Skocz do zawartości

Draft 2017


falcao

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Sixers, to pisałem już, że jak wezmą pick w pierwszej rundzie będą szukać potencjału - nie jestem do końca przekonany, ale wielki, mobilny, dobrze rzucający Łotysz wygląda interesująco. Sixers mają pod koszem tłoczno, ale to perspektywiczne szukanie backupu na C.

 

Boldenem jestem zachowując proporcje zachwycony, skoro Leaf, Adebayo czy Wilson okazali się mid-1strounderami.


Co do Pacers, to ja też jakoś nie widzę tego fitu, dwóch dobrze rzucających wysokich którzy mogą być za słabi na desce i są przede wszystkim finisherami gdy Indiana może mieć najgorszy obwód w lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Pacers, to ja też jakoś nie widzę tego fitu, dwóch dobrze rzucających wysokich którzy mogą być za słabi na desce i są przede wszystkim finisherami gdy Indiana może mieć najgorszy obwód w lidze.

 

Ale póki co spokojnie jest opcja podpisania Teague'a i albo zostawienia PG, albo sprzedania go za obwód właśnie. Więc to jest takie wróżenie z fusów z tym najsłabszym obwodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mogą, tylko nie zmienia to faktu, że tak czy siak potrzebują bardziej wzmocnień na obwodzie niż pod koszem (Turner, Young i Jefferson na kontraktach).


A Blazers zrobili bardzo dobry ruch, chociaż ciekawe jak funkcjonować będzie mogła para Nurkic-Collins.


A, i Hornets raczej nie narzekają, że utrzymał się do ich wyboru Monk, on tam pasuje bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom to bardzo poprawili skład, który będzie bardziej def. nastawiony. Jeszcze tylko ta kasa, która nie pozwoli im na wzmocnienia z FA...

 

Oni koniecznie muszą się pozbyć przynajmniej jednego z dwójki Crabbe/Turner i tutaj trzeba będzie dopłacić, więc trzeba poczekać z ocenami tego rosteru imo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że TJ i Anigbogu wylądowali w jednym zespole. Grali razem w UCLA, a wcześniej w Compton Magic. Polecam wywiad na playerstribune z ich udziałem + Lonzo: https://www.theplayerstribune.com/ucla-basketball-lonzo-ball-tj-leaf-ike-anigbogu/

 

Patrząc ze strony sportowej - TJ nie mógł trafić lepiej niż Pacers, bo powinien tam dostać minuty, a Turner może po części przykryć jego wady i ograniczenia w defensywie. Ike z tak niskim numerem to może być steal, bo w większości mocków był w pierwszej rundzie, ba - kiedyś widziałem go nawet pod koniec loterii.

Ziomek ma 18 lat, najmłodszy zawodnik w drafcie. Super surowy, ale to freak, mierzy 6'10, wignspan ponad 7'6. No cóż, pewnie poszedł nisko, bo na workoutach ceglił wszystkie możliwe rzuty z półdystansu i za trzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że TJ i Anigbogu wylądowali w jednym zespole. Grali razem w UCLA, a wcześniej w Compton Magic. Polecam wywiad na playerstribune z ich udziałem + Lonzo: https://www.theplayerstribune.com/ucla-basketball-lonzo-ball-tj-leaf-ike-anigbogu/

 

Patrząc ze strony sportowej - TJ nie mógł trafić lepiej niż Pacers, bo powinien tam dostać minuty, a Turner może po części przykryć jego wady i ograniczenia w defensywie. Ike z tak niskim numerem to może być steal, bo w większości mocków był w pierwszej rundzie, ba - kiedyś widziałem go nawet pod koniec loterii.

Ziomek ma 18 lat, najmłodszy zawodnik w drafcie. Super surowy, ale to freak, mierzy 6'10, wignspan ponad 7'6. No cóż, pewnie poszedł nisko, bo na workoutach ceglił wszystkie możliwe rzuty z półdystansu i za trzy.

Poszedł nisko ze względu na problem ze zdrowiem, przynajmniej na espn coś tak przebąkiwali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie Markannen to naprawdę może być ktoś, duży jest, może w def się poprawić a rzut ma naprawdę bajeczny, jeden z najładniejszych w lidzę moim zdaniem od następnego sezonu, tylko co z tego skoro trafił do czegoś takiego jak Bulls.. a tam połowa atrybutów będzie mu zanikać, liczyłem nawet że trafi do Dallas, szkoda 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom to bardzo poprawili skład, który będzie bardziej def. nastawiony. Jeszcze tylko ta kasa, która nie pozwoli im na wzmocnienia z FA...

Pewnie, że wzmocnili choć w stosunku do Leonarda i Vonleha to nie trudne. Im więcej czytam opinii o tym Collinsie tym bardziej zaczynam się do niego przekonywać. Skoro Zach taki waleczny to z Nurkiem mogą się nieźle nakręcać. Oby sobie nie przeszkadzali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wtedy im by Jazz coś wcisnęło - Jazz chciało Mitchella i to nie była tajemnica od momentu jak facet przyjechał do nich na workout bo sam poprosił agenta o to

 

poprosił agenta o co?o workout w Jazz?

 

poza tym to własnie wtedy by dostali więcej od Jazz niż lewego Kennarda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale naprawdę uważasz, że to czego oni potrzebowali to dwóch wysokich z UCLA? Którzy wg niektórych poszli za wysoko?

A kogo będa mieć na obwodzie? Bo w tej chwili Glen Robinson będzie ich najlepszą opcją chyba że zostanie CJ Miles

Ale uważasz za dobry ruch wymianę w której wzieli gracza którego nie chcą w najbliższym sezonie?

 

A niby jaki to plus dla nich?

Obwód wzmocnią, ale nie za pomocą draftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.