Skocz do zawartości

Draft 2017


falcao

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze jak patrzę na ten wkurwiony wyraz twarzy DSJa i jak każdemu próbuje sprzedać po dunku w mordę to się niesamowicie jaram na ten następny sezon, bo koleś jest chyba bardziej niewyżyty niż Westbrook

 

oj będą miały Dirki i Cubany radochę z nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jayson Tatum w lidze letniej w Vegas:

 

6/20 mid range

3/11 pulling up

 

W Duke na iso robil 0.9 PPP

 

Troszkę chciałem ostudzić powszechne zapędy, ciężko mu będzie być efektywnym scorerem, zwlaszcza ze to ma byc jego glowna zaleta.

Synergy Sports Tech‏ @SynergySST

 

Jayson Tatum is on pace to lead the #NBASummer League in both isolation and post up scoring shooting a combined 54% in one-on-one situations

16:16 - 11.07.2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce zobaczyć Ball vs Dennis Smith Jr w akcji to mam tu stream HD bez reklam. http://www.nbastreams.me/493524/2/dallas-mavericks-vs-los-angeles-lakers-live-stream-online.html

Dodam że na tę chwilę Ball 12 punktów 5 asyst Dennis 12 punktów a dopiero skończyła się pierwsza kwarta ;)

 

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

a w miedzyczasie Marvin Bagley, o ktorym bardzo malo sie mowi w porownianiu ze znacznie slabszymi Zionem i LaMelo, zdecydowal ze rezygnuje z ostatniego roku liceum i idzie do Duke. jak dobry jest ten gosciu? niech swiadczy o tym fakt, ze w swojej klasie byl numerem 1, teraz dalej bedzie numerem 1 mimo ze w jego klasie jest jeszcze Porter, Doncic, Ayton, a slychac tez glosy, ze nawet jakby byl w drafcie w tym roku, to poszedlby przed Fultzem ;) Bagley juz w tym momencie jest prawdopodobnie gotowy na gre w NBA, co widac nawet w Drew League, gdzie swietnie radzi sobie przeciwko zawodnikom NBA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówienie, że jest lepszy od Doncicia, który w wieku 18 lat robi rozwał w Eurolidze to gruba przesada. W USA mogą go stawiać wyżej, ale zawsze tam to tak działa w wypadku eurasów, a czas i tak pokaże. I nie sądzę, że będzie, tym bardziej że w Realu połamał się Llull i Lukę czekają jeszcze większe minuty.

Edytowane przez Cornellius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malo o nim sie mowi? Wydaje mi sie ze hajp na tego gracza jest ogromny. Chyba ostatni taki hajp byl na Embiida po kilku meczach na uczelni.

napisalem, że w porównaniu ze Zionem i LaMelo.

 

Mówienie, że jest lepszy od Doncicia, który w wieku 18 lat robi rozwał w Eurolidze to gruba przesada. W USA mogą go stawiać wyżej, ale zawsze tam to tak działa w wypadku eurasów, a czas i tak pokaże. I nie sądzę, że będzie, tym bardziej że w Realu połamał się Llull i Lukę czekają jeszcze większe minuty.

Doncic ma w tym momencie o wiele większe ograniczenia, m.in. atletyzm który nie jest wybitny, a jego obrona jak na razie jest na raczej słabym poziomie. Bagley atletycznie to potwór, ma ogromny potencja. na obecną chwile Doncic to TOP 4 draftu, wyżej od niego stawiany jest własnie Bagley, Porter, czy Ayton. Po tym sezonie może się to zmienić, ale mówimy o sytuacji na dzień dzisiejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doncic ma w tym momencie o wiele większe ograniczenia, m.in. atletyzm który nie jest wybitny, a jego obrona jak na razie jest na raczej słabym poziomie. Bagley atletycznie to potwór, ma ogromny potencja. na obecną chwile Doncic to TOP 4 draftu, wyżej od niego stawiany jest własnie Bagley, Porter, czy Ayton. Po tym sezonie może się to zmienić, ale mówimy o sytuacji na dzień dzisiejszy

 

Sporo o Doncicu powie nam sezon Lonzo w NBA, ktory w moim prywatnym rankingu od niedawna jest najlepszym gosciem z '17 class. Poza oczywistymi zaletami Luki, to uwazam bedzie tez niego wybitny shotmaker, szczegolnie wszechstronnosc w ataku mi imponuje, dawno nie bylo takiego prospecta  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisalem, że w porównaniu ze Zionem i LaMelo.

