Skocz do zawartości

[07/08] FBL 3


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

Zdrowy Wade 120 fp, chory Wade 85 fp. Zdrowy Arenas 90 fp, chory Arenas 50 fp. -co widac po ostatnich grach.

 

O Dywana jestem spokojny, Miami ma słaby bilans i będzie musiał grać na całego bo jak widać Szak niedomaga.. (a mimo, ze nie domaga to ten niedługo w mojej drużynie :wink: ). Najbardziej to i tak mnie zadziwnia Turkoglu - co ten chłop ostatnio wyrabia to się w głowie nie mieści :shock: Mimo wszystko to ja dałem dupy w tym tygodniu - Haywooda wstawiłem, to Horforda niepotrzebnie a to Butler był na benchu przypadkiem.. teraz musiiii być lepiej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co myślicie o tym młodym chińczyku yi jianlanie ?? dałem mu szansę szybko na miejsce w składzie bo by się pewnie odrazu jeden z was sępów zjawił o 6 nad ranem po pierwszym dobrym występie :P według mnie ma szanse na naprawde dobry sezon szczegolnie ze juz starterem jest i 30 minut+ a to rookie dopiero. robia wokol niego za duzy szum medialny, ale moze cos z niego bedzie.

ps. nie marzę o niczym innym tylko żeby opuścić to przeklęte ostatnie miejsce w tabeli ;) jeszcze wam pokażę że arenas i amare w kosza grać potrafią ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. nie marzę o niczym innym tylko żeby opuścić to przeklęte ostatnie miejsce w tabeli jeszcze wam pokażę że arenas i amare w kosza grać potrafią ..

Wiem coś o ostatnim miejscu i też mam w składzie Amare (zbieg okoliczności czy fatum nad nim jakieś wisi? :P ).Jednak sądze ze granie chinczykiem to nie jest do konca dobry pomysł. Wy tu w 3 lidze rzadzicie sie innymi prawami same kozaki w rosterze srednie punktowe same wysokie :P . U nas jest ciekawiej bo sytuacja moze sie szybciej odwrocic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień ( 2007-11-10 - 2007-11-24 ):
  • Viruz - srednia: 86.4 ( 26 ) przyrost: 0.19 fpg: 86.29[/*:m:25t8w44i]
  • heronim - srednia: 84.93 ( 27 ) przyrost: 3.9 fpg: 82.51[/*:m:25t8w44i]
  • Gimmie - srednia: 79.8 ( 33 ) przyrost: -5.38 fpg: 82.88[/*:m:25t8w44i]
  • Mich@lik - srednia: 78.86 ( 25 ) przyrost: -1.59 fpg: 79.88[/*:m:25t8w44i]
  • Jazzmen - srednia: 77.66 ( 28 ) przyrost: -1.99 fpg: 78.86[/*:m:25t8w44i]
  • Pitti_8 - srednia: 76.16 ( 29 ) przyrost: -6.46 fpg: 80.18[/*:m:25t8w44i]
  • Antek - srednia: 74.74 ( 29 ) przyrost: -2.97 fpg: 76.51[/*:m:25t8w44i]
  • Zajmon - srednia: 74.5 ( 29 ) przyrost: 7.15 fpg: 70.27[/*:m:25t8w44i]
  • Kily - srednia: 72.29 ( 28 ) przyrost: 5.06 fpg: 69.14[/*:m:25t8w44i]
Graczem Kolejki w e-NBA FBL #3 został: Viruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry początek, słaby środek i średnia końcówka. Jednak prawie 80 fp wyciągnołem - dobrze ze Wade wrócił i Odom. Pierwsze dwa tygodnie to pewnie po 70-80 fp będą dawać, ale mam czas czekać przecież sezon jest dłuuuuuuuuuuugi :wink: Przy okazji pozyskam bardzo dobrego rozgrywającego - zresztą wszystko macie w Trading block :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest niesamowite. Od kwartetu Duncan-Gasol-Bosh-Richardson spodziewałem się ok. 285 fppg. Mam ponad 110 mniej. :shock: Kiedyś to się musi zmienić... Do tej wyliczanki dodać można choćby Mo Williamsa, który ma ok. 20 fppg mniej niż w poprzednim sezonie czy Ellisa z ok. 10 mniej. Na domiar złego połamał się T-Mac.

