Skocz do zawartości

Lakers preseason 2007/08


Van

Rekomendowane odpowiedzi

2k4

ja nidzie nie napisalem zeby koncowki grac na bynuma!!

ale rola kwame'a czesto w koncowkach spotkan ograniczala sie do stawiania zaslon kb. brakowalo czesto zagrozenia z jego strony. majac bynuma w koncowce zawsze bedzie wieksze prawdopodobienstwo ze bynum skonczy jakas akcje wynikajaca z sytuacji.

 

jasne ze browna nie ma co spisywac na straty, ze to jest gosc ktory wciaz moze zaskoczyc i zaczac grac poziom wyzej, ale patrzac na bynuma widze wiekszy potencjal w ataku.

 

w obronie nadrobi sama obecnoscia pod koszami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza obrona jest, tak jakby jej nie było.

Air tylko, że ja obawiam się, że nadrobienie atakiem u nas wyglądało by tak, że wpuszczamy naszych "shooterów" czyli Radmana Cooka i Sashe :P.

Osobiscie nie wyobrazam sobie tego zeby grac 5ką kobe sasha cook radman i drew.

 

Mam nadzieję, że nie dojdzie do tego nigdy chocby cała druzyna miała się połamać.

 

chcąc nie chcąc Brown musi zagrać swoje i ze względu na to przystałbym na wariant Vana.

Poza tym wątpie, żeby Bynum wytrzymał chocby 40 meczów w RS po 30-35 minut.

Ten chlopak ma ile 19 lat o ile dobrze pamietam czy już 20 ?.

 

Ja osobiście czekam na RS bo z preseasonu widzę, że stoimy w miejscu.A progresu ni widu ni słychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przeceniajmy obrony kwame

bynum swoje tez potrafi zrobic w obronie.

niestety póki co Bynum potrafi jedynie blokować, ma spore problemy z obroną zespołową, z bronieniem p'n'r, odpowiednimi rotacjami, sędziowie też będą mu gwizdać faule na wysokich graczach rywali zdecydowanie częściej niż Kwame, widać to, że często jest zagubiony po tej stronie parkietu co sam zresztą zauważa i dobrze bo to daje nadzieje, że kwestią czasu pozostaje kiedy to poprawi.

 

Nie chodzi tu o rozwijanie potencjału Kwame bo on jest jaki jest i wiele się raczej nie zmieni, ma swoje zalety i ma swoje wady chodzi o to by zalety każdego gracza wykorzystywać z największą korzyścią dla drużyny o czym pisałem wyżej. Wpuścimy Bynuma w S5 przeciwko Duncanowi, Yao czy Amare złapie dwa szybkie faule albo będzie objeżdżany strasznie i korzyści z niego nie będzie podobnie jak z Kwame bo co wypuścimy go potem by bronił przeciwko Elsonowi, Mutombo i Skinnerowi :? w takiej sytuacji nie będziemy mieli ani defensywy przeciwko wysokim gwiazdom rywali, ani ofensywy przeciwko ich rezerowowym, bo Kwame jej nie zapewni a Drew albo będzie siedział z foul trouble albo będzie odpoczywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trochę przesadzasz Van z tymi faulami Bynuma. W poprzednim sezonie trochę się w pierwszej piątce nagrał i nie łapał aż tylu fauli.

 

 

Druga rzecz - Kwame jest dobry przeciwko dużym i silnym graczom, nad którymi ma przewagę szybkości, ale akurat z Amare czy Boozerem to on sobie dobrze nie radził. Także dlatego, że Suns czy Jazz rypią mnóstwo picków, Stoudemire czy Boozer nie tak często grają jeden na jeden, tutaj lepszą odpowiedzią byłby Turiaf, tyle że on łapie sporo fauli.

