Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli okaże się, że Jabari ma sezon z głowy to Kozły powinny tankować, zwłaszcza przy tym jak ostatnio grają i jak małą mają stratę do picku w okolicach top6. Zgrywać się, spróbować popchnąć gdzieś Teletovica i może Hensona i walczyć o jak najwyższy pick, ewentualnie wysłać pick za Noela, ale to jakieś moje marzenie i wtedy grać z kolei o jak najwięcej zwycięstw :)

Nie ma sensu teraz się zarzynać o walkę o 8my seed, raczej przegrana walka a korzyści żadnych.

Szkoda - ile zagrali minut w pełnym składzie? 5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coach Kidd: Jabari Parker suffered a torn ACL last night and will have a 12 month rehabilitation process after surgery. [']

 

No i ch^j~! Bardzo mi szkoda Parkera, to jeden z moim ulubionych młodych do oglądania w NBA. Zawzięty jest na pewno, pytanie czy jego kolana w przyszłości będą w stanie podołać trudom ligowym. :/ Naprawdę szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna historię powstawania Milwaukee Bucks? Chodzi mi o informacje na temat miejsca powstania pierwszej hali Bucks. Czy tamten budynek powstał na terenie dawnego cmentarzyska Indian, albo czy zanim zbudowano halę spalono jakiś kościół znajdujący się na tym terenie? Pytanie jak najbardziej serio, bo chcę się dowiedzieć kto rzucił klątwę na tą organizację. Przecież tyle pecha nie może mieć nikt.

PS. Tymczasem na terenie miasta Milwaukee:
suicide_booth_futurama.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna historię powstawania Milwaukee Bucks? Chodzi mi o informacje na temat miejsca powstania pierwszej hali Bucks. Czy tamten budynek powstał na terenie dawnego cmentarzyska Indian, albo czy zanim zbudowano halę spalono jakiś kościół znajdujący się na tym terenie? Pytanie jak najbardziej serio, bo chcę się dowiedzieć kto rzucił klątwę na tą organizację. Przecież tyle pecha nie może mieć nikt.

 

PS. Tymczasem na terenie miasta Milwaukee:

suicide_booth_futurama.gif

 

 

Mówisz o organizacji która ma tytuł NBA i która wylosowała KAJA? No jakoś tego pecha na początku. Bucks z pierwszej połowy lat 80 tych to jedna z moich 5 ulubionych ekip .

 

A JAbari szit drugi raz ACL w tym samym kolanie - aż mi się ROY od razu przypomina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.