Skocz do zawartości

Atlanta Hawks 16/17


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

No już bez jaj z tą lokalizacją. Hala leży w parku pomiędzy ghettem a przepięknym centrum z budynkami z dwudziestolecia międzywojennego. Kiedyś chyba nawet J.Rose opisywał że to fajne miejsce

To już gorzej jest położona chyba hala w Philadelfii bo ona jest tak jakbyś miał stadion Legii położony w Jankach . Daleko od centrum bez dojazdu metra czy tramwaju. Przy obwodnicy

 

Atlanta ma frekwencje na poziomie Houston czy Pacers

 

Sąsiedztwo getta własnie miałem na myśli. 

 

A co do frekwencji podasz źródło? Bo ile z Pacers w sumie prawdopodobne o tyle Houston nie chce mi się wierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A - czy Hawks jest w stanie na rynku uzyskać gracza pokroju Korvera? Moim zdaniem nie

 

Biorąc pod uwagę, że jest tylko jeden Kyle Korver to logiczne. Tylko, że Korver po zakończeniu sezonu będzie miał 36 lat. A gracze w pewnym wieku mają to do siebie, że dość gwałtowanie się psują, dzisiaj był dobry jutro już nie.

 

 

B - Czy Hawks obniża wartosć swoich kolejnych wymian tzn Sap i Sefo ? Moim zdaniem drastycznie tak
 
Dlaczego obniżają wartość? Każdy trade jest niezależny i to jaki był poprzedni czy następny trade nie bardzo ma wpływ na "wartość" wymiany.
Najlepsze wymiany robi się z desperatami  ex GM Nets czy ten "Magik" od Magic
Na forum widziałem 2 propozycje za Sapa (Love <->Sap, którego przez grzeczność nie będę komentował czy Twój pomysł z Houston, a którym już pisałem.
Powiedz jaki trade byś zaproponował względem Hawks <-> Jazz za Sapa?
 
22/2 za 36 letniego role gracza ~10% salary. Grubo.
 
Kierunek przeciętność? A gdzie są Hawks teraz? Jeśli nie w przeciętności. Przeciętność w NBA to dość powszechna sprawa, nie każdy może być super teamem.
 
Czarny Niemiec ma czas, a Howard to Howard, więc jak coś złego to pewnie przez niego.
 
Draft jest bardzo pokrętny. Bo np z 48 numerem możesz wybrać Marca Gasola. Boston ma od groma wyborów, tylko co z tego skoro nie może z nich skorzystać.
 
Hawks, robią małą przebudowę jak im to wyjdzie okaże się w przyszłości, ale trzymanie składu, którego peak już minął za większą kasę to słaby pomysł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale już są wywiady z chłopakami z Atlanty i trochę to średnio wygląda

 

A czemu obniża wartość - skoro Korver poszedł za daleki mocno chroniony wybór draftowy to nikt nie da więcej za Shefoloshe bo widać że GM zadowala się byle czym byle cokolwiek uzyskać

 

Sap jest więcej wart ale jego postawa blokuje wymiany z kimś zdesperowanym... bo Sap nie podpisze z nikim kto nie gra o coś. Poza tym moje propozycje były zanim okazało się ,że Korver idzie za wybór z 2019 albo 2020 bo jeszcze umowa z Portland nie dogadana i to bodajże mocno chroniony .

 

Teraz uważam że Sap pójdzie za byle co byle były picki

 

Podobno NOP to faworyt z Tyreke Galloway i chroniony TOP 14 wybór z 2017  i drugorundowy wybór 76ers z tego roku

 

Takie teraz idą paczki za Sapa a przed tradem Korvera mówiło się o czymś znacznie większym

I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOP pachnie mi desperacją, gdyby chcieli Millsapa zatrzymać, co nie zmienia faktu, że Jrue-Millsap-Davis to już niezly core, szkoda tylko, że Millsap już na równi pochyłej. 

 

Ponoć Sixers są 'in tha mix' for Millsap - oby nie, bo tylko sobie spierdolimy pick i nici z Fultz/Smith/Ball/Jackson, oddamy pewnie ze 2 talenty / albo Okafor/Noel +jakis pick i c***a z tego będzie. Z drugiej mani 3 letniego Maxa dać Millsapowi można, zeby Embiid miał z kim grać - tyle, że nie wiem czy by przedłużył z nami. 

 

Ciekawie brzmi kierunek Kings. Pewnie Gay+WCS+hmm? Labisierre? Picków to Sacto chyba nie ma co ? Ale Cousins-Millsap to bardzo mocny front na 2-3lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie byłbym taki pewien, że hawks idą w tankowanie. Engelmann zauważył, że Korver jest jednym z najgorszych zawodników w +/-, a w atlancie jest zatrudniony Rosenbaum, który jest prekursorem tego nieboxscorowego podejścia.

