Skocz do zawartości

Kto mowi nie czyli wlasne propozycje trejdow


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=h5uqdtv

 

a mi do głowy przyszło coś takiego, Denver luzują Nurkicia, który nie jest nam potrzebny w takiej roli jak teraz, Nuggets w końcu dostają kogoś kto może być w stanie trzymać obronę za pysk, trochę tutaj brakuje mi trójki u Favorsa, ale przy Jokiciu to nie powinien być taki problem, a gdy Serb będzie odpoczywał to DF może śmiało grać na C

 

Jazz zyskują fajny back-up dla Goberta + strzelbe, która trochę naoliwi ich często niezbyt lotny atak, mogę też w końcu zacząć stawiać na Lylesa, który trochę się zaczyna kisić gdy Favors jest zdrowy

 

kto mówi niet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=h5uqdtv

 

a mi do głowy przyszło coś takiego, Denver luzują Nurkicia, który nie jest nam potrzebny w takiej roli jak teraz, Nuggets w końcu dostają kogoś kto może być w stanie trzymać obronę za pysk, trochę tutaj brakuje mi trójki u Favorsa, ale przy Jokiciu to nie powinien być taki problem, a gdy Serb będzie odpoczywał to DF może śmiało grać na C

 

Jazz zyskują fajny back-up dla Goberta + strzelbe, która trochę naoliwi ich często niezbyt lotny atak, mogę też w końcu zacząć stawiać na Lylesa, który trochę się zaczyna kisić gdy Favors jest zdrowy

 

kto mówi niet?

Jazz

 

Rok temu to byłby temat do rozważenia i to mimo kontuzji Nurkica.

 

Ale w tym roku Jazz jest na innym etapie .. PO praktycznie pewne w tym roku. Walka o HCA . W takiej sytuacji nie oddajesz startera za dwóch rezerwowych. Nie rozmieniasz się na drobne. Favors w ataku jest zardzewiały ( mam wrażenie że boi sie o kolano więc jego ataki na kosz nie przypominają zeszłroocznych) ale w obronie jest już teraz bardzo mocny i silny.

Jazz ma twardą obronę i Favors jest w niej kluczowym elementem

Sorki ale na tym etapie Jazz nie będzie robiło drobnych ruchów choć zasadniczo sama koncepcja jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazz

 

Rok temu to byłby temat do rozważenia i to mimo kontuzji Nurkica.

 

Ale w tym roku Jazz jest na innym etapie .. PO praktycznie pewne w tym roku. Walka o HCA . W takiej sytuacji nie oddajesz startera za dwóch rezerwowych. Nie rozmieniasz się na drobne. Favors w ataku jest zardzewiały ( mam wrażenie że boi sie o kolano więc jego ataki na kosz nie przypominają zeszłroocznych) ale w obronie jest już teraz bardzo mocny i silny.

Jazz ma twardą obronę i Favors jest w niej kluczowym elementem

Sorki ale na tym etapie Jazz nie będzie robiło drobnych ruchów choć zasadniczo sama koncepcja jest ok

 

nie widzę, więc problemu żeby to klepnąć po sezonie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taj Gibson i jakiś Asset ( future protected 1st rounder/ewentualnie któryś z młodych graczy) do Nuggets za kogoś z dwójki Wilson Chandler/Danillo Gallinari.

Taj zawsze spoko, ale bez wysłania gdzieś Farieda albo chociaż Arthura ten trade nie ma ma sensu na dłuższą metę. Hernangomez by się chyba zapłakał, a to taki miły chłopak.

Mozna tez spojrzec na ta wymiane jako pozyskanie picku/prospekta za Gallo, ktory moze odejdzie w offseason.

Ale tu trzebaby zalozyc, ze Nuggets nie walcza o playoffy w tym sezonie i nie dostaliby oferty np z mniej zabezpieczonym pickiem, wiec rowniez mi sie wydaje, ze oni to odrzuca.

 

Eric Bledsoe+Tyson Chandler do Bucks za Grega Monroe+Dellavadova + John Henson+ pick z 1 rundy.

Samo w sobie interesujące tylko czy Phoenix nie ma swoich młodych ppodkoszowych do rozwoju i czy Monroe nie będzie zaraz wolnym agentem

 

Wydaje mi się że Phoenix chyba by na to nie poszło

Bender i Chriss na razie mogra grac na PFie.

Wg mnie wiekszym problemem tej wymiany jest odtworzenie problemu Bucks kim grac na centrze z dwojki Henson i Monroe oraz rozmienianie Bledsoe na relatywnie slabe klocki. Takze tez mi sie wydaje, ze Phoenix mowi nie.

 

[Favors za Nurkicia i Bartona][...]

kto mówi niet?

Ale w tym roku Jazz jest na innym etapie .. PO praktycznie pewne w tym roku. Walka o HCA . W takiej sytuacji nie oddajesz startera za dwóch rezerwowych. Nie rozmieniasz się na drobne. Favors w ataku jest zardzewiały ( mam wrażenie że boi sie o kolano więc jego ataki na kosz nie przypominają zeszłroocznych) ale w obronie jest już teraz bardzo mocny i silny.

