Skocz do zawartości

Random Shit 2016/2017


Fudzi

Rekomendowane odpowiedzi

True story: A consensus top-5 NBA player actually had his agent call Shaq's agent to ask Shaq to keep his client off Shaqtin' a Fool.

 

 

Jak myślicie, kto jest tak głupi?

To nie kwestia głupoty tylko negatywnego PR

Kury tam nie ma, Brona podobnie. Davisa też tam nie widziałem, Brook był raz albo dwa

Za to Harden...

 

 

edit

o k****, wyszło mi top5 bez Duranta :D

Edytowane przez Elwood
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Stawiałbym na Hardena. Obok McGee (i kiedyś Perka :D) obrywa mu się tam najbardziej, a co ważniejsze ma najwięcej do stracenia. Pewnie ma to związek z jakąś lampką, która mu się zaświeciła, że chciałby wziąć MVP, a cotygodniowa beka z jego D w tym nie pomoże. Zwłaszcza, gdy coraz bardziej docenia się two-way playerów. 

 

Skąd ten cytat tak btw? Od samego Shaqa, czy kto to powiedział? Bo oni też mają trochę inne postrzeganie świata. Dla tych ludzi tam np. Howard to wciąż TOP 20 ligi. Widać po zestawieniach TOP 25 w Inside the NBA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolves szukają starców z obroną

MCD powiedział, że jest tylko 5 zwycięstw od miejsca PO (lol)

TT szukając starców patrzy w kierunku Suns, bo go wkurwia ciągłe opierdalactwo obronne, odpuszczanie 3 kwart i brak czynnika "wow" w składzie

na tapecie jest pakiet Tyson+Tucker za Peko, Bazza i pick

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając tabelki z zeszłego roku i tegoroczne widzę kolejną zależność. Chyba będziemy mieli "powtórkę z rozrywki", a mianowicie na wschodzie drużyny daleko od top 8 wciąż mają realną szansę nawet na top 4 sezonu, natomiast na zachodzie walka będzie toczyła się znów głównie o awans do PO (jak rok temu np. Jazz).

 

Wiem, że jesteśmy dopiero w około połowie sezonu i wszystko się może zdarzyć ale mam wrażenie, że na wschodzie znów będzie bardzo "ciasno" do ostatnich dni RS, gdy zachód będzie znał większość ostatecznych pozycji już wcześniej.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Horford zaliczył pierwszą wizytę w Atlancie po wybraniu zieleni

fani go w sumie trochę wygwizdali

Co na to zainteresowani mniej bądź bardziej?

Al - jest jak jest, trudno, etc

IT - kibice w życiu nie stawali przed decyzją nt kasy i możliwości rozwoju przed jaką stanął Al

Dupa Ala:

 

 

– via Twitter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.