Skocz do zawartości

Draft 2017


falcao

Rekomendowane odpowiedzi

Dwóch gości nie ma w mocku na DX, a wydaje mi się, że mogliby zostać wybrani. Może ktoś, kto ogląda NCAA coś powie na ich temat, bo ja niestety kojarzę ich tylko ze statystyk i filmików:

 

Marcus Keene, który zdobywał najwięcej punktów w NCAA chyba od 20 lat. 30PPG. Zgłosił się do draftu po trzecim roku na uczelni

 

 

Andrew White, który za 3 rzuca chyba całkiem nieźle:

 

https://twitter.com/DraftExpress/status/874772635279872000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to będzie stream z wizją, czy po prostu podcast? Na pewno Maciek Kwiatkowski i znyk będą komentować na youtube na żywo.

to będzie Górny komentował

 

jak wpiszesz na twiterze mvpstream draft 2017 to CI wyskoczy

ja w pracy nie mam możlwiości wejśc na tt więc nie wrzucam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, draftexpress ma Ntilikine dopiero na 15 pozycji. Tak nisko go nie widziałem. IMO nie zejdzie poniżej Dallas, a może już Knicks go zgarną. W sumie podobny prospekt do Porzingisa - długi i egzotyczny, z trudnym nazwiskiem.

 

Kilka przemyśleń przed burzą.

 

Interesuje mnie jak rozłożą się wybory olbrzymiej grupy centrów (Allen, Adebayo, Patton, Hartenstein, Giles, Bradley, Pasecniks, Bryant, Anigbogu) - nie ma szans, że wszyscy pójdą w pierwszej rundzie. 

 

Warto zauważyć, że w porównaniu do poprzedniego roku mamy mało zagranicznych talentów - wysoko wybrani mogą być Ntilikina, Hartenstein, Pasecnicks i Bolden, którego każdy uważa za bardzo niedocenianego prospekta (jak według każdego jesteś underrated to wcale taki nie jesteś, coś jako Thomas Mueller). 

 

W oczy rzucił mi się Vlatko Cancar, ale tylko dlatego, że 9'0 standing reach przy wzroście 6'8 robi wrażenie. Jakiś GM pewnie pomyśli to samo.

Edytowane przez LukeMorrison
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im dłuźej patrzę na Fultza tym bardziej przypomina mi on Westbrooka ze swoim podejściem.

 

A ogólnie w obu mock draftach które śledzę (DE i Nbadraft.net) Bulls biorą Jarretta Allena. Ciekaw jestem czy coś jest na rzeczy. Ale osobiście spodziewałbym się raczej wyboru Justina Pattona jeśli byki pójdą w wysokich w drafcie.

Edytowane przez TuPalnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kojarzy moze ktoś kogo mocki w poprzednich latach najbardziej sie sprawdzały ? :grin: ten draftexpressu najciekawszy z Frankiem na 15 
I jest może strona porównująca kto kogo typuje na dane miejsce? 

Tyle z offtopu, co do samego draftu to może mi ktoś wyjaśnić fenomen Luke Kennarda? w ofensywie, z jego rzutem wydaje się jednym z czołowym prospektem, jednak w defensywie to jest strasznie mizerny, jak myślicie, 12-14 odzwierciedla, czy dalibyście do top10? bo powiem szczerze mam co do niego dylemat :smile: z przodu może być naprawdę wielki, tylko na ile defensywa a jej brak może przeszkodzić już na wyższym poziomie

Pewnie jakieś Pistons czy Heat się na niego skuszą, ale kto wie, może akurat do 10 się załapie

Edytowane przez spanialdo02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Pulpet to jakiś wiarygodny? Bo nie chcę mi się wierzyć, że odpuścili Fultza żeby teraz wziąć Smitha, który nie dość że jest gorszy to chyba gorzej pasuje do Thomasa.

Pulpet na pewno jest dość popularny i często puszcza newsy na temat Celtics ale nie mam pojęcia jak z ich wiarygodnością. W dodatku Dennis Smith jr.z numerem 6-8 to podobno steal a Danny to Danny, można się spodziewać na prawdę wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.