Skocz do zawartości

Sacramento Kings 2016/17


Koelner

Rekomendowane odpowiedzi

 Czyli na tapecie Monk/Isaac/OG/Tatum.

 

Tatum pójdzie raczej top5, myślę, że nie mają na niego co liczyć. A PG i tak muszą draftować, Fox albo DSJ powinni być w ich zasięgu. Teodosic bardziej fajny ruch w tym kontekście, że pomoże zapełnić halę w okresie przebudowy, ale od długoterminowego myślenia to ich nie zwalnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byłaby dobra opcja dla spurs jeżeli millsowi ktoś sypnie kasa.

<br />Collison potwierdzam, solidna obrona może grać SG, idealne 27-32 min z ławki i mnóstwo energii, a co ważne potrafi grać dla zespołu. <br /><br />Wysłane z mojego XT1092 przy użyciu Tapatalka<br /><br />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie! Moim zdaniem świetnie wyjdą na dealu DMC. 

Mając 5 i 10 pick dostają mega bonus, mogą kreować przyszłosć, bo i na dobrego PG mają szanse (Ntkilkina, Smith, Fox są do wzięcia) jak i na godnego F (Tatum, Isaac), do tego maja Hielda i młodych pod koszem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i za rok dosc fajny pick do wyciagniecia. Byc moze jeszcze w to lato Bogdanovic do nich zawita. Jak DMC da noge z NOP to bedzie to wrecz swietny ruch no i teraz ten deal nie wyglada tak jednostronnie.

Jak na razie to mają Hielda który wygląda tak se i 10 wybór w drafcie....za gracza który jest gwiazdą w tej lidze

 

Nie to nadal wygląda jednostronnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie to mają Hielda który wygląda tak se i 10 wybór w drafcie....za gracza który jest gwiazdą w tej lidze<br /><br />Nie to nadal wygląda jednostronnie

<br />Wolę 10 prospecta w tym drafcie i Hielda niż współczesna wersje Arenasa na pozycji PF/C, która nic nie wygrała a będzie chciała maxa....<br /><br />Wysłane z mojego XT1092 przy użyciu Tapatalka<br /><br />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<br />Wolę 10 prospecta w tym drafcie i Hielda niż współczesna wersje Arenasa na pozycji PF/C, która nic nie wygrała a będzie chciała maxa....<br /><br />Wysłane z mojego XT1092 przy użyciu Tapatalka<br /><br />

 

cmon, jestes mocno unfair w stosunku do Arenasa bym powiedzial, jakby nie bylo jego Wiz przynajmniej grali w PlayOffach, a nawet wygral serie

 

w RS trzaskal po 30 punktow, w PO '06 srednia 34 pts, byl legitnym all-starem (w sumie jak DMC) i najlepszym zawodnikiem Wiz w tamtych latach. zasluzyl na swoj hajs

 

to potem jego kariera poszla w dol, ale zdrowia nie wybierasz, caly incydent z bronia i Crintentonem to jedno, ale drugie to 50 operacji i wieczne problemy ktore zaczely sie od tego ze Gerald Wallace wbil sie w jego kolano

 

powiedzialbym tez ze nie doceniasz mimo wszystko DMC, ktory ma wiele wad, ale tez trzeba wziac poprawke na to ze gral w Kings ktorzy nigdy zadnej stabilnosci nie zapewnili, 1000 razy zmienili mu trenera, tak samo jak i PG.

na litosc boska oni za darmo oddali Isaiah, ktory w Kings w zasadzie robil podobne rzeczy co teraz w Celtics tylko na nieco mniejsza skale, ale siekal tam po 20 pts przejmujac koncowki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalias - żeby było jasne, życzę i DMC i Pelicanom aby też weszły do PO przeszły choć 1 rundę, ale pisałem z perspektywy SAC, gdzie ten zawodnik, trenerzy, GM itd nie dawali szans na coś więcej niż walkę o miejsca 8-10. Co więcej obawiam się że gdyby SAC weszło do PO to zaliczyłby sweepa różnica -100 punktów, więc wolę nowy młody team budowany kolejny raz od zera niż trzymanie się niewygrywalnej układanki z być może największym kontraktem w NBA.<br /><br />Wysłane z mojego XT1092 przy użyciu Tapatalka<br /><br />

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kings wyglądał nawet nawet se, a nie tak se. Generalnie stabilna trójka na poziomie 42 i więcej % to już jest coś na tym etapie kariery w NBA, więc może się ciekawie rozwinąć Hield, a co za tym idzie cała ta wymiana.

 

Hield to by się rozwiną jakby był s6 w Bostonie lub nawet w Wizards za Beala ,ewentualnie jakby trafił na Shaqa ;] a tak to równie dobrze może zostać Oj Mayo lub Eric Gordon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takim planie odzywam się do Pistons po jakiś mały handelek 10<->12+coś. I dalej pick Anuoby'ego tylko z 12ką ;-)

 

Jasne, drobne zmiany bym akceptował, ale nie próbowałbym tutaj wymieniać tych picków na jeden, albo na jakichś starszych graczy. W ten sposób można przekombinować, a - jak pisałem wcześniej - w tym roku ciężko będzie zepsuć ten #5 pick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.