 

 

Mnie tam mało interesuje, kto będzie wychodził w pierwszej piątce. Grunt, żeby Odom większość czasu spędzał na sf, Turiaf na pf, a na pg jak najwięcej grali młodzi. Na środku niech po prostu gra najlepszy, a najlepszym centrem moim zdaniem będzie Bynum. Kwame zostaje do krycia Duncana czy Yao.

 

 

Ps. Brawa dla c+. Mając do wyboru Spurs-Blazers i Lakers-Rockets, wybrali ten pierwszy mecz. Być może zrobili to jeszcze przed kontuzją Odena, ale z drugiej strony od tamtej pory minęło sporo czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2k4

ja nidzie nie napisalem zeby koncowki grac na bynuma!!

ale rola kwame'a czesto w koncowkach spotkan ograniczala sie do stawiania zaslon kb. brakowalo czesto zagrozenia z jego strony. majac bynuma w koncowce zawsze bedzie wieksze prawdopodobienstwo ze bynum skonczy jakas akcje wynikajaca z sytuacji.

 

jasne ze browna nie ma co spisywac na straty, ze to jest gosc ktory wciaz moze zaskoczyc i zaczac grac poziom wyzej, ale patrzac na bynuma widze wiekszy potencjal w ataku.

 

w obronie nadrobi sama obecnoscia pod koszami.

Ok, może i źle zrozumiałem. Napisałeś, żeby grać Bynumem, a nie na Bynuma.

 

Ale skoro tak ma być, to wole nie granie na Kwamego, niż nie granie na Andrew bo daje nam więcej w obronie, a dogodne sytuacje jeżeli już złapie piłkę :wink: też zdoła wykończyć. No może nie zawsze :P Ale mimo wszystko wolę grać w końcowych momentach meczów z broniącym Kwamem niż ofensywnym Bynumem.

 

Wszystko zależy od koncepcji jaką sobie trener wybierze, na ilu graczach głównie będzie się opierał atak w końcówkach itd. Tak więc nie chcę tu się kłócić kto ma rację, tylko pokazać moje zdanie, a jak wiemy i tak wszystko będzie raczej zależeć od danego meczu i tego w jakiej formie jest zawodnik.

 

Chyba trochę przesadzasz Van z tymi faulami Bynuma. W poprzednim sezonie trochę się w pierwszej piątce nagrał i nie łapał aż tylu fauli.

Tu się nie zgodzę, bo o ile pamiętam to było dużo meczy, w których Bynum grając w S5 łapał szybko faule i schodził z boiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej dobra.

jestem po meczu z sonics.

 

1.obrona. tym bym sie nie przejmowal. zarowno my jak i sonics nie bronili na najwzszych obrotach. mecz byl po to by pocwiczyc gre w ataku i sie nie kontuzjowac. wiec nie martwi mnie tyle straconych punktow bo poprostu. zobaczymy jak to bedzie wygladalo w sezonie. poki co nikt sie specjalnie nie angazowal wiec nie ma co tematu podejmowac. ale wydaje mi sie ze sa nawet jakies plusy. i tu chce przejsc do punktu nr

 

2. cook. gosc fajnie zagral. troche jak nie ten cook. zastawial zbieral, rzucal. preseason bardzo mu odpowiada. i do konca zycia chyba powinien grac tylko w pre:) ale generalnie dobrze zagral

 

3.pozycja centra. bycmoze van ma racje ze nie wazne kto bedzie zaczynal itd. kazdy z naszych c ma cos do zaoferowania i tu chyba bedzie duzo zalezalo od tego z kim bedziemy grali, i kto bedzie mial swoj dzien. najgorzej wypad mihm, widac ze jest zardzewialy i to ostro ale z meczu na mecz moze byc coraz lepiej. poki co jednak to jemu dalbym najmniej minut. brown swoje. w ataku wciaz nie lapie pilek, bynum za to przeciwnie. chlopak naprawde dobrze zagral. coprawda w jego ruchcach wciaz widac swego rodzaju "koslawosc" ale wykancza praktycznie wszystko co ma dobrze dograne pod kosz. czesciej pakuje, oj.... to moze byc naprawde dobry sezon w jego wykonaniu. nie lapie juz tak czesto tych glupich przewinien o ktorych byla mowa, kondycyjnie tez lepiej choc by ocenic to trzeba bedzie poczekac do lutego marca, gdy zobaczymy czy cyferki mu spadaja czy pozostaja na poziomie badz wzrastaja:) ja wiem ze swift to nei przeciwnik i to pre dlatego czekam na mecze z lepszymi C.

