Skocz do zawartości

[07/08] FBL 3


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już tu jestem, to znów cytacik z zasad :wink: :Po zatwierdzeniu wymiany przez obie strony, czeka ona 2 dni, zanim jej ustalenia (czyli transfer zawodników) wejdą w życie. Ten okres (status "pending trade") nie może ulec skróceniu. To czas dla komisarza, by sprawdził, czy wymiana jest w porządku. Jeśli tak jest, to nie wetuje i pozwala, by wymiana po upływie dwóch dni sama weszła w życie.

 

To odnośnie poganiania komisarzy :)

Oczywiście w momencie, jak to piszę (i widzę datę posta Gimmiegp z ogłoszeniem wymiany), jest to już trochę po czasie, ale tak tylko gwoli przypomnienia. Dziś w nocy piłka już będzie w grze, więc podłączam się pod życzenia sukcesu dla wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zaczynamy ;)

zaczynaja sie szaleńcze wyczyny Kobasa

Dlatego dobrze mieć go juz w swoim składzie.. 8) Szkoda ze Kobasem zagrał jeszcze Jazzman ale nagdonimy to dzisiejszym występem Denga i Nowika.. no i nie powiem licze na jakieś 90 fp Terrego pod nieobecność Howarda :wink: A dziś zagrał tylko Aldrigade i zrobił to czego od niego oczekuje.. jeszcze pare piłek wskoczy przy zbiórkach i będzie robił po 90 fp. a wtedy bedzie OK :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieliśmy dwa trejdziki. Ja wróciłem wczoraj późnym wieczorkiem i były one jeszcze na tablicy więc zdążyłem się pi razy oko przyjrzeć i nie miałem żadnych zastrzeżeń.

 

 

I.

75,6 fp Tyson Chandler (NO - C) do rimwreckers pitti_8

 

za

 

78,5 Chauncey Billups (Det - PG) fp do Basketball Heroes hieronim2007

 

 

Oraz coś znacznie większego kalbru:

 

II.

187,7 fp

Kobe Bryant (LAL - SG)

Caron Butler (Was - SF) do Zmaziuu Green Zmaziuu=Michalik

za

 

176,6 fp

Luol Deng (Chi - SG,SF)

Dirk Nowitzki (Dal - PF) do Mormons luyka1=jazzmen

 

ps

trejdy nie powinny być vetowane jeśli obie strony widzą realne korzyści. Choć dobrze by było żeby tak jak te wyżej były idealnie niemal równiutkie:)

ps2

bez popędzania prosim i bez gróżb :!: bo się obrazimy a już nie jest dobrze bo na dzień dobry zamiast pierwszy jestem 4. Tak byc nie powinno :wink: Budujmy FBL3 na zdrowych zasadach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez popędzania prosim i bez gróżb :!: bo się obrazimy a już nie jest dobrze bo na dzień dobry zamiast pierwszy jestem 4. Tak byc nie powinno :wink: Budujmy FBL3 na zdrowych zasadach :)

 

Wybacz myślałem ze wracasz w środe wieczorem i nie zdąze ułożyc składu.. a tak to nie pozostaje mi nic tylko pogratulować dobrej roboty :P

 

jaka tam szkoda szkoda to jest teraz mi że go oddaje ale coż musialem to zrobić bo przecież takich popisów jak dziś Okura (-13) nie moge tolerowac

No to Cię załatwił.. i to jeszcze gracz z Utah.. trzeba było Paula M. wstawić :P

 

BTW.. kto by pomyslał Kobe i Wade w jednej drużynie.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde lipnie zaczął się ten sezon. Wygląda na to, że zostałem nieźle wyruchany przy wymianie z Pittim, a gdy już była okazja, aby ten skład uporządkować, to Hirek w ostatniej chwili zawetował wymianę między nami. Do tego T-Mac przy 30-6-4 nie robi nawet 80 fp, a przy 47-4-4 nie robi 130. WTF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurr... byłem pewny, że wystawiłem Salmonsa.. a tu dupa :x

Horford też ładnie się zapowiada, szkoda Forda przespał II kwarte ale za to Kamman pojechał 8)

 

Będzie dobrze.. narazie średnio ponad 80 fp/mecz więc nie ma źle.. tylko, żeby Buttler tak nie tracił.. 7 TO? co to ma być :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień 1

  • heronim - srednia: 88.16 ( 16 ) [/*:m:398cpmlh]
  • Pitti_8 - srednia: 87.78 ( 16 ) [/*:m:398cpmlh]
  • Viruz - srednia: 85.71 ( 14 ) [/*:m:398cpmlh]
  • Mich@lik - srednia: 81.15 ( 13 )[/*:m:398cpmlh]
  • Gimmie - srednia: 81.14 ( 14 ) [/*:m:398cpmlh]
  • Antek - srednia: 71.61 ( 14 ) [/*:m:398cpmlh]
  • Kily - srednia: 70.76 ( 17 ) [/*:m:398cpmlh]
  • Jazzmen - srednia: 67.93 ( 15 ) [/*:m:398cpmlh]
  • Zajmon - srednia: 66.97 ( 15 ) [/*:m:398cpmlh]
Graczem Kolejki w e-NBA FBL #3 został: heronim

 

ps

co prawda szybszy był ten tydzień ale taak bywa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moi chłopcy wooolno się rozpędzają, ale mam nadzieje że na początku sezomu nie stracę kontaktu z czołówką:)

ps. kurcze dziwnie tak na dole tabeli, nie przyzwyczajony jestem, wieje tu strasznie i ciemno :)

 

co do free agentów to narazie wszyscy zbierają krótkodystansowców salmons, azubuike powinni przestac szalec jak wróci jackson i bibby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa Antek dziś mam to samo.. Po co wstawiałem Horforda to tylko ja wiem - nawalił całe 35 fp :wink: Zniszczył fajną srednią dnia.. Ogólnie nie jest źle.. mam chyba najmniej rozegranych meczy a tylko 300 fp do odrobienia.. Licze na kontunuacje formy Kamman (BTW to jest gość :shock: ) stabilizacje Carona (zostało mu 5 meczy potem nie wiem kim będe grywał na SF), mniej strat LMA i będzie dobrze.. Gdyby ktoś potrzebował jakiegoś centra piszcie mam paru (Haywood, Kamman, Al J., LMA, Horford - chętnie się podziele 8) )

 

Wracająć do dziś to niewiem jak to sie stało ale ten pierwszy (Kamman) do przerwy miałe całe 29 fp a Ford 21.. a w drugiej połowie explozja talentu - szkoda, że całe mecze nie grają tak jak po przerwie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.