Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

zeby nie bylo, Delly to jest gosc na lawke, duza intensywnosc w D ~20min/game, potrafil trafiac open looki.

ekspert od alleyopoof z wysokimi - z TT gral jak z nut, tutaj w Grekiem, moze wiecej czasu potrzeba?

assist first, bo jego wejscia na kosz koncza sie bolacymi pupe fanow, floaterami.

nie jest to starter imho, tylko fajny zadaniowiec. wchodzac z lawki nie powinien plakac, chyba ze mu sie od tego pierscionka od Lebrona w dupie przewrocilo.

 

To by też inaczej wyglądało gdyby był Middleton. Inna(jeszcze mniejsza) byłaby jego odpowiedzialność w ataku. Myślę, że Milwaukee widzieli w nim kogoś na kształt trochę Beverly'ego z Houston. Okazjonalne rozegranie, trójki i obrona. I do tego się nadaje, tylko sytuacja zmusiła go do nieco innej gry. Nie powinien się ani on oni fani Milwaukee niepokoić niepotrzebnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by też inaczej wyglądało gdyby był Middleton. Inna(jeszcze mniejsza) byłaby jego odpowiedzialność w ataku. Myślę, że Milwaukee widzieli w nim kogoś na kształt trochę Beverly'ego z Houston. Okazjonalne rozegranie, trójki i obrona. I do tego się nadaje, tylko sytuacja zmusiła go do nieco innej gry. Nie powinien się ani on oni fani Milwaukee niepokoić niepotrzebnie. 

bardziej bym sie martwil wynikiem trejdu MCW-Snell. Z drugiej strony MCW chyba juz nie bardzo chcial grac w waukee.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej bym sie martwil wynikiem trejdu MCW-Snell. Z drugiej strony MCW chyba juz nie bardzo chcial grac w waukee.

Moim zdaniem ani Snell nie zagrzeje miejsca w Bucks długoterminowo ani MCW w Bulls. To był ok trade na dany moment dla obu stron. Długoterminowo nie ma co do tego chyba podchodzić. Obaj w poważnych ekipach nadają się ( co najwyżej )na ławkę na ten moment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ani Snell nie zagrzeje miejsca w Bucks długoterminowo ani MCW w Bulls. To był ok trade na dany moment dla obu stron. Długoterminowo nie ma co do tego chyba podchodzić. Obaj w poważnych ekipach nadają się ( co najwyżej )na ławkę na ten moment.

lawka fakt, ale MCW to nadal duzo wiekszy value added nizeli Snell.

na koniec sezonu sie przekonamy, ale mi to wyglada na lopsided deal na korzysc Bulls.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lawka fakt, ale MCW to nadal duzo wiekszy value added nizeli Snell.

na koniec sezonu sie przekonamy, ale mi to wyglada na lopsided deal na korzysc Bulls.

Ostatnio oglądałem jakąś akcje w top10 i sobie o nim przypomniałem po czym zapomniałem jak go witaliśmy w klubie zastanawiałem się jak można było oddać go za czapkę gruszek teraz przy wymianie jak dowiedziałem sie za kogo idzie pomyślałem nie wieże. Z perspektywy  części sezonu myślę że to dobry ruch.Marzy mi się żeby oddali Plumlego nawet z dopłata.Mam nadzieje że Kidd zostawi Mormona 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadchodzą lepsze czasy panowie! Krzysiek wraca,Antek jest mega gwiazdą powalczymy jeszcze w tym sezonie!Po ostatnich porażkach nóż się otwierał ale po info o powrocie Krzycha jest moc w sercu trzymajmy sie blisko 50% a potem powalczymy  o 4-6 i się zobaczy.Kilka bardzo tłustych lat przed kibicami Bucks 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadchodzą lepsze czasy panowie! Krzysiek wraca,Antek jest mega gwiazdą powalczymy jeszcze w tym sezonie!Po ostatnich porażkach nóż się otwierał ale po info o powrocie Krzycha jest moc w sercu trzymajmy sie blisko 50% a potem powalczymy o 4-6 i się zobaczy.Kilka bardzo tłustych lat przed kibicami Bucks

Krzysiek? Bardziej Krystian

Wiesz że Khris nie jest skrotem od Khristopher tylko od Kristian?

Dlaczego przez K a nie C to inna sprawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na box score'y z ostatnich 4 meczów, to chyba jednak się cieszę że ostatnio nie mam zbytnio czasu na oglądanie Milwaukee Bucks. 

 

Dobrze, że ten Khris Middleton wraca gdzieś w okolicach lutego, bo wygląda na to, że będzie on musiał ratować playoffy dla Bucks.

A to ma sens?

Przyspieszyć powrót - zagra 3 mecze i potem będzie mieć i tak tydzień przerwy. To już nie lepiej po ASG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miles Plumlee to chyba najgorszy zawodnik w NBA. Nie wiem jak coś takiego może grać w najlepszej lidze świata ;] I jeszcze wychodzić w s5...

Są gorsi np Monta Ellis - facet jest koszmarny, Bez piłki bezużyteczny , przy Teagu się kompletnie nie odnajduje broni źle. Właściwie to jak widzę że PAcers ma do 19 płacić mu po 12 baniek to idzie się załamać. Ale fakt Miles wiele lepszy od niego nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam Bucks już od pewnego czasu, ale jeśli to prawda co ludzie tu piszą, to mamy do czynienia z ewenementem na skale międzynarodową. 

Jeśli tak ludzie najeżdżają na Plumleego to oznacza, że gra on jeszcze gorzej niż Henson w tym sezonie. To przecież ludzki mózg nie jest w stanie sobie wyobrazić! Czy naprawdę okazało się, że można mieć gorszego s5 na centrze niż Henson?!

Ja jednak nie doceniałem Plumleego. Ten człowiek jest zdolny do "wielkich" rzeczy.

PS. Aż w najbliższym czasie wrócę do oglądania Bucks, bo aż nie chce mi się wierzyć, że jest aż tak źle na centrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam Bucks już od pewnego czasu, ale jeśli to prawda co ludzie tu piszą, to mamy do czynienia z ewenementem na skale międzynarodową. 

 

Jeśli tak ludzie najeżdżają na Plumleego to oznacza, że gra on jeszcze gorzej niż Henson w tym sezonie. To przecież ludzki mózg nie jest w stanie sobie wyobrazić! Czy naprawdę okazało się, że można mieć gorszego s5 na centrze niż Henson?!

 

Ja jednak nie doceniałem Plumleego. Ten człowiek jest zdolny do "wielkich" rzeczy.

 

PS. Aż w najbliższym czasie wrócę do oglądania Bucks, bo aż nie chce mi się wierzyć, że jest aż tak źle na centrze.

Zacznij od dzisiejszego spotkania z Raps. Zobaczysz co wyczyniał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy wymianę, którą na pierwszy rzut oka wygrywa Bucks.

 

Milwaukee oddaje Miles Plumlee do Charlotte za Roy Hibbert i Spencer Hawes.

 

Nie wiem co myślał Cho? Może ma jakiś większy plan.

Wziął ten kontrakt Plumlee, który w tym momencie wygląda na STRASZNY i nie dostał w zamian żadnego picku?

Edytowane przez DamianOItalianO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.