 

4.pg. widze ze rywalizacja wychodzi na dobre farmarowi. ma mniejszy talent od critta ale nadrabia pracowitoscia. widac ze duzo pracowal, przypakowal, jest szybszy i bedzie mozna na niego liczyc bo nabral pewnosci siebie.

 

5.kobe. w 3q rzucil 12 punktow pod rzad. dobrze widziec ze jest w formie. jak tylko chce to moze zdobywac po kilkanascie punktow w kwarcie.

 

6.turiaf. wlasciwie od niego powinienem zaczac:) poprawil rzut. to moze byc za rok-dwa polaczenie horace'a granta i charlesa oakleya:) tego sobie, jemu i wam zycze. kocham go za jego zaangazowanie, i mam nadzieje ze to bedzie kiedys gracz. rozwiazaloby to nasze wszystkie problemy.

 

reasumujc. lakers maja wieksze mozliwosci w ataku niz w poprzednim sezonie. ten sklad naprawde wyglada niezle, dojdzie jeszcze lamar na sf ktory zapowiada wiele. pozostaje czekac do nastepnych gier.

dzis sprobuje obejrzec mecz z bobkami i cos na ten temat napisac. niech sie bussowie i qpy zamkna i pozwola im grac. bedzie dobrze

 

 

edit:

mecz z bobkami

ponownie na wyroznienie zasluzyli prawie wszyscy:) po tych 2 meczach mozna wiazac z tym zespolem wiele nadziei. tematu obrony znow nie podejmuje bo nie ma po czym wlasciwie oceniac ale cieszy dosc duza ilosc blokow i widac ze pracowali nad rotacja w obronie bo nawet cook biega i nie wyglada zle. wychodzenie wysokich na pickach tez lepiej wyglada, tu najwiecej zaslugi turiafa.

 

PG. ten mecz pokazal jaki potencjal mamy w tych 3 chlopakach. kazdy z nich moze byc starterem kazdy z nich ma swoje plusy i problemem jest tu tylko ilosc minut ktora mozna ich rozdzielic. nie bedziemy plakac ze mamy nareszcie 3 solidych pg, ale z 2 strony mala ilosc minut moze zastopowac rozwoj niektorych.... ale z 3 styrony rywalizacja tez podniesie ich poziom gry. jest przeciez jeszcze sasha ktory potrafi zagrac cos czego nigdy nie gral. nie ten gosc poprostu.

 

o reszcie nie ma co pisac bo o kazdym jakies plusy musialbym napisac. patrze na lawki innych zespolow i nie bardzo widze zespol z takim potencjalem na lawce, gdzie ten 10-11 moze wejsc i zagrac cos ciekawego.

 

meczu z clippers nigdzie nie moge znalezc. kolejny dzis graja z jazz. zoabczymy jak wypadna wysocy:)

 

nie moge sie doczekac juz sezonu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EL SEGUNDO - Phil Jackson implemented a new offense for this season that will put the ball in Kobe Bryant’s hands even more. So far it’s been more error than trial.

 

Entering tonight’s game against Utah at Honda Center, Bryant has a team-leading 26 turnovers, including seven in 16 minutes on Sunday night, as he continues to adjust to his new facilitator role.

 

Bryant, who also has a team-leading 22 assists, attributed the turnovers to the nuances of playing with new players who are finding their roles in the offense.

