Skocz do zawartości

New Orleans Pelicans 2016/17


Dude

Rekomendowane odpowiedzi

a od gasola tez jest lepszy?

 

Gasol wrócił po kontuzji w b. ładnym stylu + jest elitarny po jednej stronie i okej po drugiej - więc tutaj ciężki orzech -  generalnie zależy czego potrzebujesz - w większości przypadków od centra oczekuje się jednak defensywy - więc Marc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cousins i Davis... Póki co to mimo wszystko podobne przypadki jak Kevin Love, który w Minnesocie też kręcił kosmiczne cyferki, a drużyna nie wąchała PO. Zwłaszcza co do Boogiego można mieć obawy, że nie jest aż tak dobry jak obecne statsy pokazują. Z drugiej strony często ciągnie Kings sam.. Dopiero teraz poznamy prawdziwą wartość obu i czy to ścisły top ligi, czy jednak trochę mniejszy kaliber.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, że Cousins znowu nie powącha PO, przynajmniej w tym sezonie.. i wgl Cousins i Davis na papierze wygląda kosmicznie w chu chu ale i ten i ten potrzebuje piłe w łape, nie wiem jak oni sie dogadają i jak to bedzie wyglądać, nie chce zapeszać ale różnie może być, i ten i ten w swoich zespołach byli liderami, gdybać nie chce ale albo AD albo Boogie zjadą mocno ze ,, swoich cyferek ''.

Edytowane przez Wielo18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że ten deal jest gruby.

Cousins - Davis to 2 najbardziej unproven borderline superstarów w lidze. Monster statliney i regularny brak PO, zrzucanie winy na trenerów, słabe zespoły etc.

Ci goście mają prawo razem działać i w ataku w i obronie. To jest nightmare machup dla rywali (oczywiście potencjalnie) 

 

Do tego dorzućcie wreszcie zdrowego (miejmy nadzieję)  Jrue i Pelicany mogą juz w przyszłym roku zrobić niezły rozpierdol na zachodzie. Kończą się obu wymowki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mnie zastanawia, czy czasem ofensywa nie będzie przechodzić w większym stopniu przez Cousinsa, jest lepszym playmakerem i jest lepszy na post upie aniżeli Davis, który powinien grać sporo bez piłki.

 

swoją drogą, mocno krytykowałem support AD w tym sezonie, ale od jakiegoś czasu Holiday gra znakomicie, właściwie na ten moment wydaje się, że dla duetu Cousins-Davis, jakby to nie brzmiało, może być kimś podobnym co Conley dla duetu Randolph-Gasol - trójka, rozegranie w HCO i dobra defensywa. ale wiadomo, co jest największym problemem Jrue, i jak to może się skończyć.

 

najlepsze w tych Pelikanach może być to, że to naprawdę kiepski matchup dla Warriors, Rockets i Spurs.

 

dawno nie było takiego trade'u weryfikującego dwóch graczy z ~top15 ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mnie zastanawia, czy czasem ofensywa nie będzie przechodzić w większym stopniu przez Cousinsa, jest lepszym playmakerem i jest lepszy na post upie aniżeli Davis, który powinien grać sporo bez piłki.

 

 

Racja. Co niszczy moją koncepcję, bo ja się od wczoraj zastanawiałem czy z AD nie można by zrobić pointforwarda, nawet może z 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spurs akurat Ok.

Reszta zgoda.

Akurat spurs ma od pewnego czasu problemy z NOP, a zwlaszcza z ADavisem. Innymi killerami byli prawie kazdy PG i Ryan (ktorego juz nie ma). Ot chociazby ost mecz regulara 2sezony temu, przez ktory sas stracilo hca i.odpadlo w 1rundzie z lac.

 

Skoro juz o spursiakach, to zarowno cousins i adavis grali ostatnie dwa sezony w systemie ofensywnym sas z poczatku wieku: rzucic pilke do najlepszego gracza i zobaczmy co z tego wyniknie. Ciekawe czy nadal to bedzie cos.podobnego, tylko ze beda sie zmieniac co akcje jak wade i butler, czy moze co innego. Zdrowy jru to spokojnie jeden z lepszych pg, mogacy bronic sg,sf.

 

Bardzo licze ze to wypali, najlepiej wlasnie w PO.

Jak Salomon Hill zatrybi z trojka (a ma takie.epizody w zyciu) to jest spora szansa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.