Skocz do zawartości

Sacramento Kings 2016/17


Koelner

Rekomendowane odpowiedzi

0,5 wina do PO

To dla nich dobrze czy zle? Bo moze jeszcze Bulls maja szanse na ich pick? ;-)

 

Co do samego meczu to Nuggets fatalnie bronia od dwoch miesiecy co ladnie to widac na tym wykresie...

https://pbs.twimg.com/media/C4U4gxGUYAEvzsP.jpg

Od stycznia defensywnie sa na dnie ligi, wiec takie eksplozje zdarzaly sie nie tylko Kings...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dla nich dobrze czy zle? Bo moze jeszcze Bulls maja szanse na ich pick? ;-)

 

Co do samego meczu to Nuggets fatalnie bronia od dwoch miesiecy co ladnie to widac na tym wykresie...

https://pbs.twimg.com/media/C4U4gxGUYAEvzsP.jpg

Od stycznia defensywnie sa na dnie ligi, wiec takie eksplozje zdarzaly sie nie tylko Kings...

 

Ja jestem wrogiem tankowania dla samego tankowania bo to zazwyczaj rozpieprza rozwój młodzieży

 

Ale moim zdaniem oni jednak nie utrzymają sie w wyścigu o PO i będą ok tego 9-10 miejsca w drafcie tak myślę

 

Wbrew pozorom to dla nich optimum no i może w końcu ocenimy co ten Skal potrafi bo miał iść z nr 1 - w mockach z maja 2015 a poszedł z nr 29 o ile pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem wrogiem tankowania dla samego tankowania bo to zazwyczaj rozpieprza rozwój młodzieży

Przeciez tu tankowanie ma bardzo konkretny cel czyli ochrone wlasnego picku...

 

Ale moim zdaniem oni jednak nie utrzymają sie w wyścigu o PO i będą ok tego 9-10 miejsca w drafcie tak myślę

... i te rejony bylyby bardzo ryzykowne bo to zbyt blisko do #11 i moga zadecydowac takie pojedyncze eksplozje jak wczoraj.

 

może w końcu ocenimy co ten Skal potrafi bo miał iść z nr 1 - w mockach z maja 2015 a poszedł z nr 29 o ile pamiętam

Ergo mocki z maja 2015 byly do bani i przecenialy jego wartosc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez tu tankowanie ma bardzo konkretny cel czyli ochrone wlasnego picku...

 

... i te rejony bylyby bardzo ryzykowne bo to zbyt blisko do #11 i moga zadecydowac takie pojedyncze eksplozje jak wczoraj.

 

 

Wiesz znam przypadki jak Golden obroniło swój wybór ( rzut monetą z Raptors) i wybrało Barnesa ale takie Detroit nie obroniło i wybór poszedł do Hornets.

 

Sacto mimo wszystko nie bedzie aż tak słabe by być w Bottom 5 ale nie będzie tak mocne by sie utrzymać tak wysoko. Pelikany Blazers i Mavs powinni ich przeskoczyć . Więc może to nawet być i 8 miejsce bo w tej chwili bottom 5 to Lakers Nets, Magic Suns i 76ers . Do tego Knicks Hornets i Sacto z Sotą będa rywalizować o to 8 miejsce od końca tak myśle

 

Ale powaznie to z ich perspektywy ważniejszy jest rozwój Hielda i WCS a reszta to rzecz wtórna. To czy obronią pick czy nie ma mniejsze znaczenie niż jakby mieli teraz wymyślać pseudo kontuzje by w marcu ci młodzi nie grali. Oni musza grać i liczba W powinna być wypadkową ich ambicji i talentu

Wiadomo lepiej jakby ten wybór mieli niż nie mieli ale to jest dla nich priorytet nr 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 mecz, troszkę bym się wstrzymał. Ale bardzo się cieszę, że jest opcja na WCS, który w końcu pokazał "EJ BYŁEM 6 PICKIEM W 2015". Wiadomo wszyscy wyszli na pełnej przed swoją publiką po sprzedaniu DMC. No i nie ma co ukrywać - Denver trochę pomogli.

 

Dobrze, dobrze Kingsy -> wygrywać jak najwięcej.

Buddy też swoje krzyknął na parkiecie, też "6". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesamowite jak słabym trenerem musi być Gentry, gdzie Buddy w debiucie wygląda naprawdę bardzo dobrze, Evans odżywa i gra jak za dobrych czasów.

 

Za to w Pels, ten DMC w post trzymający piłkę i czekający na ruch obwodu powodował u mnie smutek.

 

Wiadomo to pierwszy mecz, ale duet Skal + WCS dzisiejszej nocy > DMC + AD.

 

Kings wygląda jakby odżyło. Kto wie? Może w tym szaleństwie jest metoda i Dave przedstawił Divacowi listę graczy, których chce, aby ten zespół wyglądał lepiej niż z gwiazdą?

 

Albowiem, bo, gdyż???

moze dla kings rozstanie z dmc bedzie pozytywnym imuplsem i zaobserwujemy cos,co sie tak ladnie okresla jako 'addition by subtraction'; gdy smith odszedl z detroit,to 'tloki',praktycznie z dnia na dzien,zaczely pracowac jak dobrze naoliwiona maszyna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze dla kings rozstanie z dmc bedzie pozytywnym imuplsem i zaobserwujemy cos,co sie tak ladnie okresla jako 'addition by subtraction'; gdy smith odszedl z detroit,to 'tloki',praktycznie z dnia na dzien,zaczely pracowac jak dobrze naoliwiona maszyna...

i mają teraz mecz z jordanami którzy w lutym wygrali tylko z nets, następnie twolvesi nets, mogą zaliczyć 4W :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny mecz Williego, zaskakująca wygrana Sacto. Za wcześnie by oceniać trade Cuza ale ten przebłysk pokazuje że w tym szaleństwie może i jest jakaś metoda ? Z którymi wyborami będą Kings wybierać w drafcie ? W kogo waszym zdaniem powinni celować ?

Edytowane przez inVad3rrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tym czasem linijka "nowego Currego"....

 

Wlazł z ławki, pacnął 8 pt, 5 zbiórek, 0 ( ZERO! ) asyst.

 

Rzeczywiście, Curry tak bardzo.

 

Vivek, lecz się na skoliozę bo na łeb już za późno...

drugi Curry gra w Dallas i przypadkiem też był w Kings :) zgadnijcie jak odszedł ? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieliśmy ekipę, która od 10 lat biła się o PO , wystarczyło półgracza aby być w tym PO. za to mamy prospectów na maks s5 (Stein) na 6th man (Hield) i c*** wie ( Labissiere) plus rolersi, którzy jak posiedzą dłużej w tym gównie to spierdolą jak najszybciej. vlade za 2 lata odejdzie ,poczekamy następne 10 lat na PO jak dobrze pójdzie. trudno być kibicem Kings ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.