 

“In the preseason you try to experiment a little bit and see who can do what — you do a lot you don’t necessarily do in the regular season,” Bryant said. “In the regular season you just bust out … I’m not worried about it at all.”

 

Bryant is expected to do more passing from the guard position and set up teammates before the triangle offense is set, as opposed to his one-man scoring assault from the wing where he averaged 31.6 points a game last season.

 

Jackson agreed that they are “working through it and seeing how our lineups work in that regard,” but he hasn’t liked what he’s seen from his ballhandlers a week before the regular season begins. The Lakers have committed 107 turnovers in the preseason, or 21.7 per game.

 

“You can’t defend turnovers — that’s basically the rule,” Jackson said. “You can defend good shots and missed shots and second opportunities, but you can’t defend turnovers.”

:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

air wyluzuj.

te straty naprawde czesto wynikaja z luznego podejscia i tego ze kobe probuje na sile podawac/kreowac partnerow. widac ze szukaja zgrania, chca sie nauczyc swoich zachowan w meczu to normalne.

 

phil ma racje ze nie wyglada to fajnei na tydzien przed tipoffem gdy jego lider jest liderem w swoim zespole takze w stratach ale one nie zawsze wynikaja z winy kobe'go. w sezonie to sie zapewne zmieni.

 

swoja droga w tych 2 meczach grali ultra zespolowo. w pewnym momencie w 2 meczu na 28 koszy zespol mial 23 asysty. to o czyms swiadczy, prawda?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

air wyluzuj.

te straty naprawde czesto wynikaja z luznego podejscia i tego ze kobe probuje na sile podawac/kreowac partnerow. widac ze szukaja zgrania, chca sie nauczyc swoich zachowan w meczu to normalne.

 

phil ma racje ze nie wyglada to fajnei na tydzien przed tipoffem gdy jego lider jest liderem w swoim zespole takze w stratach ale one nie zawsze wynikaja z winy kobe'go. w sezonie to sie zapewne zmieni.

 

swoja droga w tych 2 meczach grali ultra zespolowo. w pewnym momencie w 2 meczu na 28 koszy zespol mial 23 asysty. to o czyms swiadczy, prawda?:)

ale ja jestem calkiem spokojny o te straty. Chodzi o to ze ja nie chce zeby Kobe byl naszym rozgrywajkiem czy co ;) Chce zeby pelnil taka role jak na poczatku zeszlego sezonu. 25/5/5 ;) No ale to jest preseason i widac ze Phil probuje czegos nowego.

 

tak poza tym w zeszlym roku tez mielismy problemy ze stratami i moze tylko o to sie martwie. No ale wtedy to tz mielismy Smusha - glupie straty. Zobaczymy jak w RS bedzie z odom'em.

 

btw. on wroci na mecz z Rockets?

 

no i na koniec maly optymizm co do przyszlosci :) uwazam bowiem ze Ci Lakers z Bynumem Ronnym Farmarem i Jaravisem moga byc niesamowicie silni za kilka lat. Szkoda tylko ze to moze byc po zakonczeniu kariery Bryanta :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

air wiecej optymizmu:) jordan w wieku kobego zdobywal bodajze 1 misia:) a jak zaczna wygrywac w tym sezonie to nie sadze by kobe gdziekolwiek poszedl:)

 

co do strat i roli kb. mysle ze to nie tyle phil kaze mu podawac co sam kobe zaklada sobie to przed meczem. widac ze szuka partnerow by sie ich nauczyc, sprawdzic i zaufac. kiedy ma to robic jak nie teraz? w sezonie moze to nie wyjsc na dobre.

 

owszem w zeszlym sezonie robilismy kupe strat ale raz ze mielismy smusha 2 ze czesto byli zdekoncentrowani cholera wie czym a 3 ze teraz maja kolejny rok grania w trojkatach i musi byc w koncu lepiej. oczywiscie wiem ze w sezonie moze sie okazac ze nie potrafia ograniczyc tych glupich strat ale bycmoze bedzie inaczej.