Jazz ma twardą obronę i Favors jest w niej kluczowym elementem

Sorki ale na tym etapie Jazz nie będzie robiło drobnych ruchów choć zasadniczo sama koncepcja jest ok

Wg mnie Jazz czeka dylemat w offseason kogo odpuscic sposrod GHill, Hayward, Favors bo na cala trojke ich raczej nie stac. Ten ostatni zdaje sie byc faworytem w zwiazku z tym handel nim za paczke mlodych i tanich graczy jak najbardziej ma sens, ale haczyk tkwi w tym, ze:

- Favors nie jest FAsem w 2017, wiec moga poczekac z decyzja do offseason,

- istnieje ryzyko, ze sprzedanie Favorsa teraz wplynie na decyzje Haywarda czy zostac w Utah.

 

Czyli jak dopisal LeweBiodroSmoka to raczej propozycja na offseason przy zalozeniu, ze obie strony nie znajda nic lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eric Bledsoe+Tyson Chandler  do Bucks za Grega Monroe+Dellavadova + John Henson+ pick z 1 rundy.

Ech marzyłbym o takim trejdzie, ale tak jak Elwood słusznie zauważył Suns na to nie pójdą.

 

BTW dając Giannisowi EB zabierasz mu kreowanie i robisz miękką wersję NY

Szkoda Giannisa na takie myki

Dla bezstronnego widza faktycznie dodanie Bledsoe do Giannisa spowodowałoby mniejszą ilość czasu Greka z piłką, a co za tym idzie, mniejszą efektowność. No ale czy na tym drużyna wyszła by gorzej? Nie sądzę.

 

Każda pomoc udzielona Giannisowi w ciągnięciu drużyny jest według mnie zbawienna. Tym bardziej, jak tą pomoc udzielać ma Bledsoe, którego osobiścię bardzo cenię i uważam, że w niemal każdym środowisku dałby sobie radę. Gorzej byłoby z tą obsadą centra, bo Plumlee musiałby dostawać minuty, ewentualnie jako back-upem dla Chandlera musiałby być Thon Maker (który centrem na ten moment nie jest).

 

No ale, tak jak poprzednicy uważam, że Suns na to nie pójdą, a jeszcze do tego wydaje mi się, że Hammond też by na to nie poszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RoLo jest ostatnio coraz gorszy. Zaraz w rotacji wyprzedzi go Cristiano "Freakin" Felicio. Tak sobie myślę, że skoro Jahlil jest z Chicago... Proponuję Douga McDermotta, kolejnego gościa z Bulls który nie umie wykorzystać sytuacji na zaistnienie choć takie ma.

Tu trzeba by znaleść kogoś kto wziąłby Lopeza i oddałby kogoś z rzutem za 3.

Pomysłów u mnie brak kto by to mógł być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RoLo jest ostatnio coraz gorszy. Zaraz w rotacji wyprzedzi go Cristiano "Freakin" Felicio. Tak sobie myślę, że skoro Jahlil jest z Chicago... Proponuję Douga McDermotta, kolejnego gościa z Bulls który nie umie wykorzystać sytuacji na zaistnienie choć takie ma.

Tu trzeba by znaleść kogoś kto wziąłby Lopeza i oddałby kogoś z rzutem za 3.

Pomysłów u mnie brak kto by to mógł być.

 

http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=hmog6dl

 

;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W którym momencie Crabbe z koszmarnie przepłaconego zadaniowca wyrosl na potencjał do wymian?

 

Każdy kto ma brać na siebie 20baniek za fatalna obrone sporadyczna trójkę itp odpowie nie

 

a widziałeś jak gość gra od 1 grudnia czy jeszcze jesteś w offseason?

 

rozumiem też, że w ostatnich 15 grach 47,4% na prawie 4 próbach, to jest dla Ciebie sporadyczna trójka, ale imo jednak ktoś może być zainteresowany

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widziałeś jak gość gra od 1 grudnia czy jeszcze jesteś w offseason?

 

rozumiem też, że w ostatnich 15 grach 47,4% na prawie 4 próbach, to jest dla Ciebie sporadyczna trójka, ale imo jednak ktoś może być zainteresowany

Facet ma pensje ok 20 w lidze. W przyszłym roku nie wypadnie w TOP 40. A ok jest w najlepszym razie ok 90zawodnikiem ligi. kto by chcial az tak przepłacać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaby w defensywie i co najwyżej przeciętny w ataku SG po trade kickerze za 20 baniek rocznie? Fajnie, że potrafi rzucić za 3, ale za to się takich kokosów nie rzuca.

Sezon na 60TS to jest przeciętny atak? To się poziom mocno podniósł widzę :] Trójki to nie jest nawet połowa jego rzutów, więc chyba potrafi coś więcej. Nie podzielam w ogóle tej nagonki na niego - typ dostaje po głowie za to, że mu ktoś szmalem sypnął, a potem ktoś wyrównał. Pamiętam jak dwa sezony temu grał jeszcze małe minuty i było widać, że potrafi bronić całkiem nieźle, Blazers to niziny defensywne co wpływa tam na wszystkich po kolei, znam to dobrze z Baryłowa, jeśli utrzyma taki poziom ofensywy to w rezultacie będzie przepłacony gdzieś góra o 5 baniek.

 

Znaleźli sobie kozła ofiarnego, to nie jego wina, że kogoś pojebało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.