 

W każdym razie jedynym "pocieszeniem" w mojej drużynie jest fakt, że mam zdecydowanie najmocniejszy bench, z którego każdego dnia ktoś dostarcza 100+. To robi się coraz bardziej irytujące dla mnie, więc jeśli ktoś ma zbyt wąski skład (a są takie osoby w tej lidze), to chętnie się wymienię 2 za 1. Tacy Nelson i Marvin razem robią koło 140 fppg, u mnie są na BN, a myślę, że niejednemu przydadzą się do punktowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że jestem ostatni w tabeli to nie znaczy że głupi :) ja nie wiem jak michalik wymyśliłeś trade arenas i foye za kamana, ale zazdroszczę bujnej wyobraźni;) moja propozycja za wade'a to przy tym szczyt hojności :D

Wiesz sprobować zawsze można :wink:

Ciekawe jestem czy dwu meczowy przebłysk Barnes'a to tylko ten przebłysk czy stabilizacja formy? Mogliby tego Sjaxa jeszcze na pare meczy 8) Jedno co najbardziej mnie zadowala to stabilizacja formy Aldridge - a juz chciałem go transferować.. :wink:

 

A i jeszcze jedno pytanie do innych uczestników zabawy: Co się z wami dzieje? Widze, ze potransferowac to moge tylko z Jazzmanem albo listą FA :wink: Mam nadzieje, ze nie zawiode sie na grubasie - niby racja ze oddaje 59 pick za 88 ale widze ten blysk w oczach Szaq'a po powrocie Dywana - no i najwazniejsze oni muszą grać, bo PO ucieka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień ( 2007-11-10 - 2007-11-24 ):

o ile mi wiadomo to 24-11-2007 jest za tydzień :) gimmie poprawię to w bazie danych, ale następnym razem popatrz w prawy dolny róg monitora :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michalik jesli chcesz jakiegoś dobrego PG, to mam Twojego ulubienca- steve'a nasha, biorac pod uwage ze masz dywana, to stevie ci sie by jeszcze przydal. Bo Gruby tez juz prawie jest. Sami ulubiency;]

Nie ma jak to mieć swoich ulubieńców w drużynie 8) Może jeszcze zapoluje na AI i z FA ściągne T.Thomasa i bede miał swój ukochany, wymarzony team :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno pytanie do innych uczestników zabawy: Co się z wami dzieje? Widze, ze potransferowac to moge tylko z Jazzmanem albo listą FA :wink: Mam nadzieje, ze nie zawiode sie na grubasie - niby racja ze oddaje 59 pick za 88 ale widze ten blysk w oczach Szaq'a po powrocie Dywana - no i najwazniejsze oni muszą grać, bo PO ucieka :wink:

nareszcie bierzesz tego Grubasa odemnie, jego forma przypomina sinusoide i watpie zeby 'latajacy dywan' mu pomogl sobie z tym poradzić, ba nawet smie twierdzić że sam Alladyn by sobie z tym nie poradził...[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nareszcie bierzesz tego Grubasa odemnie, jego forma przypomina sinusoide i watpie zeby 'latajacy dywan' mu pomogl sobie z tym poradzić, ba nawet smie twierdzić że sam Alladyn by sobie z tym nie poradził...

A przygarne kochanego grubaska.. wkoncu wole go niż Forda, który idzie na ławe :twisted: Szczerze to bym nie lekcewarzył przeciwnika przez którego w jednej wcześniejszej wymianie zostało się wydymanym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jazzman sorry jeszcze raz - jak uslyszałem ze gruby bierze zastrzyki spasowałem. Pozatym chciałem oddać Terrego - ale nie zdązyłem a jakiś backup na PG musi być. Wybacz.

 

Panowie ja zostaje bez dostępu do sieci na minumum trzy tygodnie więc zycze wszystkim miłej zabawy, szkoda ze nie zdazylem potransferować ale jak widac - nie było mi dane. Powodzenia w walce o II miejsce - moi bez trenera atakują :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.