Skocz do zawartości

Atlanta Hawks 16/17


ely3

Rekomendowane odpowiedzi

Lubię Atlantę w tym sezonie. Lubię to jak wykorzystują i maksymalizują Howarda. Lubię to w jaki sposób grają. Dunleavy wczoraj  miał dzień konia. Ciekaw jestem czy częsciej mu sie to będzie zdarzać. W obronie zaangażowany walczył pod tablicami na zasłonach.

 

Nie do końca kupuje systemy ofensywne w których rozgrywający jest jednym wielkim chaosem jak Schroeder ale może ten zespół potrzebuje takiej szybkiej iskry. Często mnie on  wkurza . Ale Atlanta gra solidną obronę, ma kim bronić na obwodzie a Howard gra chyba swoje najlepsze rim protection chyba od finałów NBA

 

Mam wrażenie że zarząd Atlanty nie ma kontaktu z zawodnikami. Ci byli wkurzeni ogłaszaniem że każdy jest dostępny ( Hardaway, Korver, Sap) ba co niektórzy wręcz mówili że nie z takim zespołem podpisywali czy przedłużali. Więc zdjęto Sapa z rynku bo było widać że drużyna i tak nie pozwoli im na tankowanie i wypadnięcie poza PO. Z Bostonem przegrali głupio i trochę jak nie oni ale zasadniczo nie widzę możliwości by na tak słabiutkim Wschodzie wypadli poza 4 miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Atlanta podrzuciła kukułcze jajo do  Cavs .....

 

W końcu odkąd oddali Korvera ich obrona się poprawiła i znów przypominą tę z początku roku

 

Za to Cavs jak na razie mają zabójczą obronę 119 z KK na parkiecie. Choć te 68 minut to jak na razie kiepska próbka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może Atlanta podrzuciła kukułcze jajo do Cavs .....

 

W końcu odkąd oddali Korvera ich obrona się poprawiła i znów przypominą tę z początku roku

 

Za to Cavs jak na razie mają zabójczą obronę 119 z KK na parkiecie. Choć te 68 minut to jak na razie kiepska próbka

Jakbym nie obejrzal wiekszosci spotkan cavs w tym roku, to bym moze uwierzyl. A tak to kk > md.

Slowo klucz, "mobilnosc"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic że nikt poza mną nie interesuje się Atlantą ale po kryzysie z początku grudnia już nie ma śladu

 

Są ostatnią nadzieją na to że wschód potrafi bronić. Dziś w meczu z Chicago cały czas bronili dobrze ale Wade z Butlerem jakoś trafiali. Jak było 10 pkt w plecy i trzy minuty do końca to byłem że już tego nie wygrają ale teraz oni trafiali ( akcja zakończona trójką Hardawaya to majstersztyk) a sami jeszcze bardziej utrudniali rzuty Bykom i wygrali.

 

Atlanta moim zdaniem to ostatnia nadzieja że na Wschodzie to nie Cavs będzie w finale. Ja wiem że historycznie wymiękali w PO ale Schroeder to szybka niemiecka torpeda . On ma niemiecką butę piłkarską. Dopóki jest czas to wierzy w wygraną. Gra niesamowicie. PRzejmuje mecze - jest tam liderem mimo że jest tami Sap i Howard. Dwight u siebie w domu jest przeszczęśliwy i gra jak już dawno nie. Skupiony zero głupich uśmiechów. Pełny profesjonalizm. Obrona bardzo dobra - można już nie ta elita co kiedyś ale daje dużo, dobrze się ustawia pod koszem

 

Atlanta w styczniu jest 10-3 i może za chwile być nr 2 na Wschodzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczynam w nich wierzyc to zaczynają grać kaszanę jak zaczynam myslęc że są beznadziejni to robią taki mecz jak dzisiejszy

 

Szczerze nie ma bardziej wkurwiającego gracza w całej NBA jak Harden. JEgo wymuszane faule za 3 to jest kpina. Spuszcza łapy w dół robi ruch pełnia księzyca niczym samuraj i zahacza o ręce rywala który nie robi ruchu . Wymac***e dłonmi w górę i dostaje faul przy rzucie choć w ogóle do rzutu się nawet nie skłąda. W każdym meczu który ogląda są z 3 -4 takie sytuacja.. Ten flop na koniec meczu z Howardem .

 

Ale to co zrobił Hardaway dziś do spólki z Dwightem niesamowite. Te jego wsady trójki wszystko. Howard broniacy dobijający niewiarygodne. Byli -20 na 8 minut do końca  iwygrali 5. Niesamowity mecz kto nie ma czasu niech chociaż obejrzy trzecią i czwarta kwartę

 

PEwnie znów Hawks wpadnie w dołek jak ich chwalę ale dzisiejszy mecz i ten z Knicksami to chyba TOP2 tego sezonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za polecenie. Hardaway był fenomenalny, ale podobał mi się też Bembry. Swoją drogą, niezłe jaja z ostatnią trójką Arizy. Wyglądało, jakby wpadła.

A to prawda. Myślałem ze trafił. Atlanta jest dla mnie dwubiegunowa w tym sezonie. Ale dobrze,ze przestali robijac sklad gadaniem o wymianach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddali tego Korvwra i to im na dobre wyszło. On w Cavs nie błyszczy a w obronie raczej minusowy.

Atlanta dzięki temu wygląda lepiej, poza tym jednego puścili by walczył o pierścień drugiego do domu do Indiany to też się ceni. Fa mogą na to patrzeć ze tam jak nie jesteś potrzebny to Cię nie wywalaja do przysłowiowej Philadelphii tylko tam gdzie chcesz. Szanuje bardzo i Lubię to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.