Skocz do zawartości

Random Shit 2016/2017


Fudzi

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądam dzisiaj boxscore'y i patrzę w Mavs, a tam niejaki Yogi Ferrell (brzmi jak losowo generowany gość z Nba 2k) zdobył 32 punkty trafiąc 9 z 11 trójek.

WTF :)

kolo wypadl z Nets bo tam sie nie miescil w rotacji i to już kolejny jego taki mecz. Ale on w Indianie wyglądał dobrze choc na pewno nie na takiego gracza

 

Harden przegina ostatnio. W dogrywce wskoczył na plecy MCW przewrócił s arbitrzy gwizdnęli 6faul Cartera. Harden ma dużo gwizdkow ,których normalnie nie gwiżdżą .Byki przegrały przez granie na ale w końcówkach przez DW no ale i tak takie gwizdki wkurzają

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co zwalniać? Wszystko wiadomo przed sezonem było. Ci co mieli walczyć o PO to walczą, Ci co mieli tankować, tankują. Ci co mają zdobyć mistrza są na dobrej drodze do tego.

 

Ja bym typował do zwolnienia ewentualnego Hornacka i Gentriego. No, ale tak poza tym to chyba wszyscy są tam, gdzie być powinni.

Naprawdę uważasz , ze Bucks i Sota są tam gdzie mieli być?

 

I Blazers ? Typowałeś że będą poza PO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sota to projekt i pisałem, że to Brooks by tam lepiej pasował, ale dadzą mu czas, więc w Minny nie ma spiny.

 

Bucks stracili bardzo ważnego Middeltona na początku sezonu, więc nie jesteśmy w stanei określić, czy grają źle, czy dobrze. Teraz wypada Jabari i nadal Kidd może się obronić.

 

Blazers to wtopa, ale tak jak pisałeś kiedyś w jakimś temacie, rok temu też byli gorsi w 1 połowie sezonu, a na drugą się przebudzili. Terry to dobry trener i dostanie szansę jeszcze za rok. Jak w przyszłym sezonie nie wejdzie do PO to poleci.

Tak ale jest spora różnica między tamtymi a obecnymi Blazers.

 

W tamrym roku dobrze bronili i w drugiej czesci sezonu gwaltownie poprawili atak. Dziś bronią fatalnie i nie za bardzo widać kim by to mogli poprawić. Poza tym oni tamten atak zaczęli w połowie stycznia

 

Ich zeszłoroczna obrona to była chyba aberracja

 

Ja nie mam nic do ich trenera ale raczej odnosiłem sie do Twojego sformułowania że każdy jest tam gdzie miał być

 

Jest kilku słabych trenerów w tej lidze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, Portland z Terrym zrobi to samo co robi Hornets z Cliffordem. Trener na tyle dobry, że szkoda zwolnić, ale jeden dobry rok przeplata jednym poza PO. Blazers robią się podobni, ale tam myślę, że się jeszcze rozruszają i będzie dobrze.

A to chyba zależy co rozumiesz pod pojęciem dobrze - bo powtórzenie zeszłorocznego bilansu jest mało realne

 

A i 5 miejsca na Zachodzie też nie zdobędą

 

Dla mnie kandydatami do zwolnienia są

 

Earl

Kidd

Thibs ( się nie stanie niestety)

Gentry

Casey ( z nim Toronto grzęźnie w kiepskiej obronie i ataku dobrym na RS)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie problemem jest Lillard .Nie dominuje,nie robi różnicy,nie ciągnie tego zespołu.Cyferki wyglądają niby dobrze ale u Melo też wyglądają......Lillard swego czasu robił to co obecnie robi Lord w Bostonie.Do tego sam Aminu wszystkiego w defensywie nie załata za resztę delikatnie mówiąc marnych obrońców.

Edytowane przez StroSHow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale takie zespoły z dna tabeli mają jako główny cel rozwój młodzieży

 

Czy Watson się sprawdza w tej roli? Moim zdaniem nie bardzo

 

Choć wiesz jak to jest

 

Taki Scott Brooks był chwalony przez nielicznych a większość pisała że to nieudacznik któremu wszystko ogarnia Durant i RW i z takimi zawodnikami to każdy by zrobił wynik. Dziś w Waszyngtonie udowadnia , że nie mieli racji ale że odwaga cywilna nie jest regułą cenioną to nikt się nie kwapi przyznać do pomyłki. Podobna historia jest ze Spoelstrą

 

Taki Thibs w drugą -- chwalony pod niebiosa a rzadko przez kogo krytykowany a dziś w Socie pokazuje, że nie potrafi ustawić zagrywek pod zawodników tylko na siłe próbuje ustawić zawodników pod zagrywki

 

Dlatego Hornacek nie poleci bo to dobry trener i rozwija zawodników.