 

Doncic ma w tym momencie o wiele większe ograniczenia, m.in. atletyzm który nie jest wybitny, a jego obrona jak na razie jest na raczej słabym poziomie. Bagley atletycznie to potwór, ma ogromny potencja. na obecną chwile Doncic to TOP 4 draftu, wyżej od niego stawiany jest własnie Bagley, Porter, czy Ayton. Po tym sezonie może się to zmienić, ale mówimy o sytuacji na dzień dzisiejszy

 

Wszystko zależy od źródeł, ale sam widzę, że na chłopaka jest wielkie ciśnienie i w którym drafcie, by nie szedł: ten , kolejny lub 2018, to jeżeli nie przytrafi się nic złego, to w każdym z nich jest murowaną #1. Doncicia mam na razie z # 5, pominąłeś Bambę, który też ma sporo znaków zapytania, ale chyba jest jeszcze na dzień dzisiejszy lepszą opcją niż Doncić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Sorry za odkurzanie staroci ale jak się poczyta ile tu było entuzjazmu i zachwytów nad klasą draftu a jak się to skończyło?

Z drugiej rundy większośc pozwalniana w to i poprzednie chiałem napisać lato ale nazwijmy międzysezonowo. 

Przetrwali - Morris. Brooks i Bryant

Z pierwszej rundy 5 już nie ma w lidze. A dwaj J Jackson z Bradleyem tez praktycznie juz są poza ligą. Giles też praktycznie Mam wrażenie ,że liga teraz już się nie bawi w dawanie kolejnych szans bo wolą nie dać umowy takiemu Smithowi ( kolejny kandydat do oglądania NBA tylko z pozycji kibica) i brać kolejnego młodego z draftu. Z drugiej strony kariery weteranów trwają dłużej więc jest mniej miejsca  dla młodych. Krótko mówiąc albo idziesz w górę albo wylatujesz

Podjarka tamtą klasą w 2016 roku była równie mocna co obecną . I choc niektórzy jak Suggs czy Cade naprawdę wyglądają jak z innej bajki to jednak parkiet NBA brutalnie weryfkuje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bzdury jakies. gdzie ty widzisz te 'wiekszosc' pozwalniana?! akurat znakomita wiekszosc grajkow z tego draftu wciaz jest w nba. jackson jest dla ciebie 'praktycznie poza liga' (slyszysz, casey, amatorze?!)?! - skad ty bierzesz takie informacje, ely, ciekaw jestem bardzo. zdradz swoje zrodla, bo mnie to mocno nurtuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kcp78 napisał:

bzdury jakies. gdzie ty widzisz te 'wiekszosc' pozwalniana?! akurat znakomita wiekszosc grajkow z tego draftu wciaz jest w nba

Ja ci proponuje przeczytać mój wpis jeszcze raz , Potem swoją odpowiedż a potem poświęć 5 minut na pomyślunek i już będziesz wiedział ,że niczym Don Kichot walczyć z wiatrakiem który sobie stworzyłeś w głowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

Ja ci proponuje przeczytać mój wpis jeszcze raz , Potem swoją odpowiedż a potem poświęć 5 minut na pomyślunek i już będziesz wiedział ,że niczym Don Kichot walczyć z wiatrakiem który sobie stworzyłeś w głowie

nic nie zmieniles. te same bzdury. jakimi byly, takimi pozostaly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, kcp78 napisał:

nic nie zmieniles. te same bzdury. jakimi byly, takimi pozostaly...

Czyli nadal niczego nie zrozumiałeś ze słowa pisanego.. Ja nic nie zmieniałem tylko Ty po prostu nie rozumeisz co czytasz... To naprawdę nic trudnego Ale walczysz sobie z tezą której nie ma w moim wpisie. Więc jak chcesz to dalej brnij w swoją kompromitację. Nikt ci tego nie broni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.