 

odom ma zagrac w 1 meczu ale reki sobie uciac nie dam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

When the season opens for the Lakers on Oct. 30, Kobe Bryant is likely not to be on the team, according to a few L.A. sources. The Lakers are likely to take a trade that isn’t fully equal in talent in order to be rid of Bryant, who has become an extreme nuisance to the Buss family owners. Phil Jackson has apparently been given control to make whatever personnel decisions are necessary but the Busses have made their intentions clear: Get Kobe out.

Czy ja dobrze rozumiem czy juz przez to chorobe zle czytam :?: :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze rozumiesz :wink: Ale nie ma co się przejmować, bo to za pewne tylko plotki, jak narazie. Cyz okażą się prawdziwe? Raczej nie. Nie sądzę by Kobe teraz zmienił klub. Jeżeli miałoby do tego dojść, to raczej przed deadline w lutym, bo Kobe sam nie wie na co stać Lakers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest właśnie przykład na to jak media potrafią przekręcać fakty, tu już w ogóle jest śmieszny przypadek bo ten cytat pochodzi z artykułu, który powołuje się na Vesceya, z którego plotkami wiadomo jak jest, ale jakby tego było mało ten ktoś jakieś dziwne wnioski wyciągnął z tego artykułu Vesceya więc nie dość, że powołuje się na dość wątpliwe źródło to jeszcze nie robi dokładnie :lol:

 

bo szczerze jakim idiotą trzeba być by ten artykuł Vesceya :

The point guard position has gone from undermanned to overstaffed (Bryant, Jordan Farmar, Javaris Crittenton and Sasha Vujacic) and is rich in speed, savvy and shooting.

 

"Last year Sasha made every shot in practice and couldn't make any in games," Bryant needled. "Now he's putting it together."

 

And Fisher is providing leadership that has been absent since the moment he signed a free agent contract with the Warriors.

 

"Derek is holding everyone accountable on and off the court," Walton said. "He's already called two quick team meetings."

 

I complimented Jackson on the Lakers' depth, ball distribution and new-found devotion to defense. However, something is missing if the team has serious plans to make a playoff indentation past the first round.

 

"We need a big power forward, someone who can really rebound, block shots and cover people," Jackson said. "We tried to get Kevin Garnett but couldn't."

 

Jermaine O'Neal qualifies as that type, too. Negotiations broke down over the summer when the Pacers wanted Bynum (off limits) and Odom. There also was a snag involving salaries; Indiana wanted L.A. to assume $5M per more (Troy Murphy's deal) than the contracts they would pick up.

 

Will the O'Neal trade talk be revived when Odom shows he's healthy? Is another defensive-minded, rebounding power forward available for a couple of L.A.'s assets?

 

"I'm trying to make Bryant understand it's not over," Jackson said. "Just because the season is about to begin it doesn't mean we've stopped trying to improve."

 

In the meantime, the above duties are the responsibility of the amply energized and undersized Ronny Turiaf.

As for Bryant, he isn't going anywhere unless Jackson says so. Evidently the entire Buss family - Jerry and Jim, not just Jeanie - has given Jackson personnel power. Everyone working together suddenly rubberizes Kobe's crutch that the front office is the problem. Not anymore. Meaning, the only way Bryant will be traded is he decides not to play defense and team ball.

 

It's nearly impossible to know what's fake, real, imagined or wishful thinking. So many people are offering so much conflicting info, and Bryant's mind has been known to swivel 180 degrees during one interview.