Bo z tego co Engelmann pisał Korver jest w Bottom 5 jest vanilla RAPM ale to było jakieś 3-4 tygodnie temu

 

Ale chyba idą może nie w tank ale :

rozmawiali z Hardawayem o extension i ten chce tyle ile oni nie chcą dać

rozmawiali z Millsapem i on chce 4x35 a tyle też mu nie chcą dać

 

Z tego powodu czemu Korver poszedł jako pierwszy? I to w takim głupim dealu w którym przyjmują więcej kasy niż oddają. wybór na 2019 maj jakąś chorą protekcje (11-30) ale może to blef bo szczegółów nikt nie zna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem Ely, nie znam się tez w ogóle na CBA żeby to rozkminiać pod tym kątem, ale hawks są zbyt solidną organizacją (prawie od 10 lat w playoffs), żeby nagle tak po prostu pójść w tankowanie jak lakers ;] tam są ludzie znając się na rzeczy i myślę, że nas pozytywnie zaskoczą. poza tym wątpię aby odpuścili playoffs skoro to zawsze jakaś tam kasa dla klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem Ely, nie znam się tez w ogóle na CBA żeby to rozkminiać pod tym kątem, ale hawks są zbyt solidną organizacją (prawie od 10 lat w playoffs), żeby nagle tak po prostu pójść w tankowanie jak lakers ;] tam są ludzie znając się na rzeczy i myślę, że nas pozytywnie zaskoczą. poza tym wątpię aby odpuścili playoffs skoro to zawsze jakaś tam kasa dla klubu.

No tylko wystawili do wymiany sporo zawodników i z tego co mówił zarówno Hardaway jak i Howard zostało to źle odebrane w szatni. Że przestali mieć ambicje jako drużyna

Choć rzeczywiście Korver w tym roku w pluso minusach wygląda fatalnie. Na boisku zogda że obniżył się w obronie ale w ataku dawał te kilka trójek jak choćby w meczu ze Spurs. Jak już coś chcieli to bez sensu że wzięli większe koszty na swoje barki

 

Po prostu dziwne że oddali go do Cavs akurat. Strasznie chaotycznie to wygląda, że co chwilę ogłaszają że kimś handlują. A już hasło Sap za pick w loterii kiedy wiadomo że on chce 130 /4 sprawia że będzie ferment ale Sapa nie wymienią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idiotyzmem będzie jak Sapa nie wymienią. Oni nie chcą mu tyle dać ile on chce, a on do tego chyba średnio pała miłością do stanu Georgia. Puszczą go za frajer? Nie sądzę. Wzięcie czegokolwiek za niego to lepsze niż nic.

 

Jak Brooklyn wycenia Lopeza na dwa picki pierwszorundowe ( wiem, wiem, wyceniać se mogą ) to za Sapa powinni więcej wołać niż jeden pick. Draftem jak zwykle do lutego się nie interesuje, ale co roku słyszę, że ma być topowy w tej dekadzie a znów wyjdzie jak zwykle więc taka cena wydaje się stosunkowo niska.

 

Chcą oddać 1/3 składu za picki. Oszaleli, spodobało im sie motto "trust the process", czy wiedzą o czymś ( draft? FA? ) o czym my nie wiemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idiotyzmem będzie jak Sapa nie wymienią. Oni nie chcą mu tyle dać ile on chce, a on do tego chyba średnio pała miłością do stanu Georgia. Puszczą go za frajer? Nie sądzę. Wzięcie czegokolwiek za niego to lepsze niż nic.

 

Jak Brooklyn wycenia Lopeza na dwa picki pierwszorundowe ( wiem, wiem, wyceniać se mogą ) to za Sapa powinni więcej wołać niż jeden pick. Draftem jak zwykle do lutego się nie interesuje, ale co roku słyszę, że ma być topowy w tej dekadzie a znów wyjdzie jak zwykle więc taka cena wydaje się stosunkowo niska.

 

Chcą oddać 1/3 składu za picki. Oszaleli, spodobało im sie motto "trust the process", czy wiedzą o czymś ( draft? FA? ) o czym my nie wiemy?

