Skocz do zawartości

[07/08] FBL 3


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chciałem nic wiecej wklejać, ale sam napisałeś, ze wstawisz ten jeden teks na forum, więc jade.

 

 

Cytat:

Michalik

Proponuje ci Wade i Odom za Mariona i Melo

 

 

 

dalej tylko napisales, ze to jest wyrownany trade...

Post wyżej:

Miałeś to wstawić, ja wstawiam. O tej wymianie, moze pogadamy na koniec sezonu. Określiłem ja sam jako śmieszną, mimo iz ja zaproponowałem, bo narazie Wade, Odom <<<< Marion, Melo. Ale wrócmy do tego pod koniec RS

Dwa posty wyżej:

DOBRA OBAJ PRZEGINAMY

 

Ty zaczołeś, ja koncze. Nie było sprawy. Potransferować, nie potransferujemy :wink: . Nie bierz tego do siebie, bo lubić Cie jednak bede nawet jakbys mi Dunleavego za Bryanta dawał :wink:

 

Masz racje, wciskajac Antkowi takiego trade'a jak tego ostaniego nie zdziwilbym sie jakbys skonczyl wysoko. Mnie tego nie wcisniesz kolego Brand wroci, Kaman skonczy zbierac, Arenas wroci, Butler skonczy szalenstwa. Natomiast Nash i Okafor to jednak liderzy druzyn, nie da sie ich zastapic kimkolwiek

Butler to pewne 90 nawet przy Arenasie. Kamman moze się skończyc w Marcu racja, ale czy Brand bedzie wstanie grac na maxa? Okafor juz prawie wyrownuje średnią w meczach rozegranych z ostatniego sezonu więc czas by go cos bolało. A plecy Nasha to jedna wielka zagadka.

 

I teraz zapewne ich juz nie sprzedam, nie ma jak dobra reklama 8) Mimo wszystko oddam Okafora za jakiegoś SF'ka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stevenson i Okafor niszczą taką fajną srednia. Pierwszy robi 31 drugi 47 a reszta 717 co daje 119 fp/g :? Miałem wystawionego Salmonsa, wyczytałem ze Butler, Jamison maja grype to wstawiłem Stevensona. Pierwszy zrobił 151, drugi 100 a ten 31 - a już tyle razy powtarzałem, ze nie wystawie zadnego 'patałacha' a jednak znów to zrobiłem i znowu przekombinowałem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz od kilkunastu dni srednia powyzej 100 i to bez Butlera(dokladnie 112.5).

 

Czyzby "zyczenie" Michalika o kontunuacji kontuzji w Wizz sie sprawdza.

 

Niedlugo trzeba bedzie brac z Fa Rogera Masona czy innego Dariusa Songailę. Albo beda musieli sciagnać z Europy Aleksieja Pechorova :lol:

 

Kily niezły wynik tej nocy :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień 7 ( 2007-12-15 - 2007-12-22 ):
  • heronim - srednia: 95.76 ( 27 ) przyrost: 1.02 fpg: 88.45[/*:m:2inrcl2e]
  • Mich@lik - srednia: 94.68 ( 30 ) przyrost: 9.22 fpg: 82.54[/*:m:2inrcl2e]
  • Viruz - srednia: 92.39 ( 31 ) przyrost: 10.23 fpg: 85.35[/*:m:2inrcl2e]
  • Jazzmen - srednia: 82.83 ( 30 ) przyrost: 8.29 fpg: 76.17[/*:m:2inrcl2e]
  • Pitti_8 - srednia: 81.38 ( 30 ) przyrost: 8.43 fpg: 80.58[/*:m:2inrcl2e]
  • Kily - srednia: 79.88 ( 20 ) przyrost: 3.33 fpg: 75.24[/*:m:2inrcl2e]
  • Antek - srednia: 79.09 ( 23 ) przyrost: 6.82 fpg: 76.48[/*:m:2inrcl2e]
  • Zajmon - srednia: 77.04 ( 27 ) przyrost: 5.13 fpg: 71.49[/*:m:2inrcl2e]
  • Gimmie - srednia: 76.9 ( 30 ) przyrost: 7.26 fpg: 78.02[/*:m:2inrcl2e]
Graczem Kolejki w e-NBA FBL #3 został: heronim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyzby "zyczenie" Michalika o kontunuacji kontuzji w Wizz sie sprawdza

Don't give up - nastepny mecz wizards w środe, a Carona bolało tylko kolano a Wizz nie chcą ryzykować. W srode najp. zagra. Kamman za to już nie ma zmiennika - Davis sie złamał.. :? Ale Steve mi jego strate ostatnio refunduje :wink:

 

 

heronim - srednia: 95.76 ( 27 ) przyrost: 1.02 fpg: 88.45

Ten wynik to chyba ASL?

 

 

Artek: Killy sieknoł 788 w 7 meczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie nieźle. Gdyby Parker nie spieprzył, to byłoby jeszcze fajniej, ale nie ma co narzekać, zwłaszcza, że Tony wrócił dopiero co po kontuzji i jestem spokojny o to, że jego gra będzie wyglądała tak jak wcześniej, gdy był jedynym, który nie zawodzi. Generalnie czas się piąć w górę. Póki co nadal jestem ostatni, ale raz, że nieznacznie, a dwa, że mam sporo meczów niewykorzystanych. Najważniejsze, że jest tendencja wzrostowa pod względem średniej i z kontuzjowanych został już tylko Ford. :)

 

P.S. Zmaziuu, nie przekręcaj mojej ksywki. :evil: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hirek ty się tam weś upominaj do Stro bo i łapiesz sie z tym tygodniem do historycznej 20stki, a za listopad też tam powinnieneś znaleźć :wink:

Ze co prosze?? Nie rozumiem nic z twojego przekazu :?

 

A co do gracza tygodnia to kurcze chyba znowu wygralem? Tyci tyci ale jednak ;>. To bedzie w sumie chyba 4 albo 5 nagroda gracza tygodnia i zanosi sie na 2 z rzedu nagrode gracza miesiaca. Jak narazie miesiacami to wydaje mi sie, ze swojego skladu wcale nie ruszam. To sie ma szczescie no nie? ;] Zero kontuzji, zero klopotow, tylko od czasu do czasu kontrolnie sprawdzam czy aby na pewno wszyscy zdrowi no i jak narazie jest okej.

 

Aha mowilem juz, ze cos mi niepasuje? Mianowicie jakis Zmaziuu Green Team, nie wiadomo skad, ma taki sklad, ze mi szczena opadla jak go zobaczylem. Jakis trejd przegapilem? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.