Skocz do zawartości

Kto mowi nie czyli wlasne propozycje trejdow


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

To nie ma nic do rzeczy. Atlanta nie będzie graczem w FA, bo takie warunki stwarza nowe CBA. Hawks nawet odpuszczając Millsapa i wszystkich innych wolnych agentów, nadal nawet nie zbliżą się do cap roomu na poziomie maxa.

 

A nieprawda bo dając oferte kwalifikowaną na Hardawaya i  Muscalę a odpuszczając cap holdy na swoich FA mają ok 35 baniek. Plus pick draftowy plus wypełniacze i są ok 33 baniek poniżej salary

 

Mają kasę na maxa kosztem odpuszczenia wszystkich weteranów poza Hardawayem i Muscalą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nieprawda bo dając oferte kwalifikowaną na Hardawaya i  Muscalę a odpuszczając cap holdy na swoich FA mają ok 35 baniek. Plus pick draftowy plus wypełniacze i są ok 33 baniek poniżej salary

 

Mają kasę na maxa kosztem odpuszczenia wszystkich weteranów poza Hardawayem i Muscalą

 

Pincus twierdzi, że mogą mieć maksymalnie 15,8.

 

http://www.basketballinsiders.com/projecting-2017-18-nba-cap-room-under-new-deal-terms/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atlanta na 2017

Howard  23,5

Bazemore 16,9

Schroeder 15,5

Delaney 2,5

Prince 2,4

Bmebry 1,6

 

Do tego QO na Hardawaya to 3,3 i 1 mln na Muscalę

66,7 zablokowane na 8 graczy plus pick ( założyłem że ok 2 mln chyba że rookie salary rośnie o 50% już dla draftu 2017) i 4 spoty po 0,5 banki jako wypełniacze czyli dodatkowe 4 banki

Mają 70 baniek

a salary 102

jak nic mają ok 32

 

Na maxa dla CP to za mało ale dla Haywarda chyba styknie - nei do końca wiem jakie będą maxy w 2017 ale na mój gust będą się zaczynać od ok 29-30 baniek wiec jakby co to mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Do tego trzeba byc zdrowym, wiec marne sa na to szanse... zreszta gdybys w to wierzyl nie chcialbys go oddawac ;-)

Pamietaj, ze Rondo moga po prostu wywalic, wiec po co maja przyjmowac 12 baniek Ellington i McRob na nastepny sezon?

 

Piszesz o różnych tradeach i zapewne nie miałeś czasu porównać kontraktów tych graczy. 

Wygląda to tak:

Rondo 14mln$ teraz i Portis 1,4mln teraz to daje 15,4mln$

Ellington 6mln$ teraz i McBob 5,7mln teraz, czyli razem 11,7mln$

 

Po zejściu z salary za miesiąc kontraktu Bosha, Heat będą mogli przejąć więcej kasy w kontraktach.

 

W przyszłym sezonie Heat ostają się z 3mln$ gwarantowanymi dla Rondo i 1,5mln Portisa, czyli 4,5mln$

 

a Bulls z 6mln$ McBoba, bo 6mln$ Ellingtona jest niegwarantowane w pełni. 

.. ale wydaje mi się, że Bulls by go ostawili.

 

Na trade Bulls zyskują właśnie Ellingtona z jego trójką. 

Tak, szkoda mi oddawać z Heat Ellingtona, gdyż specjalista z trójką jest w dzisiejszej NBA cholernie ważny, ale celem nadrzędnym w tym przypadku jest pozbycie się McRobertsa. 

 

Po dłuższym namyśle stwierdzam, że Heat mogą jednak na to nie pójść, ze względu na te 3mln$ gwarantowane dla Rondo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ignorujesz kontekst. Atlanta jest w takiej sytuacji płacowej, że kontrakt Denga nie wiąże im rąk, a sam zawodnik przynajmniej wypełniałby jakiś brak, w przeciwieństwie do proponowanego przez Ciebie Kantera, który dla Hawks stanowiłby tylko balast.

Już nie brnij w to, bo było mówione w offseason, że Deng to c***owy kontrakt i nikt go chcieć nie będzie. Twój trade od mojego różni się jedynie tym, że ja nie mam złudzeń co do jego możliwości realizacji. Co następne? Picki Brooklynu od Bostonu za Mozgova, bo musimy patrzeć na kontekst, a chcą mięsa pod kosz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I've seen this thing happen the last few games - Exum commits a turnover or makes a 'dumb' play and coach Q immediately replaces him. He has the shortest leash not just in Utah but in the whole NBA. I haven't seen this kind of treatment to any Jazz or any NBA player. It is clear that Coach Q has TOTALLY lost all confidence/trust in him. Add George Hill's arrival, coach favorite Mack's supposedly solid play and Burks' impending return, I don't see any future for Exum in Utah. Me thinks it's time to part ways with Exum by trading him to another team.[/size]

 

Jakieś propozycje?