 

Mam mieszane odczucia co do Mc Millana ale chyba jednak ogarnął swoje poletko . I nie wiem co myśleć o Hoibergu bo jednak nie radzi sobie z tym składem który ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie problemem jest Lillard .Nie dominuje,nie robi różnicy,nie ciągnie tego zespołu.Cyferki wyglądają niby dobrze ale u Melo też wyglądają......Lillard swego czasu robił to co obecnie robi Lord w Bostonie.Do tego sam Aminu wszystkiego w defensywie nie załata za resztę delikatnie mówiąc marnych obrońców.

Lillard do Nets za Brooka i Kilpatricka :grin: W końcu dzięki wyborowi Netsów Lillard się tam znalazł hehe. Ewentualnie do Pels za pick i kogoś, ale to dopiero w czerwcu ;)

 

Gentry pewnie poleci, ale nie teraz. Nie ma co panikować, bo z Alvinem się całkiem dobrze walczy się o pick. Watson, Kidd na pewno do zwolnienia choć ten drugi przez kontuzję graczy się obroni. Zgadzam się, Raptors też powinni już przewietrzyć fotel trenerski. 

Edytowane przez Raf85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobią to 8-7 miejsce. Wróci ET, może coś skorygują przy trade deadline. Wiadomo jaki jest McKoluch i Dame. Łatwo nie odpuszcza. Za rok znowu będą rewelacja w tym w po coś urwą, ale pierwsza runda i wylot. Co do Twoich kandydatów to: Earl jako tank commander się sprawdza. Wiec z rok pewnie posiedzi jeszcze. KIdd dostanie szanse, bo zasłoni się kontuzjami. Thibs to kandydat na wyjebie, ale za rok, jak znowu nic się nie zadzieje. Gentry tak Casey, masz racje, ale przez dobry RS i znośne po nikt go niestety nie pożegna. @edit Dorzucam SvG, który nie ma pomysłu na zespół. Hoodberga nie ocenie, bo ma idiotę za właściciela i kretyna za GMa

Earl jako tank comando i głos młodych się sprawdza, wara

 

Kidd w sumie jeszcze nic nie spierdolił, gra gównem pod koszem, ma urazy i Dellego w s5, też wara

 

Thibbsa przerosło przedszkole wilcze, w przyszłym sezonie jak do końca grudnia będzie ujemnie to fpisdu

 

SvG gra tym, co ma, dać mu szansę

 

Fred jest na odstrzał jak i całe FO

 

Z Caseyem Was pojebało, on tam jest bohaterem narodowym, chcecie go wrzucić na walkę z Bronem zamiast poczekać 2 lata? To pewnie na każdej pierwszej randce moczycie. Tu trzeba czasu, wyczucia, romantyzmu :]

 

Wypominki "się nie przyznajecie, nie pamiętacie" w kontekście wskazania tego samego dnia "jak ktoś wraca do postów z początku regulara" jest słabe jak głowa Kucia jutro punkt piętnasta

 

David cyka Bliat nie leciał z Cavs za podobny bilans? Czy Lue jest już dobrą zmianą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on chyba na ten temat mowil w podcascie RJ'a i Frye'a tak? bo ogolnie ja tego nie slucham ,ktos sluchal ? na ile to bylo powaznie? bo moze sobie zartowal, albo kto wie moze przegrał zaklad i musial cos takiego powiedziec... bo po prostu w to nie wierze zeby no gosc ktory jednak nie siedzi calego zycia na jakiejs wiosce i nic nie wie o swiecie, tak myslal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on chyba na ten temat mowil w podcascie RJ'a i Frye'a tak? bo ogolnie ja tego nie slucham ,ktos sluchal ? na ile to bylo powaznie? bo moze sobie zartowal, albo kto wie moze przegrał zaklad i musial cos takiego powiedziec... bo po prostu w to nie wierze zeby no gosc ktory jednak nie siedzi calego zycia na jakiejs wiosce i nic nie wie o swiecie, tak myslal

Wystarczy w tym momencie napisać, że są ludzie, którzy twierdzą, że Holocaust to wymysł i nic takiego się nie wydarzyło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on chyba na ten temat mowil w podcascie RJ'a i Frye'a tak? bo ogolnie ja tego nie slucham ,ktos sluchal ? na ile to bylo powaznie? bo moze sobie zartowal, albo kto wie moze przegrał zaklad i musial cos takiego powiedziec... bo po prostu w to nie wierze zeby no gosc ktory jednak nie siedzi calego zycia na jakiejs wiosce i nic nie wie o swiecie, tak myslal

Słuchałem, nie tyle joke czy poważne podejście, co rozkmina z cyklu "what if", czyli co widzimy na pierwszy rzut oka (widzisz patrząc w dal, że ziemia się kręci?), kwestie z cyklu przestrzeń kosmiczna i co się dalej dzieje z obiektami wysłanymi w dal

 

generalnie gównoburza z piasku, nuthin serious

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nudów przegladam mape USA i zastanawiam sie czemu Grizzles, Pelicans i Wolves graja na zachodzie. Toć to wschód jak w morde strzelił

 

Na takim prawdziwym West Coascie mamy raptem 7-8 z 30 zespołow

Edytowane przez Fudzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.