Skocz do zawartości

Draft 2017


falcao

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjasni mi ktoś obeznany w ncaa kom jest ten Fin wzięty do moich Bulls?

Ryanem Andersonem 2.0.Ten sam typ gracza,typowy stretch 4.

 

Ja tam się bardzo cieszę z Tatuma,ale i z Ojeleye z #37.Nie sądziłem że ten chłopak dotrwa do naszego picku,materiał na steala z tym numerem.Good job Danny,nareszcie nic nie odwaliłeś :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z grubsza co o tym fszyskim myślę:

 

1. PHI Fultz - wiadoma sprawa. Pytanie tylko kiedy mu się odezwie to jego kolano, bo przecież czeka go season ending injury w najbliższych kliku miesiącach.

2. LAL Ball - tata się cieszył. Jestem ciekaw jak sobie poradzi niemalże bez shooterów, na pewno se na niego zerknę.

3. BOS Tatum - raczej bym powiedział, że słaby pick i nie rozumiem rezygnowania z Fultza na rzecz Tatuma. Tzn dla Tatuma to dobrze, że poszedł do Celtics, bo może u Stevensa w ograniczonej roli nauczy się bardziej efektywnej gry. Jednak dla Celtics to słaba opcja, bo pewnie będą chcieli grać nim na 4, bo na 3 są upchani, a Tatum na czwórce nie poradzi sobie w obronie, a jego rola w ataku będzie na tyle mała, że się nie zniweluje strat w defensywie.

4. PHO Jackson - mieli sporo szczęścia Suns, bo JJ powinien tam fajnie pasować.

5. SAC Fox - w sumie dobrze trafił. Będzie miał piłkę do dyspozycji, młody zespół, bez ciśnienia na wynik. 

6. ORL Isaac - Isaac z Gordonem to ciekawe skrzydła, ale jak w Orlando nie było lidera, tak i w przyszłym roku nie będzie.

7. CHI Markkanen - he he he.

8. NYK Ntilikina - jak dla mnie poszedł za wysoko, jeśli Phil się na niego uparł, to można chyba było zrobić trade down o 2-3 pozycje. 

9. DAL Smith - świetne miejsce dla niego, mam co do niego mieszane uczucia, ale pod Carlisle albo się dostosuje i nie będzie gwiazdorzył albo czeka go ciężki los.

10. POR Collins - Blazers zamienili Plumlee na Nurkicia i Collinsa. Chyba się trochę jaram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Względem tego co wydawało się dostępnego  przed draftem - Suns, Blazers, Jazz, Wolves i może Sixers jak weźmiemy pod uwagę trade z Bostonem i Boldena, którym trochę się jaram - na plus.

 

Poza Bulls i może Bostonem (jeżeli chcą dać maxa Thomasowi, bo ciężko sam trade Fultza oceniać bez kontekstu) nikt niczego nie spieprzył.

 

W poprzednich latach chyba większa dramma była, tzn. liczba zespołów które robiły kontrowersyjne decyzje.

Edytowane przez BigManFan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Względem tego co wydawało się dostępnego  przed draftem - Suns, Blazers, Jazz, Wolves i może Sixers jak weźmiemy pod uwagę trade z Bostonem i Boldena, którym trochę się jaram - na plus.
 
Poza Bulls i może Bostonem (jeżeli chcą dać maxa Thomasowi, bo ciężko sam trade Fultza oceniać bez kontekstu) nikt niczego nie spieprzył.
 
W poprzednich latach chyba większa dramma była, tzn. liczba zespołów które robiły kontrowersyjne decyzje.

