Skocz do zawartości

Sacramento Kings 2016/17


Koelner

Rekomendowane odpowiedzi

 

5. Jak już wcześniej wspomniałem - tankowanie dla samego tankowania jest bez sensu. Idealnym modelem jest ten, w którym wybierasz franchise playera i sukcesywnie go obudowujesz - wypisz, wymaluj casus Duncana i Spurs. Całkowicie się z Tobą zgadzam, że młodzi zawodnicy rozwijają się najlepiej, kiedy dołączają do mocnego zespołu i od razu mają szansę na walkę o coś więcej niż kolejny fajny pick. Przywołałeś przykład Bryanta, Duncana, Garnetta,  a można tu dorzucić też spokojnie Leonarda czy nawet Wade'a, który w pierwszym sezonie wszedł do playoffs, a potem dostał do zespołu gwiazdę w postaci Shaqa. 

 

 

to jest meritum dyskusji. nie uda się nigdy osiągnąć sukcesu mając samych gówniarzy w zespole. tankowanie jest bardziej ryzykowne niż granie nawet w okolicach PO. Portland od 2007 roku mają 30W+ (do 50 +) i w tym czasie mieli w draftach Aldridge, Odena, Lillarda, Batuma , McCalluma i byli już w II rundzie .praktycznie żeby nie pech jak Odena, Roya całkiem możliwe , że mielibyśmy potęgę na zachodzie na lata.

i teraz , Portland czy Kings lub TWolbes mają większy szacunek ulicy ? :grin:

Portland nigdy nie tankowali , no chyba że po Jail Blazers 05-06  ale nie wydaje mi się aby to było planowane ;]

 

Boston robi to najlepiej w lidze, a TWolves nie miało pomysłu na siebie od lat. Dopiero Saunders zaczął im to układać i kontynuują jego robotę w bardzo fajnym stylu. Nadal sytuacja Kings wygląda lepiej niż 76ers i wątpie, aby to była przebudowa w tym stylu.

 

Raczej właśnie taka biedna bostońska, może nie top 3 zachodu, ale do PO w ciągu 3 lat zawitacie, bazując na młodzieży. Po tym drafcie możecie mieć fajny core. Jeszcze kisicie jak na moje mega steal Papagiannisa, który mam nadzieję, że namiesza w lidze. Ja aktualnie wierze bardziej w ten projekt niż ten z DMC. 

 

Najlepiej byłoby zostawić Evansa, podpisać jakiegoś ogarniętego PG typu Brooks, Beno, aby wspomnienia i jedziecie!

 

ja tam chciałbym aby w końcu doszła tam jakaś gwiazdeczka w prime, która będzie miała motywacje do wygrywania jak Jimmy Butler czy Goran Dragić , Paul George , Kemba Walker albo Conley czy Gasol. czyli tacy co jeszcze nie osiągnęli maksa ;] ale to marzenia ściętej głowy

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Willie Cauley-Stein knew who to credit for his first game-winning basket.

"Basketball gods," he said.

Cauley-Stein made a follow shot with two seconds left to cap the Sacramento Kings' rally from an 18-point, fourth-quarter deficit for a 98-97 victory over the Los Angeles Clippers on Sunday night.

He had been called for an offensive foul against Chris Paul on the Kings' previous possession.

"That wasn't a foul. I think he flopped," Cauley-Stein said. "And then they gave it back to us. I end up getting my first game-winner. I think it was meant to be like that."

 

#MójCzłowiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kings owner Vivek Ranadive has been quietly searching for an executive to place over Vlade Divac, league sources tell @TheVertical.

 

 

As ESPN reports, Sam Hinkie is a target. Ranadive has casually talked with Hinkie, sources say, but Hinkie unsure his interest in job there.

 

W Sacramento nie może być nudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vivek: cieszę się Sam, że zechciałeś u nas pracować. Zapomnijmy o tym jak mnie wydymałeś wcześniej na wymianach. Zacznijmy od nowa!

Hinkie: Panie Ranadive jest sprawa.

Vivek: jaka? 

Hinkie: oddamy Buddy'ego za pick w drafcie i dwóch rolesów 

Vivek: poczekaj chwilę Sam, mam  pilny telefon do wykonania

 

Vivek: <szeptem> halo ochrona? Tak mam intruza w biurze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

The Sacramento Kings have received permission from the Philadelphia 76ers to speak to Sam Hinkie about a role in their front office.

It is not yet known what type of role the Kings are considering for Hinkie nor his level of interest.

Hinkie stepped down as general manager of the 76ers last April.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z checia bym zobaczyl Hinkiego na smyczy u Vivka. Nie sciagnalby trzech centrow do ekipy, bo tych juz tyle jest. Robil swietne deale i poza Okaforem w miare ok wybieral w drafcie. To mogloby sie udac, no ale obawiam sie, ze zbyt silne charaktwry i 2 pezeciwne wizje by sie spotkaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nie dzieje naprawdę XD

 

Najpierw poczciwy sammie wyjebał bez mydła vlade i okradł go z picków, a teraz vivek zatrudnia najlepszego tankcommandera w nba.

Hinkie nawet poza philą tankuje dla philly.

 

w sumie to ciekawy plot twist i może on specjalnie tam idzie aby skończyć robotę?

 

Sacto being Sacto :onthego:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nie dzieje naprawdę XD

 

Najpierw poczciwy sammie wyjebał bez mydła vlade i okradł go z picków, a teraz vivek zatrudnia najlepszego tankcommandera w nba.

Hinkie nawet poza philą tankuje dla philly.

 

w sumie to ciekawy plot twist i może on specjalnie tam idzie aby skończyć robotę?

 

Sacto being Sacto :onthego:

Widząc obecny zarząd Philly Hinkie za Hielda odzyska oba picki i jescze dostanie Philly pick i Okafora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On im za WCS odzyska pick wezmie Okafora i cos dowali. Synek z tatusiem moga na to isc.

 

W sumie racja. W tej chwili poza Embiidem  :nevreness:  nie ma żadnego perspektywicznego obrońcy pod koszem, więc Bryan może próbować załatać dziurę jaką stworzył trejdem Noela :playful: . W każdym razie jeśli Hinkie zawita do biura Sacto może być ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę powrotu Sama do NBA, ale nie do Kings. Nie wierzę, że mógłbym tam robić swoją robotę z nawiedzonym Vivkiem u boku. Rozumiem, że Hinkie nie jest idealny i przydałby się ktoś obok niego do pomocy i kontroli, ale Kings i Vivek to nie jest właściwe miejsce.

 

Edytowane przez Mentor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mam jedno pytanie - dlaczego zakładacie, ze celem Hinkiego były tank? Ok, takie zadanie miał w Philly i to robił, ale tutaj może mieć całkiem inne wytyczne, np. obudowanie obecnej młodzieży weteranami lub kombinowanie pakietów za gotowych gości, a nie wyprzedawanie takich za picki. 

 

Spokojnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.