Skocz do zawartości

Random Shit 2016/2017


Fudzi

Rekomendowane odpowiedzi

Magic to mieli przynajmniej okres w którym potrafili coś tam wokół Howarda zbudować i dojść do finału, a Kings mimo zmian właścicieli itd. od czasów CWebba wyglądają naprawdę słabo i nie potrafią nic zbudować. A gdyby DMC odszedł to Kings mogliby wyglądać jeszcze gorzej od Magic (ale to też zależy co dostaną w zamian)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie 4 tygodnie ligi za nami.

 

Losowe przemyślenia

 

Wschód

 

Atlanta - Kent Bezmore wydaje się odzyskiwać rzut. Jak dla mnie Hawks to druga siła po Cavs na wschodzie. 9-2 

 

Boston - połowa listopada za nami, a Horford nadal nie zagrał w listopadzie, oczekiwania jak na razie zgniatane przez rzeczywistość, kibice prześcigają się w propozycjach wymian za pick Nets, moja propozycja to Brook Lopez za pick! 6-5 

 

Brooklyn - brakuje Lina. Mają charakter, choć brakuje talentu, ostatnie 4 minuty z Suns i run 20-cośtam niezły joke. 4-7

 

Charlotte - Kemba robi show, zastanawia mnie jak długą da radę utrzymać taki poziom (~48% za 3 i 49% z gry) jak na chwile obecną najlepszy PG na wschodzie, Batum jak dla mnie trochę poniżej oczekiwać, przegrane z Cavs i Raptors 7-3

 

Chicago -  wyglądają na bardziej poukładany zespół niż rok temu. Robin Lopez to mój ulubiony role player center, facet wie co ma robić i to robi (ciekawi mnie jego relacja z Bennym The Bull). Można się nabijać z Wade, że ma swój pomnik w ogródku, ale daje fajny boost dla Chicago, jak dla mnie 3 siła na wschodzie. 8-4

 

Cleveland  - przegrali ostatnio z Hawks i Pacers jak LBJ nie grał (4-16 gdy James nie gra), ale samo spotkanie z Pacers nie było złe, zespół raczej świadomy swojej siły i wie, że poważne granie zaczyna się w maju i czerwcu, próbują ogrywać McRea. 9-2

 

Detroit - jak próbuje zrozumieć o co chodzi z Detroit to komp mi się wiesza, generalnie jak na brak Jacksona to nad wyraz dobrze 6-6

 

ndiana - jak dla mnie w Pacers jest problem z hierarchią, po części to wynika z dobrej gry  Turnera. Nate McMillan sprawia wrażenia jakby był pierwszym do odstrzału, bo jakoś średnio jest w stanie ustawić zespół. Wyniki i gra dużo poniżej oczekiwać 6-6

 

Orlando - Ibaka zrobił psikus w OKC, 16 w lidze pod względem zbiórek, jak na oczekiwania słabo,  generalnie słabo, ale przy tak dziwnie dopasowanych klockach to w sumie nic dziwnego.  5-7

 

NYK - Łotysz w spotkaniu z Detroit odzyskał MVP. Gdy Wizards przegrali Philly, otrzymali łatkę najgorszej drużyny NBA, Knicks postanowili powiedzieć sprawdzam, ale w 4Q rzucili im 47 punktów, więc powiem szczerze nic z tego nie rozumiem. 5-7

 

Miami - Gdy Whiteside dostał kontrakt było sporo wątpliwości czy nie odbije mu, na razie nie odbiło mu i robi swoje, ale ma za mało talentu dookoła by wygrywać 3-8

 

Milwaukee - gigantyczna dysproporcja w zdobywanych punktach w domu (~110, a na wyjeździe 89,6) niby tuż za 8, ale tak blisko i tak daleko zarazem 5-6

 

Philly - nadal to słaby zespół, a przed Embiitem jeszcze długa droga, choć na highlightach wygląda super 2-8

 

Toronto - DeRozen nie ma kaca po nowym kontrakcie, a Raptors grają swoje, ich styl grania niezbyt mi się podoba 7-4

 