 

Ja do przegranych draftu dorzucam Indianę

 

Bo Leaf w sytuacji kiedy tracą PG to słaby wybór... Zwłaszcza że odpuścili Anunoby i zwłaszcza że potem wzięli kolejnego PFa z UCLA

 

Nie wiem ale jak dla mnie to słaby draft w ich wykonaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do przegranych draftu dorzucam Indianę

 

Bo Leaf w sytuacji kiedy tracą PG to słaby wybór... Zwłaszcza że odpuścili Anunoby i zwłaszcza że potem wzięli kolejnego PFa z UCLA

 

Nie wiem ale jak dla mnie to słaby draft w ich wykonaniu

 

Większość osób siedzących w temacie NCAA ich bardzo chwali za ten draft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już raz o tym gdzieś pisałem, ale LaVar jest strasznie dziwnym typem. To co wgl odwalił w ta noc draftu to jeszcze mocniej mnie w tym utwierdziło. Pełno zawodników, menadżerów, media itp oglądają Draft a ten przy wszystkich na głos pierdoli, że już w tym sezonie jego syn wprowadzi ich do PO... Jaką to musi nabijac presje na Lonzo, nawet se tego nie moge wyobrazić, a co muszą myśleć gracze Lakers jak to oglądali? Zapewne mieli na to wyjebane, tak samo jak moga mieć wyjebane na Lonzo jak przyjdzie na 1 trening. W sensie nie mówie, że to wina Lonzo, bo było widac gołym okiem, że troche też mu jest głupio za wypowiedzi jego ojca ale jego stary przesadza strasznie. Juz nawet Walton nie chcial tego skomentować. Więc coś w tym jest. Jeszcze zaraz będzie, że Lavar bedzie sterował całymi Lakersami, a co jak Walton nie bedzie dawał waznych minut Ballowi albo coś? Lavar chyba sie zagotuje i pęknie ^^. Troche k**** pokory i brak gwiazdorzenia jaki to mój syn jest i jaki będzie. Nie życze tego Lakersom ale chce, żeby Lonzo okazał sie kompletnym tardem a jego rookie sezon bedzie sie nazywał jednym wielkim ssaniem. A tylko i wyłacznie dlatego, żeby udowodnic jego staremu żeby trzymał gębę na kwintę. Albo ta sytuacja jak każdy chłopak po założeniu czapeczki idzie do Silvera a potem na krótki wywiad do tej pięknej Pani a jak było w przypadku Balla :D? Chłop idzie do babeczki a tu kur** ekran na pół przecinają i z lewej Lonzo a z prawej wywiad z Lavarem. 

3588446.jpg

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość osób siedzących w temacie NCAA ich bardzo chwali za ten draft.

Ale naprawdę uważasz, że to czego oni potrzebowali to dwóch wysokich z UCLA? Którzy wg niektórych poszli za wysoko?

A kogo będa mieć na obwodzie? Bo w tej chwili Glen Robinson będzie ich najlepszą opcją chyba że zostanie CJ Miles

Pasecniks draft&stash.

Nie jest to tak dobry pick jak Bolden, ale filozofia Sixers bardzo dobra.

Ale uważasz za dobry ruch wymianę w której wzieli gracza którego nie chcą w najbliższym sezonie?

 

A niby jaki to plus dla nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale naprawdę uważasz, że to czego oni potrzebowali to dwóch wysokich z UCLA? Którzy wg niektórych poszli za wysoko?

A kogo będa mieć na obwodzie? Bo w tej chwili Glen Robinson będzie ich najlepszą opcją chyba że zostanie CJ Miles

 

A kogo mają pod koszem? TJ Leaf to mi wygląda na świetny fit dla Turnera, natomiast Ike jest jednym z lepszych "value" picków w całym drafcie.

 

Na obwód wyjęli Sumnera, który też może się znaleźć szybko w rotacji - sporo skautów go lubi.

Ale uważasz za dobry ruch wymianę w której wzieli gracza którego nie chcą w najbliższym sezonie?

 

A niby jaki to plus dla nich?

 

Musieli uznać, że idzie za nisko w stosunku do potencjału. Proste.

Pacers wzięli dwóch wysokich mając w składzie Turnera i negocjując z Lakers którzy mogą im dać Randle'a - gdy na obwodzie mają jedynie George'a, który odejdzie. Do tego chyba Young i Jefferson na kontraktach.

 

Nie mają Randla i nie jest im potrzebny tak drogi gracz.

 

Wszędzie są braki, bo praktycznie tylko Turner się tam liczy. Leaf to bezpieczny pick + fit, a Ike to ewidentny potencjalny steal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.