Skocz do zawartości

[07/08] FBL 3


gimmie

Rekomendowane odpowiedzi

Wracająć do dziś to niewiem jak to sie stało ale ten pierwszy (Kamman) do przerwy miałe całe 29 fp a Ford 21.. a w drugiej połowie explozja talentu - szkoda, że całe mecze nie grają tak jak po przerwie Wink

 

Tj vectra ford tak naprawde zacząl dopiero grac w OT. To co on robil w dogrywce, glownie dzieki jego szalonym trojkom Dinozauary byly caly czas w grze.

 

Dzis to samo, gdybym wystawil nawet polamanca K-Marta zamiast Ricky;ego, bylbym bliski sredniej 100. Ogiolnie narazie wszystko idzie w miare dobrze, czekam tylko na jakas normalna gre Bena Wallace'a i przede wszystkim utrzymaniu formy przez dwojke moich rewelacji- Feltona i Jeffersona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie narazie jest srednio, chociaz niby utrzymuje 1 pozycje, ale nie jestem zadowolony z gry niektorych moich graczy.

 

Przede wszystkim Jamison cos cienko sobie poczyna. W pierwszym meczu zagral extra, ale pozniej juz gral rownie beznadziejnie jak cale zreszta Wizards.

 

Vince podobno ma jakas kontuzje, z ktora moze grac ale musi sie ograniczac glownie do podawania i ma z tego wzgledu trudnosci ze zdobywaniem punktow, zarowno tych na boisku jak i tych fantasy. Mam nadzieje, ze to minie z czasem.

 

Zarowno Tinsley jak i Wilcox troche w kratke, ale mam nadzieje, i zarazem na wiecej nie licze, ze w tym sezonie na 70fppg bedzie ich przynajmniej stac. Sytuacja powinna sie odrobine rozwiazac w moim teamie w momencie jak wroci Artest do gry, Sacramento widac go potrzebuje... co nie zmienia faktu, ze pewnie wytrejdowali by go przy pierwszej lepszej okazji.

 

Zaskakujaco dobrze gra Billups, zdecydowanie lepiej niz w zeszlym sezonie, tez go mialem wtedy w zespole w FBL. Jak utrzyma ten poziom to powinien wykrecic srednia powyzej 80fppg, a to juz jak na goscia na util to naprawde mila rzecz.

 

No i to by bylo na tyle. Srednia blisko 85fppg, jako caly zespol, tak na marginesie. Nie jest to slabo, ale jak niektorzy ode mnie sie rozkreca oraz wroci Ron to moze byc wiecej i po cichu na to licze, zeby w razie kontuzji zbyt duzo nie stracic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tony Parker 61, Tracy McGrady 86, Mo Williams 56.5, Tim Duncan 56, Jason Richardson 33 i wreszcie star of stars Chris Bosh... -10. A na benchu 94 Millera i ponad 100 Ellisa. To są jakieś jaja.

a moja średnia z dziś? 131,5 :wink: (yao 123; luol 108; kevin 133,5; chris 161,5) parpapapa i'm love it :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrego PG na już był wzioł..

Jazzman sorry Tj' narazie zostaje i dziś dostaje ostatnią szanse zresztą jak Horford i Hedo :)

 

 

Edit:

 

Od dziś grają tylko pod presją - widac dobrze im to robi.. szkoda tych TO Horforda bo było by cudnie..

 

Z tym Kamanem to was wydymałem, że aż milo Dołączona grafika :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viruz to cheater. :P Mieć 1 pick i takiego LeBrona to cheat. :P Przegięcie. W ostatnich meczach kolejno 167, 141, 160.5 i teraz 195.5 fp. Przegięcie z lekka. :shock: Aż strach pomyśleć ile by miał, gdyby Deron nie trafił tego gamewinnera i byłaby dogrywka. :roll: Jak tak dalej pójdzie, to jedynym sposobem na sprawiedliwość byłoby usunięcie przez Yahoo Jamesa i Garnetta z gry. :lol:

 

U mnie jak zawsze. Wszyscy robią sobie jaja. J-Rich 18 fp, Duncan 63, Gasol 50. Nice. :lol: A na benchu 100+ tym razem zrobił Marvin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, ja sie przylaczam do tego apelu. Trzeba bedzie pomyslec w przyszlym roku czy aby nie usunac Jamesa z FBL :lol:. No sorry ale 195fp w 40min gry? Jaja sobie robimy czy co? To jest CZIT. Majac Lebrona w zespole atomatycznie dodaje ci extra 9 zawodnika bo on gra za dwoch. Kurde na 200fp musi u mnie pracowac 2 graczy, czasami 3... :x to jest nie fair.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, ja sie przylaczam do tego apelu. Trzeba bedzie pomyslec w przyszlym roku czy aby nie usunac Jamesa z FBL :lol:. No sorry ale 195fp w 40min gry? Jaja sobie robimy czy co? To jest CZIT. Majac Lebrona w zespole atomatycznie dodaje ci extra 9 zawodnika bo on gra za dwoch. Kurde na 200fp musi u mnie pracowac 2 graczy, czasami 3... :x to jest nie fair.

zajmiesz 4 miejsce w tym sezonie to go juz za rok dostaniesz :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak zawsze. Wszyscy robią sobie jaja. J-Rich 18 fp, Duncan 63, Gasol 50. Nice. :lol: A na benchu 100+ tym razem zrobił Marvin.

Gasol to wogole przegina - wywal go na FA a Duncanowi dałbym ostatnią szanse.. 8) LBJ - hmm nie wiem, ja bym go w zespole nie chciał tzn.nie potrafil po prostu miec zarazbym wymienił na innych graczy :wink: Na jakiegoś Mariona i inne mięso 8) Mam jakieś dziwne przerzucie, ze i tak LBJ nie zagra w tym sezonei więcej niż 50 meczy,, :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale straszna c***nia dziś - szok :\

Gdyby nie Odom i Bryant to w 8 meczach zrobiłbym 400fp..

Zaapomnieć.. jak najszybciej.. A LMA 130 na benchu - to mówi wszystko :?

 

Zajmon dzięki za propozycje ale troche przesadziłeś z tą wymiana.. Sam Wade po powrocie to za dużo za Biedranisa i Arenasa 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u]Tydzień 2 [/u] ( 2007-11-03 - 2007-11-10 ):

  • Gimmie - srednia: 87.07 ( 30 ) przyrost: 5.92 fpg: 85.18[/*:m:2pae9i75]
  • Viruz - srednia: 86.45 ( 30 ) przyrost: 0.74 fpg: 86.22[/*:m:2pae9i75]
  • Jazzmen - srednia: 86.17 ( 27 ) przyrost: 18.23 fpg: 79.65[/*:m:2pae9i75]
  • Antek - srednia: 80.66 ( 29 ) przyrost: 9.05 fpg: 77.71[/*:m:2pae9i75]
  • Mich@lik - srednia: 80.16 ( 31 ) przyrost: -0.99 fpg: 80.45[/*:m:2pae9i75]
  • Pitti_8 - srednia: 80.03 ( 32 ) przyrost: -7.75 fpg: 82.61[/*:m:2pae9i75]
  • heronim - srednia: 76.95 ( 28 ) przyrost: -11.21 fpg: 81.02[/*:m:2pae9i75]
  • Zajmon - srednia: 67.56 ( 27 ) przyrost: 0.59 fpg: 67.35[/*:m:2pae9i75]
  • Kily - srednia: 65.16 ( 29 ) przyrost: -5.61 fpg: 67.23[/*:m:2pae9i75]
Graczem Kolejki w e-NBA FBL #3 został: Gimmie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.