Skocz do zawartości

Golden State Warriors 2016/2017


Bloniek

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny ruch Warriors z zrzuceniem zbędnego Vare i ściągnięciem Webera, sam chciałem typka do LAL, gdy ostatnio quadruple double prawie wykręcił. 

Dokładnie. Zabrakło mu jednego przechwytu.

ja byłem pewien, że najpóźniej od marca będzie znów w Heat. Ciekawe, czy Warriors docenią jego talent defensywny jednocześnie przy słabym rzucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szatan, szatan, szczegolnie te 10 blokow robi wrazenie,

niemniej mam wrazenie, ze przy tempie dzisiejszej gry, takie 5x5 mozemy jeszcze w tm sezonie zobaczyc u kogos

 

ogladnalem sobie all star game 2004

uwierzcie mi, bylo tam wiecej grania pod kosz niz dzisiaj w meczach RS

 

szatan, szatan, szczegolnie te 10 blokow robi wrazenie,

niemniej mam wrazenie, ze przy tempie dzisiejszej gry, takie 5x5 mozemy jeszcze w tm sezonie zobaczyc u kogos

 

ogladnalem sobie all star game 2004

uwierzcie mi, bylo tam wiecej grania pod kosz niz dzisiaj w meczach RS

10 przechwytow mial, nie blokow..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ronnie masz racje, 5 blokow bylo, gdzies mi sie uroilo, ze zrobil 10 blokow...

 

hej w b2b robia memphis i okc

w zasadzie mecze bez historii

rockets dla nich to tez raczej bez historii

 

w zasadzie na zachodzie pozostaje tylko spurs, ktorzy moga sie jakos przeciwstawic.

 

kerr zrobil nawet z mcgee grajka. choc przy takich partnerach, trybanski bobilby 10ppg

 

ogladanie ich to czysta frajda. tak jak sa poukladani... czysta egzekucja. rywal ma chwile zastoju, robia 2 trojki, jakis wjazd/dunk/kontra i momentalnie robi sie +10. masakra...

 

byli celtics, lakers, heat, gdziestam spurs po drodze sie platali. zawsze powstaje jakas hydra, team to beat i to mocniejsza. ciekawe co bedzie po warriors. ci wygladaja piekielnie mocno i jesli trzon skladu zostanie, to stac ich na kilka mistrzostw. w zasadzie najblizsze 5/7 lat moze byc ich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym niby Spurs mają się przeciwstawić????.Spurs wcale nie będą faworytem w ewentualnej serii z Rockets albo zdrowymi Clippers. Budują bilans w RS gdzie po prostu przewyższają 80 % zespołów kulturą gry.Sam Leonard nic nie zdziała jeśli koło Ciebie biegają zwłoki Manu i Parkera a pod koszem porusząją się dwa krążowniki z betonowymi nogami Gasol i LMA.

 

Spurs są zbyt wolni,zbyt starzy,wiem pieprzenie to sam co roku ale w ewentualnej serii z GSW będzie to widać jak na dłoni.Leonard musiał by zagrać niczym Lebron ale że do Lebrona mu daleko to nie mam złudzeń jak taka ewentualna seria się zakończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.