Ale Sap za pół roku jest dostępny za darmo.... Więc nie dość że teraz masz dać dwa wybory to za pół roku musisz dać gruby kontrakt bo inaczej odejdzie a może uznać że woli inną ekipę

 

Duże ryzyko

Atlanta popełnia taki błąd jak kiedyś Thunder. Zamiast dać maxa Hardenowi to potem wyłożyli maxa na Kantera a to były tylko dwa lata różnicy

Za Hardena dostali dwa wybory nr 12 ale to był młodzik prawie pewniak do bycia TOP10

 

Atlanta nie chce dać dużych pieniędzy swoim - odpuścili Carolla, Horforda , teraz Korvera - handlują Hardawayem i Sapem.

 

Ale pewnie za dwa lata zobaczymy czy mieli plan B i mieli komu dać te pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idiotyzmem będzie jak Sapa nie wymienią. Oni nie chcą mu tyle dać ile on chce, a on do tego chyba średnio pała miłością do stanu Georgia. Puszczą go za frajer? Nie sądzę. Wzięcie czegokolwiek za niego to lepsze niż nic.

Hmmm... deja vu? Jakbym czytał (i pisał) to samo w 2012-13. 

 

Sap pewnie nie zawraca sobie tym głowy, przyzwyczaił się do takiej sytuacji. Powymieniają go bez powodzenia do końca sezonu, a później w spokojnie odejdzie za free, gdzie chce, jak ma to już przećwiczone. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Sap za pół roku jest dostępny za darmo.... Więc nie dość że teraz masz dać dwa wybory to za pół roku musisz dać gruby kontrakt bo inaczej odejdzie a może uznać że woli inną ekipę

 

Duże ryzyko

Atlanta popełnia taki błąd jak kiedyś Thunder. Zamiast dać maxa Hardenowi to potem wyłożyli maxa na Kantera a to były tylko dwa lata różnicy

Za Hardena dostali dwa wybory nr 12 ale to był młodzik prawie pewniak do bycia TOP10

 

Atlanta nie chce dać dużych pieniędzy swoim - odpuścili Carolla, Horforda , teraz Korvera - handlują Hardawayem i Sapem.

 

Ale pewnie za dwa lata zobaczymy czy mieli plan B i mieli komu dać te pieniądze

 

Tyle, że może się z kimś dogadać że na pewno przedłuży i wtedy poniekąd za te dwa picki kupujesz pierwszeństwo do jego podpisania a w wakacje będzie "kto pierwszy ten lepszy".

 

OKC wtedy z Hardenem zrobili chyba największą trade głupotę w tej dekadzie więc nawet mi się nie chce tego komentować...

 

Hmmm... deja vu? Jakbym czytał (i pisał) to samo w 2012-13. 

 

 

Wróżbita Maciej się znalazł ;)

 

0003GXVD6VVTGTUP-C411-F4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dunleavy niby dogadał się z Budenholzerem i na razie ma niby grać w Hawks. Dziwi mnie, że tak doświadczony i wydawałoby się inteligentny gracz potrzebował przekonywania aby łaskawie zgodzić się na grę w nowej drużynie. Jakby nie wiedział, jak działa ten biznes. Ale wiadomo, jak Bulls go oddawali do Cavs, to łatwo było mu rzucać epitetami jakie to Chicago było c***owe itp, bo szedł Teraz może doszło do niego, że druga z rzędu drużyna pozbyła się go bez zawachania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dunleavy niby dogadał się z Budenholzerem i na razie ma niby grać w Hawks. Dziwi mnie, że tak doświadczony i wydawałoby się inteligentny gracz potrzebował przekonywania aby łaskawie zgodzić się na grę w nowej drużynie. Jakby nie wiedział, jak działa ten biznes. Ale wiadomo, jak Bulls go oddawali do Cavs, to łatwo było mu rzucać epitetami jakie to Chicago było c***owe itp, bo szedł Teraz może doszło do niego, że druga z rzędu drużyna pozbyła się go bez zawachania.

Dunn czeka na buyout i propo od GSW

jak czytałem newsy to jeszcze się nie stawił w Atlancie, więc to dogadanie to zasłona dymna może być

 

generalnie chgw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale tam się burdel po wywaleniu Ferry'ego zrobił - wszystko się spie*doliło. Nie ufałem im (Budenholzerowi i reszcie) od momentu oddania 15 picku za Hardawaya i zjedzeniu umowy Splittera. Jak widać słusznie, a szkoda.

Adrian WojnarowskiVerified account@WojVerticalNBA 23m23 minutes ago

 

Sources: Atlanta GM Wes Wilcox has started informing teams today that Paul Millsap is no longer on the trade market.

Chyba się zorientowali jaki gnój sobie w szatni zrobili.

 

tym bardziej ten deal z Cavs jest debilny. Wzięli więcej kasy. wygląda to tak jakby zapłacili 4 banki za wybór ok 28-30 z 2019.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.