 

Bottom line, if Bryant sincerely wants out of L.A., he should stop trying to play GM and waive his no-trade clause.

podsumować w taki sposób, czy wyciągnąc z niego takie wnioski:

When the season opens for the Lakers on Oct. 30, Kobe Bryant is likely not to be on the team, according to a few L.A. sources. The Lakers are likely to take a trade that isn’t fully equal in talent in order to be rid of Bryant, who has become an extreme nuisance to the Buss family owners. Phil Jackson has apparently been given control to make whatever personnel decisions are necessary but the Busses have made their intentions clear: Get Kobe out. (New York Post)

jeszcze tytułować link do tego artykułu Vesceya zatytułowanego; Keeping Kobe in Line jako - KObe to go this week czy Lakers willing to take less for Kobe :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co o tym sadzisz. Dobrze ze stream nie dzialal, nie zobaczylem.

 

Znow wielka porazka. Kobe zawiodl totalnie 4-16 to tak jak w meczu z Heat na swieta kiedy mial grype..

Turiaf ladnie pozbieral ale w ataku w sumie nic nie ugral. Radmanovic nie mial dnia zdaza sie wiec nie mam nic do niego, chlopak sie dobrze spisuje. Bynum nienajgorzej ale slabiej niz ostatnio. Evans na +, Farmar na + (znowu) i Javaris, choc ten drugi ma byc PG a nie SG. Sasha dzis tez slabiej ale moze tez slabszy dzien choc w RS one beda czesciej.

 

Wszystko przez 1 kwarte. Nie dosc ze defensywy nie bylo to i ofensywa gdzies znikla. 34 punkty jak mozna dac sobie tak nabic. Ta druzyna potrzebuje wiele pracy nad D. Latwo tego nie osiagna no ale skoro potafili powstrzymac Suns w 06 do 100pkt to czemu teraz, z lepszym skladem tego nie potrafia? :? Niech sobie przypomna jak sie gra.

 

Ktos powie ze to preseason ale ja juz w cuda nie wierze i jak widze taka gre w preseason to w RS bedzie to samo. Chyba ze powrot Lamara sprawi ze zaczna grac. Poki co wole nie liczyc na cos dobrego. lepiej potem zostac milo zaskoczonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos powie ze to preseason ale ja juz w cuda nie wierze i jak widze taka gre w preseason to w RS bedzie to samo. Chyba ze powrot Lamara sprawi ze zaczna grac. Poki co wole nie liczyc na cos dobrego. lepiej potem zostac milo zaskoczonym.

nie grał w meczu ani Lamar ani Luke a Kobe w preseason nie będzie grał na maxa żeby tylko wygrać mecz nie mający żadnego znaczenia więc trudno się dziwić, że ofensywa wyglądała jak wyglądał nie widzę tu specjalnie powodów do dramatyzowania poza takim, że Lamar podobno nie wróci na początek sezonu :? Lakers bez Lamara nie będą bronili tak jak z nim takiej możliwości po prostu nie ma, widać było drastyczną różnicę w defensywnych statystykach rok temu przed i po jego kontuzji, jeżeli mają przynajmniej przyzwoicie bronić to Lamar musi grać a i jego rola dla ataku też ma ogromne znaczenie bo jak Bryant ma kreować więcej to żeby to działało jak należy to potrzebny jest na parkiecie najlepszy po nim w drużynie gracz żeby atak lepiej dzialał potrzebny jest również Walton.

 

Nie widziałem meczu, ale sądząc po statystykach to najlepsi gracze Jazz czyli Williams, Boozer, Okur i Kirilenko jakoś specjalnie również nie błysnęli nie wiem czy to obrona Lakers czy nie, ale to nie ma znaczenia bo to wciąż tylko preseason więc nie ma co panikować, zaczną się mecze na poważnie i zacznie się również poważne podejście do nich Bryanta i Phila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę tu nic długiego pisał :P Chcę tylko powiedzieć, że Farmar mnie zadziwia :D Po raz kolejny mam bardzo dużo asyst w przeciwieństwie do Crittersa, który zazwyczaj nadrabia to punktami, jednak mimo wszystko Farmar spisuje się lepiej. Nie wiem jak on to robi, ale na boisku widzi wszystko :mrgreen:

 

A co do wyników LAL to naszymi porażkami w preseason bym się nie martwił, właśnie dlatego, że to preseason :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy wygraną z Sacto, a wygrana z nimi to przyjemność naet w pre :P

 

Turiaf dostał dużo minut i od razu widać efekty czyt. 18 pkt, 8 zb na bardzo dobrej skuteczności. Jak będzie tak grał w RS to... :twisted: Tylko, że gdy porównamy go z Andrew, który zdobył to samo będąc na boisku 15 minut krócej to ma się wątpliwości czy to na poewno taki świetny występ :wink: Fish i Farmar też się z dobrej strony pokazali, ale i tak wszystkich przebił Cook, który na boisku nie zrobił nic poza "zdobyciem" 6 fauli w ... 12 minut! :shock: Po raz kolejny przekonuje mnie do tego, że już dawno nie powinnno go być w tej lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrywamy ze słabymi Sacto, ale przecież Lakers też wystąpili wmocno okrojonym składzie.

 

Przede wszystki fantastycznie zagrali Bynum i Turiaf, mam nadzieję, że ich forma ustabilizuje się na takim poziomie. Oby tak dalej.

 

Znów zachwycił Farmar, który przestał grać co drugi mecz nieźle, a daje sporo drużynie co noc. Za to jego forme z poprzedniego sezonu prezentuje Crittenton. Ale to mnie nie martwi, ten chłopak ma tyle potencjału, że za rok dwa będzie naszym starterem.

 

No i gdzie ten Kobe mógłby odejść? Chyba nie będzie lepszej drużyny po oddaniu tylu znaczących zawodników za Bryanta. No, może Phoenix, ale Kobe w Phoenix mi nie baardzo pasuje ;)

 

Kiedy wróci Lamar może być naprawde ciekawie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gdzie ten Kobe mógłby odejść? Chyba nie będzie lepszej drużyny po oddaniu tylu znaczących zawodników za Bryanta. No, może Phoenix, ale Kobe w Phoenix mi nie baardzo pasuje ;)

 

Tu się nie mogę z tobą zgodzić, bo np Chicago oddając Gordona, Thomasa, Nocioniego i kogoś tam jeszcze, z miejsca stają się najpoważniejszym kandydatem wraz z SAS i BOS, do tytułu. Lakers daleko do takiego poziomu. :?

 

Kiedy wróci Lamar może być naprawde ciekawie

Ale, z tym się już zgodzę, bo naprawdę to będzie ciekawe sezon i nie tylko w stosunku do LAL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No i gdzie ten Kobe mógłby odejść? Chyba nie będzie lepszej drużyny po oddaniu tylu znaczących zawodników za Bryanta. No, może Phoenix, ale Kobe w Phoenix mi nie baardzo pasuje ;)

 

Tu się nie mogę z tobą zgodzić, bo np Chicago oddając Gordona, Thomasa, Nocioniego i kogoś tam jeszcze, z miejsca stają się najpoważniejszym kandydatem wraz z SAS i BOS, do tytułu. Lakers daleko do takiego poziomu. :?

Czy ja wiem? Porównajmy pozycjami

Na PG Hinrich i Duhon zdecydowanie lepszą parą od naszej trójki

Na SG jest Kobe z Evansem lub Kobe z Sefoloshą. Powiedzmy, że nierozstrzygnięte.

Na SF Mamy Lamara, który nie odstaje od Denga, poprzez swoją uniwersalność. Do tego Radman i Walton.

Pod koszem w Chicago zostaje trójka Noah, Wallace, Joe Smith, przeciw Bynumowi, Mihmowi, Brownowi, Turiafowi, Radmanowi, Lamarowi i od biedy Cookowi.

Mamy dużo szerszy skład od Chicago, do tego zostaje jeszcze Jax i ewentualne wdrażanie KB w tajniki gry Bulls.

 

Jednak jakieś plusy są ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.