Washington -  na spotkaniach Wizards dzieci płaczą, Gortat przeprasza,  Marcin powiedział, że ławka jest słaba, Gortat przeprasza, generalnie zespół w kryzysie  3-8

 

Zachód

 

Dallas - musieli spuścić Asa, bo kolejny PG im się popsuł. Mistrzowie błota, ale mają za mało punktów by wygrywać. Wes chyba odnajduje rzut 2-8

 

Denver - drużyna rebus dla mnie, grają lepiej na wyjeździe niż w domu, trochę frajerska przegrana z Memphis gdzie Malone dał się ograć na manewr z Parsonem 4-7

 

GSW - by wygrać trzeba rzucić więcej punktów niż przeciwnik i GSW to robią, obrona? po co im obrona z takim atakiem, Klay miał nawet spotkania gdy rzut mu siedział, ale to już chyba nieaktualne 9-2 

 

Houston -  W spotkaniu z Philly Harden był hot w 1Q 8/8  dwadzieścia kilka punktów, mecz szybko wygrany i później próbował zdobyć tripple double i nic z tego nie wyszło, mecz z OKC najgorsze spotkanie sezonu w wykonaniu Jamesa i 5,5 minutowa zapaść w ataku, reminiscencja poprzedniego sezonu, w spotkaniu z PTB tripple double, powrót Pata!!! 7-5

 

LAC -  szli jak burza, a potem mecz na kacu i przegrana. Still Clippers!10-2

 

LAL - mam pomysł na zrobienie manekin challange w szatni Lakers, Walton ogłasza, że Kobe wraca! 7-5 

 

Memphis - Vince "half old half amazing", Gasol 3 w ilości prób za 3 w zespole i 2 pod względem skuteczności (wtf?) w korespondencyjnym pojedynki Parson - Barnes wygrywa bezapelacyjne Barnes 6-5

 

Minnesota -  spacyfikowali marzenia Lakers i Philly, brutalna rzeczywistość 4-7

 

NOP - zespół, który ma tyle kontuzji powinien zmienić osobę odpowiedzialno za przygotowanie fizyczne, albo zatrudnić jakiegoś szamana. Miło słabego bilansu to w wielu spotkaniach byli do końca w grze 2-10

 

OKC - Westbrook włączony do OKC HoF http://www.espn.com/nba/story/_/id/18075174/michael-jordan-presents-oklahoma-city-thunder-guard-michael-westbrook-induction-oklahoma-hall-fame

(trochę nie kumam tego ruchu, nie tyle dlaczego, tylko po co teraz?) 4 przegrany z rzędu i w tym psikus od Ibaki. przełamana wygraną z Houston 7-5

 

Phoenix - potrafi nastraszyć, ale potrafią też stracić 20 punktów w kilka minut w 4Q 3-9

 

Portland - kontuzja Aminu to poważny problem, Turner powoli się przełamuje i zaczyna grać lepiej, gdyby Lillard i McCollum ciut więcej podawali 7-6

 

Sacramento -  jak zbyt długo myślę o Kings to bolą mnie zęby 4-8

 

San Antonio - 3 przegrane z rzędu we własnej hali, kto by pomyślał, powrót Parkera i Gasol łapie rytm, współpraca Gasol i LMA wygląda naprawdę nieźle 9-3

 

Utah - bez Hilla Jazz wyglądają na strasznie zagubionych. Jak na zespół, który miał wykonać skok jakościowy w tym sezonie dość często dostają lagów pod własną tablicą.

 

Sytuacja powoli się krystalizuje, a największa anomalia to LAL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwujac szopke w Bucks z dzieleniem minut na 3 drogich centrow zaczalem sie zastanawiac nad trejdami...

w zwiazku z tym proponuje szybka runde zabawy pt "kto mowie nie?":

 

1a) Monroe za Derona i Harrisa.

 

Mavs zdaja sie zmierzac donikad, wiec wykorzystuja sezon na przetestowanie dopasowania do ich druzyny potencjalny przyszly cel FAsowy, a Bucks dostaja guardow gdzie maja fatalna glebie. Ktora strona odrzuca ta propozycje i dlaczego?

