieciaka <lol> 12 lat rulez :] Ja sobie nawet nie wyobrazam jak za rok powiem "Fartman Lat 20" LOL przeciez ja na 13 ledwo wygladam hahaha no ale coz :] trzeba miec dystans do siebie ;) lol

Jak bedziesz mial 40 lat to bedziesz wygladal na 30 i jeszcze mlode dupy wrywal :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przy kazdym wygladam na dzieciaka <lol> 12 lat rulez :] Ja sobie nawet nie wyobrazam jak za rok powiem "Fartman Lat 20" LOL przeciez ja na 13 ledwo wygladam hahaha no ale coz :] trzeba miec dystans do siebie ;) lol

Jak bedziesz mial 40 lat to bedziesz wygladal na 30 i jeszcze mlode dupy wrywal :wink:

to samo sobie powtarzam zawsze :) może nie wyglądam na 12 lat jak fart, ale też młodziej niż powinienem.. na szczęście studiuję z ludźmi młodszymi o dwa lata, tak że nie muszę się spinać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zywo mlodziej wyglada :P lol

 

A co do wyrywania to jestem zajety 8) eheheeh ale milo bedzie w wieku 30 lat wygladac na 18 8) chociaz jest jeden bezsens bo chodz wygladam na 12 lat to mam pare siwych wlosow wiec jak bede siwy wiekku 30 lat i bede wygladal nadal na 18 to bedzie nieciekawie lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Qba tez sobie Ciebie inaczej wyobrazalem :) tak wlasnie cos w stylu Farta jesli chodzi o wiek, a Ty tu doroslo wygladasz :)

A co do wygladania za mlodo to chyba jestem z wami w klubie :wink:

Dokladnie, hehe na zywo wygladasz mlodziej :)

Jak pierwszy raz zobaczyłem zdjecia [/b]Fartmana to myslałem ze jest mlodszy ode mnie :) A to juz tegoroczny maturzysta ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zywo mlodziej wyglada :P lol

 

A co do wyrywania to jestem zajety 8) eheheeh ale milo bedzie w wieku 30 lat wygladac na 18 8) chociaz jest jeden bezsens bo chodz wygladam na 12 lat to mam pare siwych wlosow wiec jak bede siwy wiekku 30 lat i bede wygladal nadal na 18 to bedzie nieciekawie lol

Na pewno pamiętasz jeszcze jak na zywo wygladam LOL2.

 

A gdzie Ty masz te siwe wlosy ? chyba pod pachami lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.