Skocz do zawartości

ZDJECIA FORUMOWICZOW :)


travcka

Ta sonda jest potrzebna, by temat sam nie zniknal po jakims czasie.  

73 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ta sonda jest potrzebna, by temat sam nie zniknal po jakims czasie.



Rekomendowane odpowiedzi

ale sie rzucacie z tymi fotami ... ale dobra jak lans to lans

 

mam tu cos nowego: http://img165.echo.cx/img165/9551/links1fd.jpg (troche zboczyłem z obiektywu )

 

pzdR

Hmmm który to ty, ten z piwem ??

 

:lol: nie ale jakos inaczej wyglądasz niz na poprzednich zdjęciach :D

 

http://img48.echo.cx/img48/3586/dscn0437r1cq.jpg teraz taki bardzie elegacki (lansuje sie jak travka)

Wyglądasz na 100 % fana Jazz , tylko ciekawe czy jeździsz też Hondą Jazz na moje powinni miec ja wszyscy fani Utah .... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img48.echo.cx/img48/3586/dscn0437r1cq.jpg teraz taki bardzie elegacki (lansuje sie jak travka)

Wyglądasz na 100 % fana Jazz , tylko ciekawe czy jeździsz też Hondą Jazz na moje powinni miec ja wszyscy fani Utah .... :D

Rookie zdradź mi ta tajemnice po czym sie odróżnia fana Jazz od fana innego zespołu, bo ja juz nie wiem. Wszyscy podobnie kompetowali zdjecie Wesoła, a ja wogole nie jestem do niego podobny.

 

A jesli chodzi o Honde Jazz to nie dla mnie takie autko, jestem za duży kupie spobie Jeep'a takiego ja Karl 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy sie sami faceci bez dziewczyn? Niedobrze :roll:

Raz czy dwa ktos wrzucil koedukacyjne zdjecie, zasmakowales w tym i teraz robisz niesmaczne uwagi, jak na zdjeciu jest to, co powinno, czyli przede wszystkim forumowicz (mniejsza o reszte) :P Ja chyba jutro wrzuce jedno ze zdjec, ktore juz kiedys dawalem. Jedno z tych nowszych, bo te pierwsze, co wieki temu udostepnilem, Gumbi zaczal katowac w jakichs avach i sigach i wypadaloby juz to ukrócic :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczu za bardzo nie widac, ale w sloneczne dni stojac twarza do slonca tak wygladam.

 

:lol: :wink:

 

Ale ci powiem Szak że w tym momencie nabiłeś posta :roll: obydwa zdjęcia juz widziałem na wcześniejszych stronach tego topicu :P :twisted: :wink:

 

Ps. ups ja tez nabiłem ... :)

 

 

Szak: Faktycznie. Juz wywalilem. Na poczatkowych stronach tematu gdzies to juz zamiescilem. Jak szukalem niedawno foty Gumbiego, to jakos musialem tych swoich nie zauwazyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz jestem retired, teraz tylko wymuszenia i characze (jakkolwiek to sie pisze) a ty nie badz taki madry jazzmen bo ktos ci moze ta koszuleczke kirlenki skroic ;) no wiec zdjec nie bedzie, oklaskow tez nie potrzeba, dziekuje

 

 

 

 

 

(pieniadze prosze kierowac na moje konto, w razie klopotow prosze sie kontaktowac z moim ksiegowym- Gumbim)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty nie badz taki madry jazzmen bo ktos ci moze ta koszuleczke kirlenki skroic ;)

fart nie weim czy sie mam smiac czy płakać :lol: no ale jak teraz bede chodzi w koszulece AK-47 to sobir ja do ciała łasńcuchem przypne 8)

a z tymki characzami i wymuszeniami to nie za duzo sie pan Ojca chrzestnego naoglądał :?: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.