 

1b) Monroe za Boguta i Currego.

Drugi wariant z Mavs na podobnej zasadzie.

Choc tu zakladam, ze Bucks by szybko pchneli Andrew do jakiegos contendera za np picki drugorundowe.

 

2) Monroe za Monte i CJ Milesa lub Monroe za Tadzia.

 

Pacers przestaja na sile sie bawic w smallball i wracaja do grania dwoma wysokimi bo Turner swietnie uzupelnia Grega, a Bucks wzmacniaja sie wsrod wingow. Ktora strona odrzuca ta propozycje i dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mavs nie po to wzieli Boguta by go teraz oddawać. To źle wygląda na rynku Fa A Greg nie jest taka gwiazdą by ryzykować.

Larry jeszcze się nie przyzna do bledu, da czas chłopakom do stycznia. Poza tym Young jako kolejny skrzydłowy? Po co to Bucks?

 

Jedyna opcją to za Derona i Harrisa ale w sumie też słabo bo co oni mają wnieść do drużyny? Najlepsze lata gry mają pod Carlem za sobą i w innym teamie wyczuwam zjazd w dół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie patrzę na RPM z ESPN i o ile TOP mnie nie zaskakuje o tyle dno tego zestawienia już trochę tak

 

O ile ostatnie miejsce Turnera czy przedostanie Granta ( brawo Thunder za oddanie pierwszorundowego picku za takiego gracza) nie dziwią bo ciężko poszukać pozytywy w grze tych zawodników ( no Knight Burke Rivers czy Diaw też są gdzie powinni być) o tyle taki Rose czy Abrines w moim odczuciu grają o wiele lepiej niż bycie w 25 najgorszych szkodników NBA

 

Bardzo niska pozycja Schroedera też mi jakoś dziwnie nie pasuje bo choć jest najsłabszym ogniwem dobrej s5 Hawks to na pewno nie jest najgorszym starterem tej ligi obok Derricka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rookie Murray odpalił, moze liczyć na minuty w Nuggs wiec właczy się do walki o ROTY?

 

 

imo Embiid to pewniak do ROTY, byleby sie tylko nie polamal i najlepiej jakby zaczeli mu te minuty zwiekszac, ale nawet ptzy tym co gra teraz to i tak wydaje mi sie pewniakiem

tylko kontuzja moze go powstrzymac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Davis wlasnie miazdzy Wolves... wiekszosc chyba zapomniala jakim kocurem jest AD po tym slabym starcie, ale czy to nie jest no1 prospekt w lidze? 

 

zreszta kur*wa, to juz jest superstar

Tony ma "przyjacielską kosę" z Townsem od kilku lat, więc jak się trafia okazja na jechanie KATa to go jedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mavs nie po to wzieli Boguta by go teraz oddawać.

A po co go wzieli? Nie jako tymczasowe wypelnienie na ten sezon? To samo dawalby im Monroe tyle, ze gralby wiecej.

 

A Greg nie jest taka gwiazdą by ryzykować.

O gwiazdach to sobie moga pomarzyc, w najlepszych czasach nie sciagneli nikogo!

A teraz jaki lepszy FA podpisze z nimi gdy sa w takim bagnie i zbliza sie koniec ery Dirka?

Monroe bedzie wlasnie tym kalibrem na ktory beda mieli jakies szanse.

 

Larry jeszcze się nie przyzna do bledu, da czas chłopakom do stycznia.

Nie pisalem, ze propozycja musi byc klepnieta teraz, w styczniu tez moze przejsc ;-)

 

Poza tym Young jako kolejny skrzydłowy? Po co to Bucks?

Lepiej miec do grania 3 skrzydlowych niz 3 centrow...

zwlaszcza jak Giannis moze grac wlasciwie na kazdej pozycji, wiec mozna go upychac nie tylko na SF/PF.

 

Jedyna opcją to za Derona i Harrisa ale w sumie też słabo bo co oni mają wnieść do drużyny?

Wzmocnienie wsrod rezerwowych guardow? Poprzeczke maja bardzo nisko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.