Ciezko bo trzebaby zgadywac czy ktos w lidze jeszcze w niego wierzy... a to moze byc krotka lista. 

 

To nie ma nic do rzeczy. Atlanta nie będzie graczem w FA, bo takie warunki stwarza nowe CBA. Hawks nawet odpuszczając Millsapa i wszystkich innych wolnych agentów, nadal nawet nie zbliżą się do cap roomu na poziomie maxa.

Ignorujesz kontekst. Atlanta jest w takiej sytuacji płacowej, że kontrakt Denga nie wiąże im rąk[...]

Tu sie mylisz na co juz zwrocil uwage ely3, wiec nie bede powtarzal...

A nieprawda bo dając oferte kwalifikowaną na Hardawaya i  Muscalę a odpuszczając cap holdy na swoich FA mają ok 35 baniek. Plus pick draftowy plus wypełniacze i są ok 33 baniek poniżej salary

Mają kasę na maxa kosztem odpuszczenia wszystkich weteranów poza Hardawayem i Muscalą

Plus szczegolowe wyjasnienie:

Atlanta na 2017

Howard 23,5

Bazemore 16,9

Schroeder 15,5

Delaney 2,5

Prince 2,4

Bmebry 1,6

 

Do tego QO na Hardawaya to 3,3 i 1 mln na Muscalę

66,7 zablokowane na 8 graczy plus pick ( założyłem że ok 2 mln chyba że rookie salary rośnie o 50% już dla draftu 2017) i 4 spoty po 0,5 banki jako wypełniacze czyli dodatkowe 4 banki

Mają 70 baniek

a salary 102

jak nic mają ok 32

 

Pincus twierdzi, że mogą mieć maksymalnie 15,8.

Ely, nie wiem, nie zagłębiałem się, ale Pincus to ekspert od capu.

W tym zestawieniu jest liczony Millsap bo ma 21M$ player option, a juz zapowiedzial, ze bedzie FAsem. 

 

Piszesz o różnych tradeach i zapewne nie miałeś czasu porównać kontraktów tych graczy.

Od tego zaczalem ;-)

 

W przyszłym sezonie Heat ostają się z 3mln$ gwarantowanymi dla Rondo i 1,5mln Portisa, czyli 4,5mln$

a Bulls z 6mln$ McBoba, bo 6mln$ Ellingtona jest niegwarantowane w pełni. 

.. ale wydaje mi się, że Bulls by go ostawili.

 

Na trade Bulls zyskują właśnie Ellingtona z jego trójką. 

Tak, szkoda mi oddawać z Heat Ellingtona, gdyż specjalista z trójką jest w dzisiejszej NBA cholernie ważny, ale celem nadrzędnym w tym przypadku jest pozbycie się McRobertsa.

McRob jest takim samym balastem dla Bulls! 

Nikt nie przyjmie jego 6 baniek na 2017/18 i jednoczesnie odda prospekta za rezerwowego Ellingtona. 

Zwlaszcza Bulls, ktorzy raczej licza na zakupy w offseason 2017, wiec nie skorzystaja z tej opcji.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite, jak bardzo przewartościowane są wybory w drafcie - najpierw nie do kupienia, a potem do oddania za 2 zwięde ogóry i jednego nadpleśniałego pomidora.

 

Z ostatnich lat z pamięci mamy Benneta, Burke'a, MCW, Stauskasa, a teraz powoli Exuma. Powoli zaczyna to już dotyczyć Okafora, ale rekordzistą może być Jaylen Brown, za którego cięzko byłoby chyba dziś dostać 1-st roundera, a w dniu draftu Ainge odrzucał ponoc GRUBE oferty m.in od Sixers. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite, jak bardzo przewartościowane są wybory w drafcie - najpierw nie do kupienia, a potem do oddania za 2 zwięde ogóry i jednego nadpleśniałego pomidora.

 

Z ostatnich lat z pamięci mamy Benneta, Burke'a, MCW, Stauskasa, a teraz powoli Exuma. Powoli zaczyna to już dotyczyć Okafora, ale rekordzistą może być Jaylen Brown, za którego cięzko byłoby chyba dziś dostać 1-st roundera, a w dniu draftu Ainge odrzucał ponoc GRUBE oferty m.in od Sixers. 

