Skocz do zawartości

Golden State Warriors 2016/2017


Bloniek

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej sugestia ze wypadnie na 1 tydzień niż ze będzie jak Hood pare tygodni out.

 

Dobry omen ze pobiegł jeszcze po urazie.

 

Nagrywam mecz i nie wiedziałem ze stało się to na dzień dobry.

 

Nue wiem czy jest sens obejrzeć gsw bez durexa bo chciałem to zobaczyć w kontekście po

Jestem w trakcie oglądania, moge po meczu dać znać czy jest sens oglądać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu w mediach i tu na forum milczy sie o roli jaka gortat odegral w tej kontuzji duranta,stusujac rolowanie/rzuceniem o parkietem zazy pachuli na stope kevina ?

Marcin Gortat must have thought he was in a wrestling ring as he rag-dolled Zaza Pachulia to the ground and into Kevin Durant’s leg.

Poza tym to akcja jakich w meczu wiele, akurat Durant miał pecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodzi o to, że Warriors po raz kolejny zagrali końcówkę wyrównanego meczu w ultra głupi sposób. Ta strata Stephena, gdzie wykozłował sobie za plecami out of bounds czy głupia ściana Westa, gdzie wyglądał jakby chciał zabić rywala to wspomnienia G7 finałów. Dojdzie do tego jeszcze podanie Igggiego (?) prosto w ręce rywala, Draymond z furią próbujący zagrać post-up wypuszczający piłkę, no i finalnie ostatnia akcja, czyli rzut SC po prostu, "a c*** tam, może wpadnie". A to wszystko jedynie w dwie minuty. O ile mogę zrozumieć, że pierwsza połowa im mentalnie uciekła po tym, jak stanęli w obliczu być może season-ending injury Kevina to z końcówki ich nic nie usprawiedliwia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

matt_barnes9: I'm at a loss for words right now, next to the birth of my children this is the happiest day of my life!! Coming back to where it all started!

 

Fo real. Zawsze uważałem że Barnes to świetny roles. Z ciekawości popatrzyłem na to ile talarów gość zarobił w swojej karierze i zlolowałem. Top 5 underpaid NBA players of all time.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fo real. Zawsze uważałem że Barnes to świetny roles. Z ciekawości popatrzyłem na to ile talarów gość zarobił w swojej karierze i zlolowałem. Top 5 underpaid NBA players of all time.

 

To był zawsze jakiś ewenement, jak koleś podpisywał co lato jednoroczne kontrakty na 1mln. Ten ostatni kontrakt na 10/3 i tak mu mocno podbił hajs, bo przez pierwsze 10 lat w lidze zarobił koło 11 baniek, lol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że Barnes normalny nie jest - w tym sezonie swoimi odpałami i kretyńskimi faulami w sumie poza akcją sprawił że Indiana wygrała mecze z Kings i ogólnie jeszcze z 2-3 takie mecze. On coś ma nie tak pod sufitem

 

Inna sprawa że Wizards gra chamsko

Z Jazz Morris podkładał nogi zawodnikom przy zbiórkach co mogło się skończyć cięzką kontuzją Diaw . Dziś Gortat.

 

ciekawe czy bez KD będą lepsi bo wrócą do normalnej hierarchii czy gorsi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie z tym Gortatem. Fakt, rzucił Zazą jak kukłą ale ten nie był im(w sensie wizards) w cale dłużny. Wyraźnie (moim zdaniem) celował ręką w jaja Walla ale nie trafił. Z Gortatem i Kieffem też się przepychal, popychał. Najpierw narzekacie na brak walki pod koszem a potem wyjeżdżacie z chamstwem. Wyluzujcie,taka gra. Durant miał po prostu pecha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.