 

Widzisz trochę to kwestia koncpecji. Snyder kasuje graczy którzy nie chcą zapieprzać w obronie ( choć z tym Exumem to ja bym zaczekał kolesie z SLCDunk  nie są najlepszymi insiderami a nikt poza nimi nie uważa że Exum jest na wylocie) i dlatego Trey poleciał za drugorundowy wybór ( plus chodziło jeszcze o uwolnienie salary by te 13 mln wrzucić komuś w extension by na 2017 i 2018 mieć kogoś za znacząco niższą pensje co ułątwi podpisanie potem Hooda czy Favorsa)

 

Z ofertami grubymi to ja bym zaczekał bo były hasła co to niby Phila odrzucałą za Okafora a potem sam Woj napisał że nie do końca tak było.

 

Ale przed draftem 2017 i 2018 będziemy oglądać mało wymian i każdy pick jest naprawdę wiele wart zwłąszcza w nowym salary i CBA. JAk możesz mieć za 3-4 mln gracza który ci wnosi tyle samo co np Crabbe czy Hill za 15-16 to się nie zastanawiasz.

 

Teraz najniższą wartość maja chyba RFA bo wiadomo że skokowo ze śmiesznych pieniędzy trzeba im nagle płacić jakieś 2-3 krotnie więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite, jak bardzo przewartościowane są wybory w drafcie - najpierw nie do kupienia, a potem do oddania za 2 zwięde ogóry i jednego nadpleśniałego pomidora.

 

Z ostatnich lat z pamięci mamy Benneta, Burke'a, MCW, Stauskasa, a teraz powoli Exuma. Powoli zaczyna to już dotyczyć Okafora, ale rekordzistą może być Jaylen Brown, za którego cięzko byłoby chyba dziś dostać 1-st roundera, a w dniu draftu Ainge odrzucał ponoc GRUBE oferty m.in od Sixers. 

 

Wigilijny stół, dzieciaki już nie mogą sie doczekać otwierania prezentów. Oj dużo by dały zeby przyspieszyć całą ceremonie, ale najpierw trzeba podzielić sie opłatkiem i wysiorbać troche barszczu. Pewnie pod drzewkiem lezą same najlepsze rzeczy, kupa kasy, PS4 i kluczyki do quada. Nadchodzi wyczekiwana chwila, a tam po choinką tylko używane łyży po ojcu i skarpetki zrobione przez babcie. k****, słabe te prezenty jednak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite, jak bardzo przewartościowane są wybory w drafcie - najpierw nie do kupienia, a potem do oddania za 2 zwięde ogóry i jednego nadpleśniałego pomidora.

Bo jako picki oferuja szanse na dobry wybor, a jako wybrani zawodnicy juz widac, ze to przepadlo ;-)

 

Jest napisane, że bez Millsapa. Może się pomylił, nie wiem.

Raczej chodzi o to, ze dopoki Millsap oficjalnie nie optoutuje i Hawks nie zrezygnuja z praw do niego to jest w ksiegach. Zwroc tez uwage, ze wlasnie jego kontrakt jest roznica miedzy tymi zestawieniami.

 

A wracajac jeszcze do spekulacji gdzie moze trafic to jak pominiemy juz wymienione kierunki, ktore sie wydaja najbardziej prawdopodobne, to jeszcze wykombinowalem cos takiego:

1) Millsap i Sefo do Wizards za Portera, Markieffa i Smitha/Nicholsona. Kto mowi nie?

2) Millsap i Korver do Pistons za Tobiasa i Stanleya. Kto mowi nie?

 

W obu przypadkach Hawks sie odmladzaja i walcza dalej z zawodnikami podpisanymi na dluzej, a GM drugiej druzyny ma dosyc rozczarowania tym sezonem i chce w ten sposob naprawic to co dotychczas nie dzialalo [plus maja problemy by sciagac mocnych zawodnikow z FAsow, wiec to moze byc jedyna szansa].

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WilQ

 

Ale widzisz Millsapa przedłużającego umowę z tymi klubami?

 

Moim zdaniem Sap latem pójdzie do Chicago jeśli go nigdzie nie wymienią

 

Tak naprawdę HAwks jest w kiepskiej sytuacji

Wiadomo że Sap nie podpisze umowy gdziekolwiek a kilka mocnych klubów może go latem mieć za darmo.

 

Może ryzyko z Houston

 

Sap za Harella z Gordonem i Brewerem i drugorundowy pick z 2017 ( z tego co pamiętam Rakiety mają dwa od kogoś w okolicach 35-37)

Ryzyko dla obu stron bo nie wiadomo czy Gordon długo będzie zdrowy a dla Rakiet czy Sap nie rozbije im jednak koncepcji. Z drugiej strony Sap w small ballu jest zabójczo skuteczny w obronie

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej chodzi o to, ze dopoki Millsap oficjalnie nie optoutuje i Hawks nie zrezygnuja z praw do niego to jest w ksiegach. Zwroc tez uwage, ze wlasnie jego kontrakt jest roznica miedzy tymi zestawieniami.

 

No właśnie nie, bo ja bazuję także na jego wypowiedzi z innego forum, na którym wyraźnie pisał, że to bez Millsapa i innych FA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@WilQ

 

Ale widzisz Millsapa przedłużającego umowę z tymi klubami?

 

Moim zdaniem Sap latem pójdzie do Chicago jeśli go nigdzie nie wymienią

 

Tak naprawdę HAwks jest w kiepskiej sytuacji

Wiadomo że Sap nie podpisze umowy gdziekolwiek a kilka mocnych klubów może go latem mieć za darmo.

 

Może ryzyko z Houston

 

Sap za Harella z Gordonem i Brewerem i drugorundowy pick z 2017 ( z tego co pamiętam Rakiety mają dwa od kogoś w okolicach 35-37)

Ryzyko dla obu stron bo nie wiadomo czy Gordon długo będzie zdrowy a dla Rakiet czy Sap nie rozbije im jednak koncepcji. Z drugiej strony Sap w small ballu jest zabójczo skuteczny w obronie

Czemu akurat Sap w Bulls miałby podpisać jeśli mogę spytać? Nie żeby coś, tak z ciekawości pytam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie, bo ja bazuję także na jego wypowiedzi z innego forum, na którym wyraźnie pisał, że to bez Millsapa i innych FA.

Ciezko mi sie odnosic do nieznanej wypowiedzi, ale ely3 wrzucil dobre podsumowanie ich sytuacji przy zalozeniu, ze odpuszczaja wszystkich weteranow z wygasajacymi kontraktami.

 

@WilQ

Ale widzisz Millsapa przedłużającego umowę z tymi klubami?

Jak mu dadza maxa lub okolice to raczej tak.

Jako FAs nie moze przejsc do contedera poza Celtics, wiec solidna playoffowa druzyna + kontrakt powinno wystarczyc.

 

Moim zdaniem Sap latem pójdzie do Chicago jeśli go nigdzie nie wymienią

 

Tak naprawdę HAwks jest w kiepskiej sytuacji

Wiadomo że Sap nie podpisze umowy gdziekolwiek a kilka mocnych klubów może go latem mieć za darmo.

[...]

A reszta z kasa na maxa to nawet nie TOP 16 tej ligi

Dlatego wydaje mi sie kluczowe celowanie w druzyny, ktore NIE moga go podpisac w offseason.

One maja motywacje by ciut przeplacic bo w lato i tak go nie sciagna.

 

BTW, dlaczego akurat Bulls?

EDIT: O! Juz odpisales

 

maja kasę na maxa. Brak na czwórce. wade robin butler to świetny trzon.

 

Swietny trzon do czego?? Zwlaszcza uwzgledniajac wiek Wade'a i ze tez moze odejsc...

 

Może ryzyko z Houston

Sap za Harella z Gordonem i Brewerem i drugorundowy pick z 2017 ( z tego co pamiętam Rakiety mają dwa od kogoś w okolicach 35-37)

Ryzyko dla obu stron bo nie wiadomo czy Gordon długo będzie zdrowy a dla Rakiet czy Sap nie rozbije im jednak koncepcji. Z drugiej strony Sap w small ballu jest zabójczo skuteczny w obronie

Wg mnie Hawks mowia "nie" bo duzo wieksze ryzyko jest po ich stronie. Zwlaszcza, ze wingow akurat maja i w offseason nawet nie spojrzeli na Gordona, wiec pewnie srednio w niego wierza. Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne pytanie co do FA i Atlanty jest takie, dlaczego Millsap nie chce tam zostać. Dobry solidny team, w którym już trochę jest i zrobił nawet ECF, a szuka gorszych opcji. Jedynie w Bostonie może, ale nie musi mieć lepszy team, a do żadnego contendera szans nie może, chyba że Budenholzer ma jakiś ukryty deal z Popem. Ktoś wie o jaki smrodzik chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rekordzistą może być Jaylen Brown, za którego cięzko byłoby chyba dziś dostać 1-st roundera, a w dniu draftu Ainge odrzucał ponoc GRUBE oferty m.in od Sixers.

Bez jaj. Akurat Brown jest jednym z nielicznych rookie, który nie zawodzi. Po prostu trafił do ekipy, gdzie jest duża konkurencja, ale i tak zdołał się przebić do rotacji. Będą z niego ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.